Şimdi Ara

Şehirler Arası Otobüsler Ayda Ne Kadar Kazanır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
3
Favori
206.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ssana sunu söyleyeyim ben senin suanda calıstırdığın otobüsün 5katı firmaya hava parası verdim dostum mavim 1974 ne güzelde cvb vermiş bankaya koysaN 800.000ytl aylık getiri 5.000ytldir neden girsinki riske sana soruyprum delikanlı gibi cvb ver kaç kere 46 yolcuyu doldurdun tam 46 koltuk dolu gördün kaç kere soruyorum izmirliler bilir çalıştırdığım firma iyi otobüsü boş koltuksuz göndermez sen 2kişilen gideğin yere ben gidiyorum full ee buda farkı gösteriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: meli-417

ssana sunu söyleyeyim ben senin suanda calıstırdığın otobüsün 5katı firmaya hava parası verdim dostum mavim 1974 ne güzelde cvb vermiş bankaya koysaN 800.000ytl aylık getiri 5.000ytldir neden girsinki riske sana soruyprum delikanlı gibi cvb ver kaç kere 46 yolcuyu doldurdun tam 46 koltuk dolu gördün kaç kere soruyorum izmirliler bilir çalıştırdığım firma iyi otobüsü boş koltuksuz göndermez sen 2kişilen gideğin yere ben gidiyorum full ee buda farkı gösteriyor

valla meli ben 46 koltuğu boşta olsa bilet kesildiğini büyük bi kaç firmada gördüm sadece allah etmiye bizim otobüsdün 46 yı gördüğü nadirdir.... ha doğuya gidişte görür örneğin ama gelişte bi 10 a düşer gelir olduğu gibi gider.....

sen dediklerini yapıyosan diyecek lafım yok diyorum ya ilk defa senden duydum bu işte böyle para olduğunu bi arabanın kazanırı tüm masrafları çık en kral arabada 10.000 ytl-ki bu bile zor eğer sen böyle kazanıyosan helal olsun derim ama buradanda olurya bu işe niyetlenecek arkadaş varsa KESİNLİKLEDE GİRMELERİNİ TAVSİYE ETMEM...

• quote:

ssana sunu söyleyeyim ben senin suanda calıstırdığın otobüsün 5katı firmaya hava parası verdim dostum mavim 1974 ne güzelde cvb vermiş bankaya koysaN 800.000ytl aylık getiri 5.000ytldir neden girsinki riske sana soruyprum delikanlı gibi cvb ver kaç kere 46 yolcuyu doldurdun tam 46 koltuk dolu gördün kaç kere soruyorum izmirliler bilir çalıştırdığım firma iyi otobüsü boş koltuksuz göndermez sen 2kişilen gideğin yere ben gidiyorum full ee buda farkı gösteriyor

melih abi doğru sölemiş. benim memleket anamur olduğundan ya pamukkale yada metro ile gideriz.metro nun direkt anamura arabası fakat yol çok uzun otur otur biryerin ağrıyor. hem ağrıyan yerlerimiz kendine gelsin diye bazen de pamukkale ile alanya antalya ya kdr gideriz oradan geçeriz. pamukkalenin 23:00 dan sonraki arabalarına biniyoruz ve araba antalya ya kadar full dolu gidiyor.

• tabiki arkadasım sende haklısın ama izmirde isim yapmıssan öyle arkadaslar fiatci arkadasımla bakmayın bizim tartıstığımıza sonucta aynı meslektasız sadece fikirlerimiz savunuyoruz bendende tavsiye dostum ben 30.000ytl kazanabilmek ,için sabahı aksama katıyorum otobüs altlarında yatıyorum düzenli bir aile hayatı olmuyor ve senşnde böyledir biliyorum londan kimseye önermöiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meli-417 -- 30 Haziran 2007; 22:23:41 >
  • quote:

tabiki arkadasım sende haklısın ama izmirde isim yapmıssan öyle arkadaslar fiatci arkadasımla bakmayın bizim tartıstığımıza sonucta aynı meslektasız sadece fikirlerimiz savunuyoruz bendende tavsiye dostum ben 30.000ytl kazanabilmek ,için sabahı aksama katıyorum otobüs altlarında yatıyorum düzenli bir aile hayatı olmuyor ve senşnde böyledir biliyorum londan kimseye önermöiyorum

otobüs altı dediği yerde hilton
  • dostum aman foyamı ortaya çıkartma
  • quote:

dostum aman foyamı ortaya çıkartma

aramızda yabancımı var,herkes biliyor hiltonu
  • yeni baslıcak kişileri özendirdin şimdi yandıkkk
  • quote:

yeni baslıcak kişileri özendirdin şimdi yandıkkk

yeni gelenlerin önünü açmak lazım,kazıkmı çakacaksın mesleğe

• dostum inanki su otobüscülüğü anaconda ile eggy13 öğrettimmi setraların kaptanı onlar yapıcam bende doğrudan tatile bir yat kiralıcam akdenizin bütün koylarını gezicem tek hayalim bu bu hayalimide anaconda ve eggy13 işi kaptıklarında gercekleşecek inş.
  • quote:

dostum inanki su otobüscülüğü anaconda ile eggy13 öğrettimmi setraların kaptanı onlar yapıcam bende doğrudan tatile bir yat kiralıcam akdenizin bütün koylarını gezicem tek hayalim bu bu hayalimide anaconda ve eggy13 işi kaptıklarında gercekleşecek inş.

hayırlısıysa olsun inşallah

benim hanım ve çocuklar senin firmayla çıkmışlar yola dostum datçadan istanbula,kazasız belasız gelirler inşallah,cümle yolcular ve içinde de benimkiler...
  • inşallah dostum ama bügün güney ege tarafından istanbula giden bütün aracların şöförleri profesyonel haftasonu ya bide şirket kendi aracını koymustur allah kavustrsun ozaman allah kazasız belasız yanına kavusturur
  • dostum ben şimdi firma ile konustumda istanbula 2arac kalkmıs saat 11 ve 17 aracı kafanı rahat tut ikiside usta şöförlerdir tekrardan allah yanına kazasız belasız kavustursun
  • quote:

dostum ben şimdi firma ile konustumda istanbula 2arac kalkmıs saat 11 ve 17 aracı kafanı rahat tut ikiside usta şöförlerdir tekrardan allah yanına kazasız belasız kavustursun

17 de kalkandalar dostum,Allah razı olsun

işte bak evlenince böyle oluyor,artık kendi başına değilsin
  • anlıyorum seni dstum çok zor sen uzmansın bu konuda senden yardım alıcam gibi gözüküyor
  • quote:

anlıyorum seni dstum çok zor sen uzmansın bu konuda senden yardım alıcam gibi gözüküyor

ayıpsın kafan neye takılırsa sor,keşke istanbulda otursaydın da sağdıçın ben olsaydım
  • inan dostum en sevindiğim konuda senin benim sadıcın olman olurdu ama nişanlımla gelicez istanbula su nişanı bir atlatalım gezmeye gelicez
  • eskisehir istanbul hatti icin sana soyle yardimci olmaya calisayim
    eger 45 yolcu full olursa yaklasik 1000 ytl eder.
    bunun 350 lirasini direk yazihane keser sana 650 ytl verir.
    bunun 50 ytl si ikram dir kaldi 600 ytl.
    50 ytl civari otoban , otogar giris cikislari filan derken gider kalir 550 ytl.
    muavine hosta filan da bi 50 kaat verirsin kalir 500 ytl.(daha mazot almadik :)
    350 km yolda en az 100 litre mazot yakar , 250 ytl daha dusunce kaldi 250 ytl.
    vergisi algisi kaskosu bakimi filan derken otobuscu full calissa bile sadece ailesini gecindirir ve 3 4 senede bir otobus yeniler , devamli borc odemekle gecer yani omru.
    bu isten parayi otobus ureticileri ve yazihane isletmecileri kazanir , arac sahipleri pek kazanamaz maalesef.
    disaridan gorundugu gibi degil resim maalesef...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fiatci

quote:

valla meli ben 46 koltuğu boşta olsa bilet kesildiğini büyük bi kaç firmada gördüm sadece allah etmiye bizim otobüsdün 46 yı gördüğü nadirdir.... ha doğuya gidişte görür örneğin ama gelişte bi 10 a düşer gelir olduğu gibi gider.....

sen dediklerini yapıyosan diyecek lafım yok diyorum ya ilk defa senden duydum bu işte böyle para olduğunu bi arabanın kazanırı tüm masrafları çık en kral arabada 10.000 ytl-ki bu bile zor eğer sen böyle kazanıyosan helal olsun derim ama buradanda olurya bu işe niyetlenecek arkadaş varsa KESİNLİKLEDE GİRMELERİNİ TAVSİYE ETMEM...

koltuk boş olduğunda nasıl bilet kesilir??

• bi söz ile bitiriyorum cevabı..
    "bir kilo toz bir otoboz"

bu denklemle çözebilirsiniz olayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi horiz -- 24 Mayıs 2011; 12:42:04 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.