Şimdi Ara

Seboreik Dermatit (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (3 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil
5 sn
8.481
Cevap
199
Favori
1.208.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önerileriniz için teşekkür ederim. Ayrıca diğer konu için gümrüğe kesin takılır diye bir durum yok Amazon'dan Head and shoulders'ın şampuanını daha ucuz diye 2şer 3er adet birden aldım, gümrükte de herhangi bir sorun çıkmadı. Amazon zaten takılacak ürünleri yollamıyor diye biliyorum, yollayıp takılırsa da iade ederlerdi. Keşke iptal talebi oluşturmayıp siparişi takip etseydiniz. Hemen sipariş veriyorum kremi yeniden sağolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vichy yesil denen sampuani aldim. 60tl. Umarim ise yarar. Yanina da bir tane betnovate patlattim su ara kafam mayin tarlasi gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumunu bekliyorum hocam ben de almayi dusunuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alish1905 A kullanıcısına yanıt
    bu mantıkla zor dostum ..tabi deneyin şansınızı ki umarım takılmaz da hakkaten bu işler şansa bakıyordur da bizler de sipariş veririrz ..yoksa benim de 7-8 'e yakın seboreikle alakalı krem ve sampuan alacagim vardi 4 yıldır gümrük meselesinden bakmıyorum bile .. protein tozlari ..vb aynı hesap onlar da takılıyor malesef .
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    Şans mı değil mi bilmiyorum. Daha geçen ay 2 kutu daha Head and shoulders seboreik şampuanı aldım herhangi bir sıkıntı olmadan elime ulaştı. Bildiğim kadarıyla gümrükte sıkıntı çıkacak ürünlerde Amazon zaten ülkemize gönderimi kapalı yapıyor. Krem gelsin yine haberdar ederim ben sizi..

• Head and shoulders clinical strength çözdü benimkisini, şuanlık sıkıntı yok.

• Dostum kaşlardaki kepeklenmeye iyi gelirmi peki bu sampuan ?

• Knan88 K kullanıcısına yanıt
    Ben banyo yaparken saçlarımı, kaşlarımı, kulak arkamı, yüzümüde yıkıyorum bu şampuanla(head&shoulders clinical strength) şuan hiç yok, tamamen geçiriyor kullandığınız vakit.

• Tesekkür ederim yarın hemen alıcam sizin kaşlarda çok pullanma oluyormuydu ?

• Tekrardan merhabalar daha once paylasmistim yuzumun durumunu bugun randevuda doktor roaccutane onerdi irinli sivilce ve yaglanmadan dolayi kullanip kullanmama konusunda kararsizim su an , bir kac doktora daha gitmeyi dusunuyorum. Kullanan arkadas varmi seboreik dermatit ile alakali ama bende sivilcelenmede yogun yani irinli olanlardan!

Oluyordu hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala beslenmesini düzeltmeden, şekeri hayatından çıkarmadan egzamaya ve diğer cilt sorunlarına çözüm bulmaya uğraşanlar olduğunu görüyorum. Denediğiniz her krem, her şampuan, her ilaç size geçici olarak çözüm sunacak. Sonrasında yine bu baş belasıyla uğraşıyor olacaksınız.
  • s7il S kullanıcısına yanıt
    Sivilceler için en etkili çözüm ama yan etkisi çok... Seboreik için hiçbir işe yaramıyor.
  • Arkadaşlar saraçoğlunun ardınç katranlı şampuanı var şiddetle öneririm.
  • Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    ben clinical strenght ve vichy'i 4-5 yıl kullandım şöle söleyim ; evet kepeği bitiriyorlar yalnız saç köklerini bitiriyor o disülfid denilen nane bilginiz olsun . ..uzun süre aralıksız kullanmayın ..haftada bir - 15 günde 1 , ayda 3 kez ..vb kullanabilirsiniz ..bence temiz icerikli sebamed kepek sampuanı ..vb sampuanı devamlı bu tip sülfid iceren sampuanları ise dedigim olcu de ve süreli kullanmak lazım

saç köklerimi bitirdi ve saclarımı mısır püskülü gibi yapti sülfit 'li sampuanlar aman dikkat.
  • A517 A kullanıcısına yanıt
    Siz beslenmeyi duzelttiniz mi ?

• misspoet1 M kullanıcısına yanıt
    Bu konuya daha önce bikaç post atmıştım özellikle şeker konusunda. Temiz beslenmeye başladıktan sonra bende epey azaldı SD. Nemlendiriciyi de eksik etmiyorum, kafam rahat.

İnternette de yabancı forumlarda SD ve şeker üzerine konular mevcut. Tecrübelerini paylaşmışlar uygulayanlar. Göz atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A517 -- 10 Ekim 2017; 23:2:19 >
  • Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Dostum tamamen geçtimi peki ? Birde yüzüne nasıl uyguluyorsun ? Köpügünümü ? Ve nekadar bekletiyosun yüzünde ?

Geçti hocam, bırakmadan kullanmaya devam ediyorum. Köpüğü sürüyorum evet. 1-2 dk civarı bekliyorum sonra duruluyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostum bende bugğn aldım sampuanı az önce kullandım kaşlara köpügünü sürdüm yanma hissi oldu kaş diplerimde sendede oluyormuydu ??? Nekadar süre sonra tamamen geçer ? Kullanmayı bırakınca tekrar edermi ?

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.