Şimdi Ara

SEG 46'' 46125 HD UYDU ALICILI SMART LED TV İNCELEMEM (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
5
Favori
47.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyatını uygun aldık diye görüntü kalitesinden tavizmi verdik diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILDBOYS -- 6 Kasım 2013; 17:10:20 >
  • WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun...bende seg'i aldım kurdum bugün çokşükür bi şikayetim olmadı on numara bence tv(yani o paraya)
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    bende memnunum tv den keyifle izliyorum
  • Usb den film izleyen oldumu arkadaslar turkce altyazilarda sorun varmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Georgearkin kullanıcısına yanıt
    Alt yazıda herhangibir sorun yok filmi açınca direk görüyor ama alt yazı dilini Türkçe yapman lazım ayarlardan.
  • Bir arkadaşımız PS3 de bile baktık berbat bir görüntü vardı falan demiş. Ben kendi evimde PS3 ile PC ile herşeyi ile denedim bir sıkıntı yaşamadım. Full HD 60 Hz de Oyun Modunuda açarak sorunsuz ve keyifle kullanıyorum. Tekrarlıyorum fiyat performans olarak son derece güzel bir ürün. Lütfen bilinçli yorumlar atın. Kullanan arkadaşların kafasını karıştırmayın. Aşağıdaki fotoğraflarda her bir pixelini inceleyebilirsiniz. Alan arkadaşlara tekrardan hayırlı olsun.

SEG 46'' 46125 HD UYDU ALICILI SMART LED TV İNCELEMEM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaT -- 9 Kasım 2013; 2:42:48 >

• Suan kampanya devam ediyor mu alicam da ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde Aldık Aynısından Hadi Hayırlısı Bugun Babam Gelip Kurucak Ama Sen Doğru Söylüyon Ayri Bir Wifi Aparatı Lazım Fiyatından Bilgisi Olan Varmı.

-ACİL YARDIM
  • MrKerberoS kullanıcısına yanıt
    Yok kampanyası bitti. 4 Kasım son gündü Yeni kampanya var mı haberim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8narqozlu8

Bizde Aldık Aynısından Hadi Hayırlısı Bugun Babam Gelip Kurucak Ama Sen Doğru Söylüyon Ayri Bir Wifi Aparatı Lazım Fiyatından Bilgisi Olan Varmı.

-ACİL YARDIM

Wireless aparatı var Vezzy200 diye bir parça vestelin. Fiyatı 59 TL fakat daha ucuza Vonets Wi-Fi ethernet Çevirici diye bir parça var wirelessten bağlanıp ethernete veriyor gücüde usb den alıyor, bu aparatta biraz araştırdım ethernet olan bütün cihazlarda kullanılıyor ve 40 lira civarı. Kalitesinden emin olmadığım için daha almadım. Farklı markalara bakıyorum. O zamana kadar ethernetten idare ediyorum.

• Madmat Yardımın İçin Sağol Çok Yardımcı Oldun.

• MaDMaT kullanıcısına yanıt
    AYNEN KATILIYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaT

kampanya devam ediyor
  • Kullanıcı arkadaşlar.

Biraz sd resimleri ve divx 480p 720p resimleri eklebilirmisiniz ya.

Geçen hafta gittim carrefour a beğenemedim ama.

Taktım buna ya fiyatı çok iyi.
  • ayhanjan kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olmak isterim ama dediklerinden pek birşey anlamadım

bana tvde görmek istediğin fotoların linkini atarsan yarın çekip yollayabilirim

Birde hangi uzaklıklardan çekeceğimi söylersen sevinirim (videoda çekebilirim)

edit: ek olarak benimde sorum olacak 2+1 haparlörüm var samsung40es5500 tvye kulaklıktan bağlıyordum ayarlardan ses çıkışı kulaklık yapıyordum ve haparlör çalışıyordu

seg'in kitapçığındabu durum biraz karışık açıklanmış varmı 2+1 bağlayan ? bağladıysa ayarları nasıl olacak seçeneklerde kulaklık ve birde line gibi birşey var hangisi seçilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonaleee -- 9 Kasım 2013; 23:20:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaT

kampanya devam ediyor

Evet 18 Kasıma kadar devam ediyormuş. Teşekkürler WILDBOYS.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaT -- 9 Kasım 2013; 23:53:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 8narqozlu8

Madmat Yardımın İçin Sağol Çok Yardımcı Oldun.

Rica ederim bilgi paylaştıkça çoğalır. Elimden geldiğince ve her zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

Yardımcı olmak isterim ama dediklerinden pek birşey anlamadım

bana tvde görmek istediğin fotoların linkini atarsan yarın çekip yollayabilirim

Birde hangi uzaklıklardan çekeceğimi söylersen sevinirim (videoda çekebilirim)

edit: ek olarak benimde sorum olacak 2+1 haparlörüm var samsung40es5500 tvye kulaklıktan bağlıyordum ayarlardan ses çıkışı kulaklık yapıyordum ve haparlör çalışıyordu

seg'in kitapçığındabu durum biraz karışık açıklanmış varmı 2+1 bağlayan ? bağladıysa ayarları nasıl olacak seçeneklerde kulaklık ve birde line gibi birşey var hangisi seçilecek

Kitapçıkta nasıl yazıyor bakma şansım olmadı fakat kullandığım kadarı ile sana açıklama yapmaya çalışayım. Tv nin yan girişlerinde kulaklık çıkışı var oradan stereo olarak 3.5 lik jak (Normal kulaklık bağlantısı) ile 2+1 ses sistemini bağlayabilirsin. Bağladığın zaman her iki taraftanda yani tv den ve kulaklıktan ses verecektir. Menü tuşu ile ses ayarlarına girince Tv sesi ve kulaklık girişinin ayrı ayrı ayarı var. Hangisinden ne kadar ses gelmesini istiyorsan ayarlayabilirsin.

Optik ses bağlayanlar içinde arka tarafta S/PDIF (Sony/Philips Digital Interface Format) Ses bağlantısı var 5+1 destekli ses bağlantısı. Onuda istediğin gibi bağlayarak aynı sesi alabilirsin. Tabi bunun için S/PDIF bağlatısı olan bir ses sistemin olması şart. (Örnek: Logitech Z906 % Z5500)

• MaDMaT kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim kulaklık girişine bi cihaz bağlandığında diğer aygıttan ses çıkmıyordu

soruyu tam soramadım kusura bakma kulaklık çıkışınada 2 görev vermişler sanki biraz teknik terimlerle açıklamışlar kitapçıkta

neyse yarın deniyeyim ben en iyisi

iyi geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

benim bildiğim kulaklık girişine bi cihaz bağlandığında diğer aygıttan ses çıkmıyordu

soruyu tam soramadım kusura bakma kulaklık çıkışınada 2 görev vermişler sanki biraz teknik terimlerle açıklamışlar kitapçıkta

neyse yarın deniyeyim ben en iyisi

iyi geceler

Senin demek istediğin bu sayfadaki açıklama sanırım. Burada sadece istersen kulaklık bağla istersen Line out olarak kullan diyor. Yani kulaklık için ses düzeyi line outa göre biraz daha fazla olur istediğiniz ayarda kullanabilirsiniz.

Yani iki durumda da dahili ses çıkışı. Anladığım kadarı ile açıklamaya çalıştım.

Sanada iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaT -- 10 Kasım 2013; 1:07:52 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.