Şimdi Ara

Secondary Hesap Internet Baglama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Secondary hesabimda bulunan oyunlarin story modlarini oynamak icin wifi olmayan yerde cep telefonumun internegini baglasam ve multiplayera hicbir sekilde girmesem, herhangi bir indirme yapmasam cok veri yer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı şekilde kullandım, hesap bağlantısı aktif olunca internetinizi kesin

Uyarı mesajı aldığınızda yeniden bağlandı yapabilirsiniz;

Neden böyle bir bağlantı yolu izliyorum oyun giriş aktif olunca internet bağlantınız bağlı kalırsa olur ki arka planda güncelleme vs gibi bir aktivite gelebilir ve siz kapatana kadar kısıtlı internetiniz tükenebilir

• Arkaplanda bir aktivite olmadığı sürece ilk bağlantı harici birşey harcamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

Aynı şekilde kullandım, hesap bağlantısı aktif olunca internetinizi kesin

Uyarı mesajı aldığınızda yeniden bağlandı yapabilirsiniz;

Neden böyle bir bağlantı yolu izliyorum oyun giriş aktif olunca internet bağlantınız bağlı kalırsa olur ki arka planda güncelleme vs gibi bir aktivite gelebilir ve siz kapatana kadar kısıtlı internetiniz tükenebilir

Interneti baglayip hesabi onayladiktan sonra baglantiyi kesebilirim yani hocam yanlis mi anladim?

• Evet oyuna giriş yapınca bağlantınız kesin ; bağlantı aktif edilmesi için belirli bir süre sonra msj geliyor yine bağlarsınız

Yine tercihe bağlı olarak ; arkaplanda birşey inmedigine eminseniz sürekli bağlı kalabilirsiniz bu size bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 5 Mart 2017; 18:0:33 >
  • Nınja N kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar rahatsiz ediyorum secondary hesaptan oyunu acip dediginiz gibi sonradan interneti kestim fakat uzun sure oynadiktan sonra lisans dogrulanamadigi icin uygulama 15 dakika icinde kapatilacak gibi bir bildirim aldim bu anlik bir hata midir yoksa internet ile ilgili midir?

• YesilCeketli kullanıcısına yanıt
    İnternet bağlantınız kesildikten sonra bu uyarı almanız normal sec hesap lisans doğrulama istiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.