Şimdi Ara

silinebilir (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
51
Favori
220.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Locoid'in ismi değişmiş, "Locoderm %0.1 Merhem" olmuş.
  • Arkadaşlar, hepinize geçmiş olsun, şampuanlar, kremler, hiç birisi çözüm değil tek çözümü var fakat doktorlar uygulamıyorlar, daha doğrusu çoğu bilmiyor yada biliyorlar işlerine gelmiyor, kesin çözüm için aşağıda linkini verdiğim ürünü tedarik etmelisiniz, ülkemizde çok pahalı 350 tl civarında ve googlede aratırken tesadüfen bir yerde buldum, daha sonra tanıdık vasıtası ile yurt dışından getirttim ebay-amazon gibi yerlerde de satılıyor fiyatı yaklaşık 70 euro civarında ama profesyonel kullanım gerektiren bir malzeme çok dikkatli okumak ve uygulamak gerekiyor.

aktinik keratoz ve seboroik keratoz ve daha bir çok şeyde etkili bir ürün.

linkini diğer açtığım konu altında vereceğim. aynı durumda 5-6 yıldır kullanmadığım şampuan ilaç krem losyon kalmadı, gitmediğim cildiye uzmanı tıp fakültesi özel ve devlet hastanesi kalmadı çözümü bu şekilde buldum.

bu konu altında link verdim.
    https://forum.donanimhaber.com/m_122093687//tm.htm

• Bu tam bir baş belası.Liseden beri var.Herkes sîvilceliyim diye dalga geçerdi.Halbuki bu svilce değildi.Doktora gittim dandik bir ilaç vermişti.Yüzüm yine soyuluyordu ama kızarıklıkları azaltıyordu.

Özellikle kaş çevresinde ve burun kenarlarında oluyordu.Yüzüm çok kötü gözüküyordu.

Son 1 yıldır azaldı ama geçince yine çıkıyor.Burnumun yanlarındaki kırmızılık hiç geçmiyor ama.Şuan kullandığım krem Advantan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, öncelikle şunu belirteyim, ben de bu hastalıktan 15 seneyi aşkın zamandır çekiyorum. Denemediğim ilaç veya kozmetik ürünü kalmadı diyebilirim. Saçlı bölge için şimdiye kadar kullandığım en etkin ilaç Blue Cap sprey oldu. Yüz bölgesi için maalesef (içinde kortizon olduğu için maalesef diyorum) Advantan kremden daha iyisini bulamadım.
    Bu arada, yurtdışından bir arkadaşımdan Blue Cap sprey 100 ml sipariş ettim. Malum, Türkiye'de çok fahiş fiyata satılıyor. 3 kutu fazlam var. Aldığım fiyata vereceğim. Ticari falan bir maksadım yok. Arzu eden özelden mesaj atabilir.
  • bu lanet hastalığa coresatin sarı krem iyi gelmişti, kullandığım sürece kızarmalar dökülmeler olmuyordu bırakınca yine devam ediyor
    fakat tüp olan iyi geliyor kutu şeklinde olanı işe yaramıyor
    tüp olanı piyasadan kalkmış nereden buluruz?
  • ben de net bir çözümü yok mu diye merak ediyorum. karaciğerse karaciğer. 3 gün yurtdışına çıktım krem süremedim diye yüzüm o kadar dağıldı ki kendimden tiksindim artık.

@engin_er_26
    hocam bendeki deri dökülmesi pullanma şeklinde, kesin çözüm derken bir daha olmadı mı sizde resimdeki gibi problemler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleepydragon -- 14 Şubat 2017; 14:34:30 >
  • Denedim, yıllardır devam eden ağız kenarındaki pullanma ve kırmızı görünüm yok oldu, çok teşekkürler ya hu... coresatin sarı kutulu kremi kullandım, işe yaramasa diğer kremleri kullanacaktım, tabi umarım bu meret hastalık bu kreme karşı da bağışıklık kazanmaz...
  • fayda sağlaadıgını dusunudugunuz elma sirkesi ve probiyotik markasi soler misiniz ..

nbl , probien birseyler cıktı ama guvenemedim .
  • Ben de 1 seneye yakındır kullandım, çok iyi gelmişti. Ama şimdi kavonoz haline geçtiğinden midir ya da hastalığın direnç kazandığından mıdır bilmiyorum ilacın eski etkisi yok.

Önceden bir sürdüm mü 4-5 gün mükemmel bir şekilde idare eden ilaç şimdi günlük sürmeme rağmen en fazla eh fena değil, buna da şükür dedirtiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emolity -- 15 Şubat 2017; 3:35:40 >
  • Coresatin kavanoz hali artık işe yaramıyor yada vücut ilaca alıştı artık.
  • 6 yıldır yaşıyorum,

Liseye giderken bir gün aniden saçlarım çok yağlanmaya başladı, 2-3günde banyo olan ben, ikinci gün elimi saçıma süremmeye başladım,

Yağlanma karşıtı şampuanları kullansam da anca akşama kadar fayda sağladı,

Sonra birden sivilce kızarıklık kaşıntı başladı, doktora gittim çözüm yok tabi.

Arkadaşlar saçım dökülüyor neler yaptığımı anlatıyorum,

Toplasan temiz 5bin TL para harcamışımdır,

Önce market şampuanlarından sonra Organicum diye bir şampuan keşfettim, aslında baya rahatlatmıştı ama saç dökülmem artmıştı,

Saçım döküldü diye minoxil e başladım bu sefer meğerse minoxil seberoik dermatit i azdırıyormuş bırakmak zorunda kaldım,
    sonra saç dökülmesine karşı her denediğim şampuan inanılmaz kaşıntı ve kızarıklık yaptı,

En pahalı en iyi şampuanlar sorunumu çözemedi,

Ketoral isimli sampuanları kurtardım 1 hafta rüyadaydım sanki sonra etkisi geçti,

Arkadaş ben size 5 siz bana 10 diyin ilaç-krem-şampuan ne varsa denedim

En son dedim ki proscar kullanayım bari saçı kurtarayım, ilk hafta sorun yok ikinci hafta ensem de, boynumda ve alnımda kabuklanma ve kaşıntı başladı, proscar artık son limanımdı onuda kullandığım an kabuklanma döküntü yapıyor

Şimdi solgar b12 ve biotin deniyorum hiçbir boka yaramıyor laf olsun işte,

Şampuan olarakta Wichy kullanıyorum

Ama arkadaşlar saçım dökülüyor dökülüyor dökülüyor,
    İşin acı tarafı ne biliyor musunuz?

Saçım dökülmesin diye yaptığım uyguladığım herşey daha da kötü yaptı, durduk yere proscar a alerji reaksiyon, minoxil e reaksiyon,
    Yani sanki vucudum ulan o saçın dökülecek diye karar almış

Artık yapacağım hiçbirşey kalmadı, dediğim gibi müzdarip insanlar bi süre sonra saçınız dokulmeye basliyorsa yapacak birseyiniz kalmadi demektir,

Ama yok kardeşim senin yaşadıklarını yaşadım ama şöyle bişi var diyen olursa nekadar para isterse veririm.

• http://www.thalia.com.tr/thalia-lavanta-ve-adacayi-ozlu-sac-dokulmesine-karsi-etkili-bakim-sampuani-slssles-icermez-300-ml

şu şampuanı kullandığımdan beri öncekilere nazaran daha işe yaradı gibi, tamamen kaşıntı ve sivilcelenme geçmiyor: özellikle ensede sivilcelenme oluyor onu geçirecek bir şey bulamadım ama, kaşıntı ve yağlanma süresi minimum düzeyde 2-3 günü aşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamblue35 -- 2 Nisan 2017; 20:50:19 >
  • beyler aynı dert bendede mevcut kış aylarında artıyor yazın hiç bir sorun yok hava değişiklikleri bu aralar bi sıcak bi soğuk daha kötü oluyor cildimiz bu hastalığın aslında sorunu ciltteki nem oranından dolayı kuruma ve pullanma kızarıklık meydana geliyor bende şuan için corasatin sarı kutuyu kullanıyorum çok nadir çok kızarırsa travagort kortizonlu çok nadir az sürüyorum hemen kızarıklığı yok etsin diye ama sizlerle birşey paylaşacağım çok araştırdım türkiyede satışı olmuyan bir krem fiyatı 30 dolar sepora yurt dışında ve amazonda mevcut bu krem çok iyi yorumlar ve geri dönüşlerde mevcut krem nemlendirici ve egzaman kızarıklığı için çok iyi olduğu söyleniyor yurt dışı kullanıcıları tarafından ama kremi tr siparişi yok malasef ben artık yurt dışına çıktığımda alacağım bu yaz eğer gidenler olursa alsın denesin derim tr deki ilaçlardan kremlerden bize hayır yok sağlıkta kısaca bize değer yok ztn ne varsa elin gavurunda vardır:) paylaşıyorum ürünün linkini inş iyi gelir herkese acil şifalar olsun.

http://www.sephora.com/ultra-repair-cream-intense-hydration-P248407

• quote:

Orijinalden alıntı: GRUNCE_KSK

beyler aynı dert bendede mevcut kış aylarında artıyor yazın hiç bir sorun yok hava değişiklikleri bu aralar bi sıcak bi soğuk daha kötü oluyor cildimiz bu hastalığın aslında sorunu ciltteki nem oranından dolayı kuruma ve pullanma kızarıklık meydana geliyor bende şuan için corasatin sarı kutuyu kullanıyorum çok nadir çok kızarırsa travagort kortizonlu çok nadir az sürüyorum hemen kızarıklığı yok etsin diye ama sizlerle birşey paylaşacağım çok araştırdım türkiyede satışı olmuyan bir krem fiyatı 30 dolar sepora yurt dışında ve amazonda mevcut bu krem çok iyi yorumlar ve geri dönüşlerde mevcut krem nemlendirici ve egzaman kızarıklığı için çok iyi olduğu söyleniyor yurt dışı kullanıcıları tarafından ama kremi tr siparişi yok malasef ben artık yurt dışına çıktığımda alacağım bu yaz eğer gidenler olursa alsın denesin derim tr deki ilaçlardan kremlerden bize hayır yok sağlıkta kısaca bize değer yok ztn ne varsa elin gavurunda vardır:) paylaşıyorum ürünün linkini inş iyi gelir herkese acil şifalar olsun.
    http://www.sephora.com/ultra-repair-cream-intense-hydration-P248407

kremin üreticisi ile iletişime geçtim kendilerinin Türkiye' ye gönderim yapmadıklarını ama gönderen 2 sitenin linkini gönderdi.

www.feelunique.com http://www.thehut.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sphinxstn -- 18 Nisan 2017; 17:44:28 >

• Şampuan olarak Head & Shoulders Clinical Strength olumlu sonuç veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 25 Nisan 2017; 1:18:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin çözüm belli aslında ama uygulamak çok zor. Sinirden stresten uzak durmak...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepydragon

ben de net bir çözümü yok mu diye merak ediyorum. karaciğerse karaciğer. 3 gün yurtdışına çıktım krem süremedim diye yüzüm o kadar dağıldı ki kendimden tiksindim artık.

@engin_er_26
    hocam bendeki deri dökülmesi pullanma şeklinde, kesin çözüm derken bir daha olmadı mı sizde resimdeki gibi problemler ?

Ketokonazol oral yolla alininca zrarli degil mi?krem neden zararli ki? Karacigere neden yuklensin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlleinMann

quote:

Orijinalden alıntı: oscar30

evet 50 tl arkadaşım. ama aldığına değer. pişman olmayacaksın emin ol. 120 ml lik ürün uzun süre gider. saçım kısa zaten benim. birazcık döküyorum yetiyor. haftada iki kez kullanman yeterli. diğer günlerde sıradan bir şampuan kullanabilirsin. bu illetle yaşamaktansa bu parayı veriyorum ben. çok memnunum. ne yüzümde ne saçımda eser kalmadı.

Selenyum Sülfat'ın zararlarından haberiniz var mı ?

nedir acaba zararları
  • Beyler ben pirdolin kullanıyorudm ama kortizon varmış bıraktım ne kullanmalıyım ?
  • Bende 24 yıldır var. Tek ilacı var stres yapma bu bir cilt tipi ve çözümsüz bir rahatsızlık
    Kafaya takmadan devam edin bir süre sonra unutacaksınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.