Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2756. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
57.736
Cevap
368
Favori
2.584.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27542755275627572758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam. Dışardan far camına birkaç işlem yapılsın. Duruma göre led ile alakalı tercih yapma gereği duyabilirim. Dediğiniz şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haziran itibariyle yeni zamlar gelicek deniliyor kesinliği varmıdır
  • Avcı10 kullanıcısına yanıt
    Evet Haziran'ın ilk haftası bir çok marka araçlarına zam yapacak. Benim arkadaşım yeni Ford focus için sipariş vermişti. Salgından dolayı üretim durdu falan, bir iki haftaya gelecek deniyor. Araç daha gelmeden üç tane zam gördü. Ama o zamlardan etkilenmemek için bi miktar peşinat verdi. Zamdan etkilenmeyecek ama daha aracı görmeden fiyatı bayağı yükseldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Evet Haziran'ın ilk haftası bir çok marka araçlarına zam yapacak. Benim arkadaşım yeni Ford focus için sipariş vermişti. Salgından dolayı üretim durdu falan, bir iki haftaya gelecek deniyor. Araç daha gelmeden üç tane zam gördü. Ama o zamlardan etkilenmemek için bi miktar peşinat verdi. Zamdan etkilenmeyecek ama daha aracı görmeden fiyatı bayağı yükseldi.
    Arkadaşınız şanslıymış
    Doğuşa bulaşsa peşinatta verse bütün o zamnları kuruş kuruş öderdi...
  • Büyük heyecanla beklediğim Obd Eleven cihazı bugün geldi ama elimde patladı. Cihazla bir türlü bağlantı kuramadım. Saatlerce uğraştım olmuyor. Derdimizi anlatacağımız kimse de yok. Param çöpe gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: BayMizan

Baya iyi olmuş hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Türkiyede sorduğumda abuk sabuk fiyatlar çektikleri için ya bu mal bu kadar eder mi deyip aramaya başlamıştım. Ben yararlandım insanlar da yararlansın istedim. Çünkü leonların vites topuzları genel olarak soyuluyor kronik bir hataymış zaten ve hepi topu 100 lira civarına halledebiliyorsunuz bunu.
  • Merhabalar..
    2017 model 98 bin km Leon 1.6 TDI 115 DSG S&S Style model araç alma arifesindeyim. Leonlarda paket doluluğu neye göre anlaşılıyor anlamıyorum :(
    Görüntülerden araçta arka park kamerası olup olmadığını söyleyebilir misiniz?
    Birde bu araçların triger kayışı kaç km de değilmesi gerek almayı düşündüğüm yer 120 bin km de değişmesi gerektiğini söyledi.
    Araçta 3 parça boya 1 parça değişen mevcut
    Boyalı parçalar bagaj, sol arka çamurluk, sol arka kapı
    Değişen parçalar sol ön çamurluk
    Bu araç için 135 bin gibi bir fiyat normal fiyat mıdır? Leon bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim, teşekkürler.

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: thelord03

Merhabalar..
    2017 model 98 bin km Leon 1.6 TDI 115 DSG S&S Style model araç alma arifesindeyim. Leonlarda paket doluluğu neye göre anlaşılıyor anlamıyorum :(
    Birde bu araçların triger kayışı kaç km de değilmesi gerek almayı düşündüğüm yer 120 bin km de değişmesi gerektiğini söyledi.
    Bu araç için 135 bin gibi bir fiyat normal fiyat mıdır? Leon bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim, teşekkürler.

hocam
    yıllık ortalama kaç km yapıyorsunuz?

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Ortalama 10-15 arası yapacağım gibi gözüküyor.

• thelord03 kullanıcısına yanıt
    Arka plakalığın üstünde siyah çıkıntı var. Geri görüş kamerasının yeri orası hocam. Muhtemelen kamera var. Led paket yok ama sanırım.

• pashamurat kullanıcısına yanıt
    Evet led paket yok :( kameradan bende emin olamadım

• quote:

Ortalama 10-15 arası yapacağım gibi gözüküyor.
    Dizele hiç bulaşma 1.2 tsi lara bak ozaman hocam benimde ortalamam o seviyede
    1.2 tsi hiç üzmüyor
  • Dün yol bilgisayarında olmayan ama bugün olan farklı bir menü vardı çok ilginç.2015 dizel aracım

• quote:

Merhabalar..

Bu araç muhtemelen garenta filo kiralama aracı.

Orijini belli olan araçlara yönelin derim.

Vag grubunun yeni araçlarında triger 180 binde değişiyor diye hatırlıyorum.

Paketlerde en dolusu excellence ve fr dır. Ancak style da ek opsiyonlarla yeterince dolu hale gelir.

Leonlarda aranan 4 ana özellik. Led, sunroof, geniş media ekranı ve alcantra döşeme. Bu 4 ü olursa kalan ıvır zıvır çok lazım değil.

Şimdi yenilerde hayalet gösterge de var ama bence o tercih meselesi.

• Dr.Leon kullanıcısına yanıt
    Hocam çok haklı çıktınız araç ismi verilmeyen kiralama şirket aracıymış :)
    İlanlarda hep style paket görmekteyim tek paket var sandım.
    1.2 TSİ modellerine yöneldim fakat dizel ile arasında hiç fiyat farkı yok bu normal mi ?
    son zamanlarda benzinliye olan talepten dolayı mı fiyat farkı yok denecek kadar az
  • thelord03 kullanıcısına yanıt
    :) fiyat farki olmamasinin baslica nedenleri ;

Ben ilan cikayim belki satilir

Dizel arac sevmeyen kesimin talep artisi

Yillik 10 15 bin yol yapanlarin dizele ihtiyac duymamasi

Kredilerin inmesi sonrasi guncellemeyen fiyatlar

Dizellerin cogunun kiralik arac olarak kullanilmis olmasi

• quote:

Hocam çok haklı çıktınız araç ismi verilmeyen kiralama şirket aracıymış :)
    İlanlarda hep style paket görmekteyim tek paket var sandım.
    1.2 TSİ modellerine yöneldim fakat dizel ile arasında hiç fiyat farkı yok bu normal mi ?
    son zamanlarda benzinliye olan talepten dolayı mı fiyat farkı yok denecek kadar az
    hocam tek paket var sanmanız normal
    mk3 makyajlanana kadar 1.2 tsi ve tdi da sadece style paket vardı (türkiye için söylüyorum). lansmanda 1.2 sti için referance modeli var iyice boş. malum sitede bir elin parmağını geçmez ilan sayısı.
    mk3 makyajlandıktan sonra bir ara tdi a fr ve excellence modeli getirdi doğuş.

dizel yavaş yavaş tarihin tozlu raflarına kalkmasından dolayı.
    zaten 1.2 tsi la arasındaki fiyat farkı iyice azalmıştı.
    benzinle mazot arasında neredeyse fiyat farkı kalmaması gibi etkenlerden dolayı 1.2 tsi fiyatı tdi ları yakaladı.

ben 2016 ocakta aldım 1.2 tsi'ı ozamanlar 30 bin tl fiyat farkı vardı dizelle. şuanda araç 34bin km de aradaki farkın 3 te biri kadar benzin almışımdır.

• Mesela benim aracım FR paket ve bayağı dolu bir araç.

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU SEAT LEON MK3/5F ANA KONU SEAT LEON MK3/5F ANA KONU SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 5 Haziran 2020; 13:35:17 >

• Az önce geri vitese takınca hata:şanzıman uyarısı aldım 2016 model araç servisi aradım Yol yardımı arayın ücretsiz çekici hizmeti ile buraya getirin dediler.Daha önce başına gelen oldu mu ?

• Arkadaşlar kaza yapmıştım aracımı sigorta ihaleye almış.
    Aracım 2016 mart trafiğe çıkışlı. Henüz 51 bin km’deydi.
    Daha önce göçük düzeltme dışında bir kazam vs yok temiz araç.
    2016 Seat Leon FR ACT motor DSG 150 HP olan modeli. Ekstra olarak sadece normallerinden farklı olarak 2 hoparlörü vardı.
    Piyasaya bakıyorum bu km’lerde temiz araçlar 160-165-170 arası gidiyor. Benim nasıl bir parayla, teklifle gelirlerse kabul etmem gerekir. Kalkıp bana 130 bin verecek halleri yok herhalde. Zaten araç şu anki hali ile 110-120 ye rahat gider.

• 
Sayfa: önceki 27542755275627572758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.