Şimdi Ara

seat toledo mu skoda rapid mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu anda toyota auris 2010 hb 1.6 benzinli otomatik kullanmaktayım.
    Çocuklu bir aile için elzem olan bagaj kapasitesi büyüklüğü ve yakıt masrafından (yılda en az 15bin km yapıyorum ve km de 30-35 kuruşun altını hiç görmedim) dolayı aracımı değiştirmek istiyorum.
    2015 model ve sonrası için ya da sıfır modellerini baz alırsak aklımda olan iki model hakkında fikir istiyorum.

Seat Toledo 1.4 lt TDI CR 90 HP Sedan - site satış fiyatı 76.000 TL

Skoda Rapid 1.4 TDI CR Green Tec DSG / 90 HP Sedan - site satış fiyatı 74.000 TL

Kullanan ve bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Özellikle belirteyim jetta, octavia vb araçlar için dizel otomatikte fiyatlar bütçemi oldukça zorlayacağı için bu ikisini göz önünde bulunduruyorum. Dizel+otomatik+bagaj hacmi olmazsa olmazım. Aklıma takılan bir diğer konu ise DSG nin problemleri ?

Şimdiden teşekkür ederim.

• 2 yıl önceydi galiba tam hatırlayamadım dizel otomatik rapid 55 lira falandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon alın

• Mazda Motor Corporation M kullanıcısına yanıt
    LEON 1.6 TDI 110 HP DSG S&S Style - 82000 TL ve üstelik bagajı 380 lt. üsttekilerin 510 ve 550 lt bildiğim kadarıyla. yoksa hiç düşünmem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geceyagmuru38 -- 1 Eylül 2016; 16:25:58 >
  • geceyagmuru38 G kullanıcısına yanıt
    Şu anda donanımları konusunda pek bir bilgim yok ama eğer toledo alırsanız bi xenon lu alın

Bu arada bunların ilk çıkanları her ikiside arka camları kontrol edemiyordun hocam bir ara düzelttiler dediler bu konuya dikkat edin

• geceyagmuru38 G kullanıcısına yanıt
    Yılda 20 bin üzeri km yapmıyorsanız dizel almayın boşa

• İkisi de aynı araçlar, sadece Toledo biraz daha sedan gibi duruyor. Yoksa en ucuz hangisi ise onu alın, ve de +2 yıl garanti uzatmayı unutmayın
  • Rapid daha kalitelidir herhalde.

İkinci el octavia da bakabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toledo alırdım benRapid'de daha hoş araç ayrıyeten leon daha kaliteli ama abartılacak kadar kalite farkı yok.Toledo'nun bagaj hacmi ve Fiyat avantajı artısıda var.1.4 TDI/Dsg kombinasyonuda Tüketim/Performans olarak çok başarılı.Dsg problem çıkarma potansiyelini göz önünde bulundurarak almanızı tavsiye ederim.
  • Hocam ikisi de aynı araçlar. Size hangisi daha hoş göründüyse onu alın. Ben Rapid' i alırdım ama :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: geceyagmuru38

Herkese merhabalar,

Şu anda toyota auris 2010 hb 1.6 benzinli otomatik kullanmaktayım.
    Çocuklu bir aile için elzem olan bagaj kapasitesi büyüklüğü ve yakıt masrafından (yılda en az 15bin km yapıyorum ve km de 30-35 kuruşun altını hiç görmedim) dolayı aracımı değiştirmek istiyorum.
    2015 model ve sonrası için ya da sıfır modellerini baz alırsak aklımda olan iki model hakkında fikir istiyorum.

Seat Toledo 1.4 lt TDI CR 90 HP Sedan - site satış fiyatı 76.000 TL

Skoda Rapid 1.4 TDI CR Green Tec DSG / 90 HP Sedan - site satış fiyatı 74.000 TL

Kullanan ve bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Özellikle belirteyim jetta, octavia vb araçlar için dizel otomatikte fiyatlar bütçemi oldukça zorlayacağı için bu ikisini göz önünde bulunduruyorum. Dizel+otomatik+bagaj hacmi olmazsa olmazım. Aklıma takılan bir diğer konu ise DSG nin problemleri ?

Şimdiden teşekkür ederim.

İkisi hemen heme aynı araç. Seat araçları aynı fiyat skoda araçlarından daha donanımlı olur genelde. Donanım tablosunu inceleyin hangisi doluysa onu alın derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.