Şimdi Ara

Şehiriçi araç önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar focus 1.6 tdci manuel HB Titanium Smart füme siparişi verdim.Sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endormi

Merhaba arkadaşlar,forumda yeniyim,hatta bu ilk mesajım.Umarım beni takdir edip aranıza alırsınız.
    Bu gün,siz değerli forum halkına,bir öneri için geldim.
    Benim,bir şehiriçi aracına ihtiyacım var.
    Büyük aracım,yakıt masrafı konusunda bir hayli fazla olduğundan,sadece uzun yolda kullanmak istiyorum.
    Ben,küçük bir araç arıyorum.
    En fazla 70 bin tl verebilirim.
    Benzinli tercihim (Focus hariç)

Aradığım modeller;

1-Ford Focus III
    1.6 TDCi Titanium+Smart Paket bakıyorum,ancak otomatik vitesin olmayışı (şehiriçi için büyük nimettir bence otomatik vites) ve minik bir araca göre fazla ağır olması beni kendinden birazcık itse de tasarımını çok sevdim (hb)

2-VW Golf 1.4 TSI ACT 140 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG,limitimi birazcık aşıyor.Bu araçta;
    1-Durban jant
    2-Tungsten gri boya
    3-Keyless-Go
    istiyorum ancak limitlerimi bir hayli aşıyor.Yinede otomatik şanzumanın oluşu,1.4 tsi motorun ekonomik oluşu,focus'a göre hafif gelen kasası (bence) ve kolay ve zevkli sürüşü beni biraz çekti.Yine de benim için 2. planda

3-Opel Astra 1.6LET 180HP Activeselect
    Bu araç beni en çok çeken oldu.En full cosmo modelini,navigasyon,flexride,konforlu koltuklu tüm donanımlı aracı 71.000 e alabiliyorum.Henüz test sürüşüne çıkmadım.Ancak çok güzel bir araç.Sadece yakıtı nasıl olur bilemem,ancak 180hp den de vazgeçemem.

Siz ne önerirsiniz?
    Teşekkürler...

Bmw'de kampanya var 1.16i joy edition 76'ya veriyorlar. Gidişi, çekişi çok güzel mutlaka test sürüşü yapın.

• quote:

Arkadaşlar focus 1.6 tdci manuel HB Titanium Smart füme siparişi verdim.Sağolun

gitti arkadan itiş ve zf şanzıman.

neyse napalım, hayırlısı olsun focusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

quote:

Arkadaşlar focus 1.6 tdci manuel HB Titanium Smart füme siparişi verdim.Sağolun

gitti arkadan itiş ve zf şanzıman.

neyse napalım, hayırlısı olsun focusunuz

Sağolun da 76 beni bayağı aşardı,1in tasarımını sevmedim ve herhalde 1 in üretimi durdurulacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.