Şimdi Ara

Şehiriçi az yakan hatchback otomatik araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İstanbul da yaşıyorum. Şehir içinde az yakan bir otomatik araç almayı planlıyorum. bütçem 40.000-45.000 tl arasındadır. Daha önce reno Laguna otomatik kullandım. şimdi ise lancer 1.5 otomatik kullanıyorum. Lakin lancer şehir içi 10lt/100km yakıt tüketimi var. hatta 10 lt üzerine bile çıkabiliyor. Aradığım özellikler,
    1-Otomatik
    2-Hatcback
    3-Dizel ya da benzinli
    4-çok ufal bir araç olmaması (örneğin c3, micra vd.)

Kendi araştırmalarım sonucu; fiat bravo, citröen c4, megan 3 oldu. bunların dışında önerilere açığım. ayrıca bu araştırdığım üç araç içerisinde hangisini önerirsiniz ve yakıt tüketimi İstanbul gibi bir yerde nasıldır?

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

• B sınıfı sorun değilse yeni clio i20 bunlar olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dci edc kombinasyonunu öneririm. Şehir içi yakıtından memnunum
    megane olur clio olur captur olur
  • Hatchback ama küçük olmayan araç bakıyorsanız önceliğiniz c segmenti dediğimiz araçlar olacak. Buradaki liknten hepsini tek başlıkta kasa kasa görebiliyorsunuz. https://www.kullananlar.com/t/c-segmenti:otomobilGenelde kullananların yorumları var tavsiye ederim. Araç olarak da Fiat, Megane son tercihleriniz olsun. C4 nispeten daha iyi daha oturaklı ve sağlam bir araç. Dizeli çok az yakıyor ve gidişi iyi ama otomatiği biraz sarsıntılı. Fiatın kalitesi yeterli değil, Megane ise çabuk dökülüyor. Yorumlarda da zaten genelde C4'ü beğenmişler.
  • i 20 düşünmedim. bunun yanı sıra c4 yeni kasa otomatik bütçemin çok üzerinde. aslında c4 düşünüyordum ama dizel otomatik temizleri en az 55.000 civarı. başka önerileriniz var mıdır?
    lakin başka alternatif bulamaz ise ek kredi ile c4 alacağım sanırım. hem yakıt konusunda da başarılı yorumlar okudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz3011 -- 10 Nisan 2017; 12:55:9 >
  • megane edc olabilir
  • Jazz tabiki
  • Jazz düşünmüyorum. 2010 model opel nasıl bir araç. Bu arada arkadaşlar yakıt tüketimi ve araç fiyatı benim için önemli. 40.000 - 45.000 tl arası şehiriçi az yakması önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaris Hybrid.

• Peki pejo 308 nasıl bir araçtır arkadaşlar

• Pejo 308 e daha yakınım galiba. Km düşük temiz bir araç dizel otomatik 2011 model 43.000 civarı alınabiliyor. Hatta pazarlıkla daha düşük miktarda olabilir belki. Ne dersiniz? Aracın kronik sorunu var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.