Şimdi Ara

Şehir bisikleti almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar üniversite de kullanmak için şehir bisikleti almak istiyorum belirli bir bütçe ayırmadim 800-1500 arasi bana uygundur. 1.80 boyundayım uygun ve sürüşü kolay bir bisiklet arıyorum. Bide su anda kullandığım bisiklet Bianchi surf diye bir dağ bisikleti 6 senelik ama sıfır ayarında cok az bindim 200km bile binmedim Bianchi nin su anki junior modeli ile aynı 24" 21vites v fren ve ağır bir bisiklet su anki fiyatı 750 lira ikinci elde kime kaça satabilirim. Bi bisikletci getir ben alirim dedi ama öldü fiyatına mi gider. Bunu satıp yeni şehir bisikleti almak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Letgo uygulamasıyla sat dostum. Şehir bisikleti için de carraro sportive serisini öneririm. 2. El al bisikleti sıfıra para verme boşuna. Sportive 224 225 227 falan bütçene uygun bulursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Letgo ya koydum bakalım biraz pahalı koydum ama pazarlığa açık yazdım. Küçük şehirde yaşamanın sıkıntısını çekiyorum. Letgo dan baktimda çok az seçenek var daha kötüsü tek CARRARO bayisinde 2 tane kalmış onlarda 2000 lira. 2019 da gelecek yenileri diyor bide.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.