Şimdi Ara

Şehir dışındaki aracımı yaşadığım yere en uygun fiyatla nasıl getirebilirim? Ne önerirsiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çok Teşekkür ederim hocam, sağolun. 1 Mayısta varsa bekler kendim gidip alırım. Bakayım ben, çok sağolun tekrar.
  • O zamana yasak da biter yahut esnetilir 10 gün beklerim sorun olmaz araca diyorsanız bence mantıklı olan bizzat teslim almanız en azından ben öyle yapacaktım (şehir dışı araç alacaktım da nasip olmadı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimseye güvenmeyin kendiniz teslim alın.
  • konu sahibi arkadaşa faydası olur inş, noterler birliğinden randevu aldıktan sonra , 2. linkten edevlete onaylatıyorsunuz.
    https://e-hizmet.tnb.org.tr/basvuru/public/yeniBasvuru.xhtml;jsessionid=A66085538C64A5CF669F64B66F3B1CFA?faces-redirect=true
    https://www.turkiye.gov.tr/icisleri-e-basvuru?basvuru=bilgileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 20 Nisan 2020; 0:21:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: m_kucukaksoy

burdan ekmek yiyen çok insan var insanlar evini taşıtıyor üretici malını yolluyor işin özü zaten bu iş güven üzerine kurulu yoksa kimse mal taşıtmaz sizin arabadan daha pahalı malları taşıyorlar burda taşıma için sigorta yaptırın gerisi kolay
    taşıyorlarda palet üstünde taşıyorlar. sıfır aracı kamyonda nasıl taşıyacaksınız sağı solu çizilir büyük ihtimal. beklemekten başka çare yok. sonuçta aracı zorla satmadılar hocam, yasak varken aldıysanız beklemekten başka çareniz yok.
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    mesleğim gereği kamyon üstünde çok araç taşıyan gördüm taşıttırdımda ama sizin iddanız gibi palet üstünde hiç araç taşıyan görmedim bu iş için rampa var rampadan araç kasaya biner tekerlerin önü arkasına takoz koyarsınız takozları çivi ile çakarsanız daha emniyetli olur gerisi kamyon şöföründe

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biraz saçma olacak ama işiniz aceleyse 21Nisan'da iatanbul'a, oradan da bursa'ya otobüs var. Ücretleri de 250+190tl yaklaşik 19 saat yol da cabası. Ama dedigim gibi isiniz acilse bu olabilir. Ya da istanbul'a uçak oradan otobus daha hizli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gezenadam çok iyi bu konuda.

istanbul'dayım ben. izmir'den bir araba işi için kullanmıştık. hem arabaya baktılar hem vekaleten satışı aldılar hem de kapımıza kadar getirdiler. çok memnun kaldık. tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 28 Nisan 2020; 14:50:23 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.