Şimdi Ara

Şehir fırsatı Yalispor.com 40 tl yerine 3 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
0
Favori
24.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalispor.com.tr'de Adidas'tan Nike'a Binlerce Üründe Tüm Alışverişlerde 40 TL Yerine Geçen Groupon 3 TL! Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Adrese Teslim!

ALT LİMİT: 90 TL

31 mayısa kadar geçerli.

http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/yalisporcomtr/5328432

alışveriş yapacaklar DİKKAT
    1- alt limit 90 tl yukarıda da belirttim.

2-birden fazla kod alanlar ilk alışverişlerinde siteden puan kazanıyorlarDI. (ŞU AN PUAN VERİLMEDİĞİ SÖYLENİYOR ben denemediğim için bilmiyorum.) 2.alışverişte eğer o puan kullanılırsa çek geçerli olmuyor. sorun yaşayanlar olmuş.
    @realistspary arkadaşımızda firma yetkilisine sormuş puan ve çek aynı anda kullanılamıyor.

3-çek kodunu girdikten sonra ödeme sayfasında taksitli tutarlar indirimsiz olarak yazıyor. ben tedbir olarak sanal karta alışveriş tutarımdan 10 lira fazla limit belirleyerek yaptım. sorun çıkmadı yani çek düşülmemiş fiyat yazmasına rağmen 6 taksitte düşük fiyat çekildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gloom4u -- 2 Mayıs 2012; 12:34:26 >

• izmir bölgesinin en büyük spor magaza zinciridir.internetten hic almadım ama firma olarak güvenilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazseytanahmet

izmir bölgesinin en büyük spor magaza zinciridir.internetten hic almadım ama firma olarak güvenilir.

teşekkürler
  • quote:

izmir bölgesinin en büyük spor magaza zinciridir.internetten hic almadım ama firma olarak güvenilir.

Karşıyaka şubesinin sahipleri tanıdıklarım olur. Bu arada zamanında sahte onitsuka tiger sattıkları görüldü.

Tabi bu sadece binde bir olacak bir şey, güvenle alışveriş yapılabilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Karşıyaka şubesinin sahipleri tanıdıklarım olur. Bu arada zamanında sahte onitsuka tiger sattıkları görüldü.

Tabi bu sadece binde bir olacak bir şey, güvenle alışveriş yapılabilir bence.

Alıntıları Göster
    davet yoluyla alın 6 tl kazanın

• İndirimli ürünlerde işe yarıyorsa iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

İndirimli ürünlerde işe yarıyorsa iyi.
    yahu 40 lira neye yarar. zaten 90 liraya sadece 1 çorap ancak alırsın buralardan!
  • quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kullanmaya çalıştığımda kod geçersiz diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzkar

Alıntıları Göster
    Bence en büyük avantaj orjinal takım forması alacaklar için geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: ywz10

bence yarın başlar gibi geldi ya da sistemi açmamışlardır
  • Sporcu hesabi 3 adet alirim elbet alirim biseyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7B6935253

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kendi kendinizi davet edip alın 3 tl verirsiniz hesabınıza sonradan 6 tl gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

kendi kendinizi davet edip alın 3 tl verirsiniz hesabınıza sonradan 6 tl gelir

Alıntıları Göster
    tamamiyle güvenilir bir site.izmirin en büyük spor mağazasından biri diğeri barçındır.güven sıkıntınız olmasın güzel fırsat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

şehir fırsatı bonusumdan aldım

tanesini 2 liradan satıyorum ben alan olursa.

sehir fırsatında 3 lira

bende 2 lira

Büyük indirim doğrusu. Bence sıcak fırsat başlığı açmalısın bu indirime!!!
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    3 TL'lik çekin de piyasası olmuş vay be
    YalıSpor'dan alışveriş yapan birisinin normalde 3-5 TL'nin hesabını yapmıyor olması gerekir. Ama talep var demek ki piyasa oluşmuş. Size hayırlı ön satışlar...
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bir tane hayrına gönderen olursa sevinirim halısaha maçlarımıza futbol topu alıcam ... benim topum yok diye oynatmıyorlar da gönderen olursa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

bir tane hayrına gönderen olursa sevinirim halısaha maçlarımıza futbol topu alıcam ... benim topum yok diye oynatmıyorlar da gönderen olursa sevinirim

Alıntıları Göster
    arkadaşlar kodlar indirim yapılmış ürünlerde geçerli değil, aklınızda bulunsun

• quote:

Orijinalden alıntı: fauntumnus

arkadaşlar kodlar indirim yapılmış ürünlerde geçerli değil, aklınızda bulunsun

Alıntıları Göster
    Şu elektrikler gelirse siteye bakacağım. 1 Mayıs'dan mıdır nedir 4 kere elektrik gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Şu elektrikler gelirse siteye bakacağım. 1 Mayıs'dan mıdır nedir 4 kere elektrik gitti.

Benimde pc formatta merak ettim guzel urun var mi diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Benimde pc formatta merak ettim guzel urun var mi diye

Alıntıları Göster
    arkadaşlar kodlar bir şekilde kullanılamıyor, 3 farklı kod denedim, çalışmadı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.