Şimdi Ara

Sega teradrive

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben biliyorum diyenin yalan soyledigi megadrive ibm pc melezi hybrid bilgisayar.sadece japonya da cikan fantazilerden biri.
    Sega teradrive
    Sega teradrive

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sega teradrive

Sega neptune megadrive kasasi benzeri kasasi olan bir 32x piyasaya cikmasina ramak kala 32x balonunun patlamasiyla sondu gitti.

• Sega teradrive

Sega pluto sega saturn un internete baglanan versiyonu..satislarda saturn un playstation un satislari nin gerisinde kalmasiyla iptal edilmistir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 4 Aralık 2018; 2:56:30 >
  • Sega nomad..2000 senesinde klon lion king kasedini takinca elimde kalan tasinabilir mega drive

Sega teradrive

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 4 Aralık 2018; 3:5:32 >
  • Sega teradrive

Sega multi mega...diskman benzeri hibrit mega cd mega drive.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 4 Aralık 2018; 23:52:13 >
  • Sega monitör çok güzelmiş.
  • Sega mega drive tutunca sega nın yaptığı fantezilerin bu kadar olacağını hiç düşünmezdim. Sonuç.: Sega mega drivela yaptığı ek konsollar tutmadı ve segayı batışa sürüklediler. Şu sega Multi mega, neptune ve pluto yu hiç bilmiyordum bu kadar konsol eklentisi çıkarılır mı hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-93B72EA89 -- 28 Ekim 2020; 18:32:50 >
  • Sega mega multi ultra generaloberst mareşal halife cumhurbaşkanı drive

• Psfat kullanıcısına yanıt

Trol cevap . KomikSega teradrive 

• Oyun kenfinizi arttırın....
    Sega teradrive

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.