Şimdi Ara

SEG 46'' 46125 HD UYDU ALICILI SMART LED TV İNCELEMEM (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
5
Favori
47.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 kasım dediklerine bakma bulunduğum yerde sadece expres mağaza var ve expreslere bu kampanya hiç yoktu normalde...Mağazalar kendilerine özel haftasonu indirimi yapabiliyormuş takipçisi ol yani...4 kasıma kadar alamasan bile git mağazaya not bırak 1149a düşünce bana haber verir misiniz diye...Ürünün fiyatı normal zamanlarda 1249 ama dediğim gibi en aşağı 1149a iniyor indirimle...

Şey bu arada ekran boyutu 102*58 buna panel ve ayak dahil olunca tam boyut lazım bana yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

quote:

biss key olayi nasil.NTV SPOR biss sifreli yayinlar izlenebiliyor mu?

Evet şifresi girdim tv kapatıp açtok çalışıyor sıkıntı yok.

biss menuye ntvspor ve trt icin hangi rakamları girdiniz ne yaptıysam cozemedim lutfem girdigin rakam ve harf kombinasyonlarını yazınız tşk ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herhangi1i -- 3 Kasım 2013; 20:55:47 >
  • iyi bi tv mıs bu samsung 32 f5570 almamıs olsam daha yenıdırekt bunu alırdım yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: herhangi1i

quote:

quote:

biss menuye ntvspor ve trt icin hangi rakamları girdiniz ne yaptıysam cozemedim lutfem girdigin rakam ve harf kombinasyonlarını yazınız tşk ederim

trthd 100000diye devam ediyor. ntvler A021230035461400

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcreis

quote:

Orijinalden alıntı: herhangi1i

quote:

quote:

trthd 100000diye devam ediyor. ntvler A021230035461400

TSK ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: komando57

sefaköy armoni parkta bu akşam 6-7 adet vardı 1149 tl fiyatı

Teşhir de var mıydı?
  • 1080p kullanıcısına yanıt
    tabi açık şekilde var 1 adet devamlı bişiler oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

iyi bi tv mıs bu samsung 32 f5570 almamıs olsam daha yenıdırekt bunu alırdım yaa

bencede alınmayacak bir tv değil bu fiyata 46 samsung panel daha ne olsun
  • Tivibu uygulmasını açabilen var mı?
    Digiturk play uygulamasini actigimda, sanki ligtv nin sitesi çıkıyor. Üyelik bilgilerini gireceğimiz bir yer göremedim. Bu durum, diğer smart tv'lerde nasıl?
  • arkadaşlar ben bugun gittim sefaköy armoni parkta inceledim. almak için gitmiştim onuda belirteyim. ps3 e bağlı pes 2013 vardı. görüntü bu kadar mı kötü olur. ayarlara falan baktım ttv nin kendi menüsüde resim kalitesi olarak kötüydü. almaktan vazgeçtim ben. dvd falan oynattık gidenler görürr hızlı ve öfkelinin kampanyası vardı. o görüntüde çamur gibiydi. haliyle vazgeçtim ben. 32 lg 2013 model 3d siz olanı vardı sattım. onun görüntüsü cam gibiydi bunun yanında. lg 50 ph670s aldım bakalım.
  • Herkes ovuyor siz camur gibi diyorsunuz...neye inansak sasirdim 1150 lirayi cope mi atariz acabaa

• farma2000 F kullanıcısına yanıt
    sen bakma beğenmeyenlere orda çamur gibi film koymuşlar haliyle görüntü kötü ps3 bağlı değildi ben gittiğimde, daha dün oradaydım
    aldığım güne aynı dvd oynuyordu dünde aynı film artı en az 10 kez farklı günde gittim hiç ps3 bağlıyken görmedim açıkcası, evde hd kanalı açıyorum cam gibi diğer kanallarda öyle
    merak etme pişman olmazsın
  • kötüleme meraklısı değilim inan o tiplere bende gıcık oluyorum. gözümün aşinalığı var en azından ps3 menüsüne. hdmi den bağlı ps3 görüntüsüde mi kötü olur. almaya gittim diyorum. keşke olsaydı da alsaydım ama benim içime sinmedi.
  • cemalefendi kullanıcısına yanıt
    şu konuda alıpta beğenmeyen bi kişi yok he illa eksikleri var en önemliside internet tarayıcı yok benim için bunun haricinde tv 10 numara hem görüntü kalitesi hem kanal geçiş hızı bundan önce 2 hafta philipsin 3d smart 300hz tv si vardı onu kullandım bunun artısı ondan daha fazla bana göre
  • Cepa-Carrefour'a gittim dün akşam...

5-6 tane kalmıştı ve son kampanyanın bitiş günüydü...

satın almaya gitmiştim... lakin hemen üstünde philips in 46'' i vardı... teşhir ürünü kalmış.. ona da 1699 lira yazmışlar...

evde hd kanllarda seyredince şüphesiz ki iyidir... lakin orada oynayan filmde karelenme vs.. çok kötü göründü gözüme... yakınlaştım, uzaklaştım.. nafile...

philipsin görüntüsü de yine oynatılan filmden kaynaklı güzel değildi... ama seg ile arasında da klasman farkı vardı... görüntü daha net ve canlıydı.. karelenme dediğimiz şey bariz daha azdı... seg in çerçeve kalınlığını söylemeye gerek yok zaten..

ve bana göre en önemlisi aralarında 2-3 salise kadar hız farkı vardı... dikkatli baktığınızda bir türlü philipsle senkron olamıyordu... görüntüsü geç geliyordu.. geç deyince abartılmasın... orada daha farklı modeller de vardı ama hemen en yakınındaki aynı inç olan philipsle kıyasladım...

sözün özü.... benim 1150 liram var... bir kuruş fazla veremem.. ve hemen bu akşam büyük ekran tv alacağım, bu iş yarına kalamaz... ve kesinlikle büyük ekran olacak.. deseydim.. alırdım...

düşündüm... bu akşamın şart olmadığına karar verdim.. ayrıca nasıl olsa kart çektireceğiz, taksite gireceğiz.. öyleyse yılbaşından sonra rakamı yükseltiriz artık dedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turizmpsikoloğu -- 5 Kasım 2013; 10:36:08 >

• turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt
    Yeni kampanya var 18 Kasım 2013 tarihleri arasında Ankara Batıkent, Bodrum, Bursa Nilüfer, Bursa Anatolium, Denizli, Erzurum, Eskişehir, İçerenköy, Acıbadem, Ümraniye, Maltepe Park, Haramidere, Bayrampaşa, 212, Marmara Forum, İzmit, İzmi, CarrefourSA'larda

Bu sefer sadece seg değil phılps ve LG tvleride var diğer teknoloji marketlerine göre iyi fiyatları bi incele derim

Link
  • Ben avcilar pelican mall dan aldim.Cihazla skype üzerinden goruntulu gorusme yapmak icin kamera bulamadim.ayrica smart tv uzerinde film izlenenemesi cok kotu izlenecek bir tane uygulama var oda ucretli ama verilen paraya deger

• Smart tv uzerinden server uyeligi kullanilabilirmi

• carrefur dan seg in 39 ekranını aldım gayet başarılı bence fiyat/performans ürünü
    ince çerçeve ayrıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

Yeni kampanya var 18 Kasım 2013 tarihleri arasında Ankara Batıkent, Bodrum, Bursa Nilüfer, Bursa Anatolium, Denizli, Erzurum, Eskişehir, İçerenköy, Acıbadem, Ümraniye, Maltepe Park, Haramidere, Bayrampaşa, 212, Marmara Forum, İzmit, İzmi, CarrefourSA'larda

Bu sefer sadece seg değil phılps ve LG tvleride var diğer teknoloji marketlerine göre iyi fiyatları bi incele derim

Link

dediğin gibi...

gittim 32''PFL3018 philips aldım.. 699 tl... 20 liraya da askı aparatı aldım...

oturma odasına taktım...

7000-8000 binlik samsung-philips görüntüleri gördükten sonra... içimde kalacaktı.. o yüzden seg almadım... şimdilik nefsi söndürdüm... 1-2 sene böyle idare eder... sonra salona adam gibi bir tv alırım....

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.