Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2774. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57.736
Cevap
368
Favori
2.584.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27722773277427752776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca bluetooh ve aux için ses şiddetini arttırma ayarı var. Ancak radyo veya usb için öyle bir seçenek bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daci

Söküp boyamak ya da yenisini takmak zahmetli ve masraflı olabileceği icin üzerine parlak siyah kaplama yapılabilir. Benim aracımda da dikkatimi çeken minik soyulmalar mevcut.
    hocam siyah fölyo kaplama mı servis yapar mı pahalı birşey midir kısmı olarak mı tamamına mı yapilabilir bu kaplama
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

hocam siyah fölyo kaplama mı servis yapar mı pahalı birşey midir kısmı olarak mı tamamına mı yapilabilir bu kaplama

Alıntıları Göster
    cam filmi yapılan yerlere gidip bir göster. onlar söküp yerine film çekebilirler.
  • Arkadaşlar merhaba.2015 tdi dsg Leon için Ankara'da özel servis öneriniz var mı? 90 bin bakımı için yetkili servis 1800-2000₺ civarı tutuyor dedi.şu dönemde biraz fazla geldi.memnun kaldığınız tavsiye ettiğiniz servisleri paylaşırsanız sevinirim.

• Merhaba 2016 1.2tsi style manuel leon almaya niyetlendim 95bin km de (fazla gibi geliyor ama piyasada km yüksek araç dolu hepsi alınıp satılıyor,düşük km ye sıfır parası çekiyorlar) ilk aracım olacak önerir misiniz kronik sorunu var mıdır,performans takıntım yok fakat kağnı gibide olmasın uzun yolda araç bogulmasın istiyorum 1.2tsı WW ler ıcın ıyı duyumlar almıstım az yakıyor iyi gidiyor şeklinde .Diğer seçenegimde 2015 focus hb benzin 75k km de ilk aracım olacagından kararsızım çok ileri bilgimde olmadıgından danışmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahmanıl -- 22 Ağustos 2020; 2:30:31 >
  • ibrahmanıl İ kullanıcısına yanıt
    4 yıl 2016 1.2 manuel kullandım ilk sahibi olarak
    Çekişte sıkıntı olmaz turbolu olduğundan devrini aldımı gider
    Çok eldeğiştirmiş bi araç ise uzak dururdum aracın canına okumuşlardır el malı olmuştur
    Kronik sorun görmedim trim sesi çok olur
    Uzun yol 3 defani1500 er km yaptım sıfır sıkıntı 17 jantla ortlama ş içi ş dışı 6lt idi sakinnkullanıcı isen 5.5 rahat olur
    Yüksek hızda virajlarda kesinlikle bir focus olmuyor leonlarda arkadan atıyor yolu iyi tutmuyor( yüksekhız😄)

• Benzin depo kapagim acilmiyor. Surucu kapisini aciyorum , kumandadan kilidi aciyorum , merkezi sistemden acma tusuna basiyorum hicbir sekilde kapak acilmiyor. Sizce sorun ne olabilir. Konvoyda 4luleri yakarak surdum araci acaba kitledimi kendini :/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benzin depo kapagim acilmiyor. Surucu kapisini aciyorum , kumandadan kilidi aciyorum , merkezi sistemden acma tusuna basiyorum hicbir sekilde kapak acilmiyor. Sizce sorun ne olabilir. Konvoyda 4luleri yakarak surdum araci acaba kitledimi kendini :/

• quote:

Orijinalden alıntı: zlfkr

Benzin depo kapagim acilmiyor. Surucu kapisini aciyorum , kumandadan kilidi aciyorum , merkezi sistemden acma tusuna basiyorum hicbir sekilde kapak acilmiyor. Sizce sorun ne olabilir. Konvoyda 4luleri yakarak surdum araci acaba kitledimi kendini :/
    elle bir düerterseniz açılır hocam
    kumandadan otomatik açılma yok. sadece kumandadan kilidi açılıp kapanıyor. komple açılması için elle bir iktirmek gerekiyor.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Nekadar guc uygulucam kirilcak diye korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zlfkr

Nekadar guc uygulucam kirilcak diye korkuyorum
    çok hafif hocam tık diye ses yapıp bırakır.
    bu videodaki kadar basınç uygulamanız yeterli. gene açılmaz ise bu pimden bizde de olabilir bir baklmak lazım
    https://www.youtube.com/watch?v=6E6VMBiwX8w
  • Canım sıkıldı, yapacak bişey bulamadım, arabaya sardım gene. Jantları da demir tozu çıkaran jant temizleyici ile temizledim. Arabanın başında iki buçuk saat geçirmiştim, hiç farkında değildim. Bir Pazar temizliği...

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• arkadaşlar aynaların otomatik katlanması esnasında sol ayna sağ tarafa göre geç katlanıyor. bu bir arıza göstergesi mi neden böyle bir gecikme oluyor başına gelen kullanıcı var mı? 1800 kmde daha arac 2 aylık.

• save the clock tower S kullanıcısına yanıt
    Ayna motor ve mekanizması ya da senkronizasyon ile ilgili bir sorun olabilir.

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    bunun için benim yapabileceğim bir şey yok o zaman doğru mu. yani illa servise söyleyip gitmek gerekecek.

acaba ayarı kapatıp açsam düzelir mi

• save the clock tower S kullanıcısına yanıt
    Bence zorlamayın. Aracınız yepyeni. Bırakın servis ilgilensin. Hem kısa zamanda çözülecek bir sorun gibi görünüyor.

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    tamamdır öyle yapmak gerek haklısınız. teşekkürler

• Arkadaslarr 2017 aracimin lastiklerini yer degistiricem capraz mi yapmam gerek yoksa duz mu degismem gerek birde yonlu yonsuz lastik olayi varmis bizimkilerin ne tur lastik

• Kd®? K kullanıcısına yanıt
    Sağdakileri birbiriyle, soldakikeri de birbiriyle değiştin. Muhtemelen yönlü lastiktir. Üzerinde ok işareti vardir.

• SERVİSİ Aradım yıllık bakım için 1300 küsür indirimle 1100 dediler bu indirim nedir sormayı unuttum bilen var mı zubizunun indirimi değil, değil mi
  • 
Sayfa: önceki 27722773277427752776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.