Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2757. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
57.732
Cevap
368
Favori
2.584.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27552756275727582759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fensinn

Az önce geri vitese takınca hata:şanzıman uyarısı aldım 2016 model araç servisi aradım Yol yardımı arayın ücretsiz çekici hizmeti ile buraya getirin dediler.Daha önce başına gelen oldu mu ?
    Mekatronik olabilir yüksek ihtimalle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Mekatronik olabilir yüksek ihtimalle.

Alıntıları Göster
    Büyük ihtimal hocam.servise çekildi yarın belli olur.

• quote:

Büyük ihtimal hocam.servise çekildi yarın belli olur.

Alıntıları Göster
    Mekatronik ise sıkıntı, garantin var mı ? Garantisiz fiyatı 11 bin tl. İyi niyetle kaça indirirler hiç bir bilgim de yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Mekatronik ise sıkıntı, garantin var mı ? Garantisiz fiyatı 11 bin tl. İyi niyetle kaça indirirler hiç bir bilgim de yok.

Alıntıları Göster
    Garantisi yok hocam.geçen yıl hata aracı p konumuna alın uyarısı verdi 600 lira verdim... bu sene, hata : şanzıman uyarısı, seneye de kavrama değiştiririz artık.Bile bile lades deyip dsg ye bulaştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fensinn -- 5 Haziran 2020; 20:53:20 >
  • 2017 model 1.2 Tsi Style Dsg aracım var. Tereddüt etmiştim performans hususunda lakin motoru gücü gerçekten etkileyici. Yakıt hususunda ise dizel ile şehir içi 6.0 lt yakıyorsam bununla 6.8 falan yakıyorum. Dizel araç almak artık gereksiz bir hal aldı.

Vergi düşük bakım masrafı düşük. Konfor yüksek. Motor sesi yok araç erken ısınıyor. Baya bi artısı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wiperagain -- 5 Haziran 2020; 23:54:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Garantisi yok hocam.geçen yıl hata aracı p konumuna alın uyarısı verdi 600 lira verdim... bu sene, hata : şanzıman uyarısı, seneye de kavrama değiştiririz artık.Bile bile lades deyip dsg ye bulaştık.

Alıntıları Göster
    Benim araba muhtemelen pert olacak. Dün ihaleye çıkmış. Bundan sonra vag serisi alsam dahi oto vites tercih etmeyeceğim. Ben aldıktan 2 ay sonra kavrama, 3 yıl sonra vites mekanizması değişti. Dsg’ye kesinlikle güvenmiyorum ve ne kadar konforlu ise o kadar sorunlu bir vites sistemi. Kaza sebep oldu sanırım ve bir daha dediğim gibi dsg’ye bulaşmam. Zaten jant mant yaptın mı senin jantın sanki dsg’yi bozmuş gibi her sorunu jantın üstüne yıkıyorlar. Bu vag markalarında bundan dolayı soğudum artık.

• Teknode kullanıcısına yanıt
    Kaskonuzun teminat tutari ne kadar ?

• Bu arada kaskom bition10 gune.. son zamanlarda yaptiran var mi ? Ucuz kaskolarin teminatlari şaka gibi.. trafik zaten 81000 ust limit.. arabalarin fiyatlari olmus 200 bin.. bu nasil iş anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: dewr

Kaskonuzun teminat tutari ne kadar ?
    Hocam teminat derken ilk sayfada yazan yerden bahsediyorsanız şöyle paylaşayım sizinle.

• Ve Obdeleven cihazım geldi. Artık gizli özellikler benden sorulur 😊

İlk önce kadran selamlamayla başlarım. Sonra araçtan ayrılınca otomatik kilitleme.

• quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Ve Obdeleven cihazım geldi. Artık gizli özellikler benden sorulur 😊

İlk önce kadran selamlamayla başlarım. Sonra araçtan ayrılınca otomatik kilitleme.
    Hayırlısı olsun hocam.
    Güzel bir oyuncağa benziyor.
    Arayüzü vcds den daha anlaşılır ve kolay.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Evet bu cihaz çok pratik ve kullanışlı. Hazır uygulamaların yanında uzun kodlama da yapılabiliyor. En iyi tarafı VAG lisanslı olması ve sürekli güncellme alması. Yani tamamen yasal ve uzun yıllar kullanılabilecek bir cihaz.

• Herkese merhaba. Full link özelliğini kullanan arkadaşlar var mı? İşe yarıyor mu ne sıklıkta kullanıyorlar? Açtırmayı tavsiye eder misiniz? 1300 tlye yakın bir ücret isteniyor. Android 10 kullanıcısıyım android auto Türkiye'de resim olarak desteklenmiyor ama android 10 içinde gömülü olarak geliyor diye okudum. Tak çalıştır çalışır mı emin olamadım.
  • Arkadaşlar Aracım 2014 TDI araca uygun tavsiye edeceğiniz büyük ekran tam uyumlu multimedya varmı? kullanıp memnun olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyetkin -- 6 Haziran 2020; 19:36:50 >
  • new_yorker N kullanıcısına yanıt
    O kadar para vermeye asla değmez! Yazıktır o paraya. Benim aracımda full link açık ama inanın sadece bir kere nasıl bişey diye bakmak için denedim, o kadar. Zaten telefonu tamamen yansıtamıyorsunuz. Sadece belli bir iki uygulama kullanılabiliyor. Hiç pratik değil. Öyle hemen tak kullan olmuyor. Telefona birkaç uygulama kurup ancak çalıştırabiliyorsunuz. Bunu da neden böyle zor yapmışlar onu da anlamış değilim. O paraya aracınıza lastik falan alırsınız, boşverin.

• cyetkin kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Multimedya için CARVOCAL in ürünlerine bakabilirsiniz. Ama ben olsam temiz ikinci el orijinal bir multimedya alırım.

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    Teşekkür hocam bakayım bulabilirsem orjinal alırım

• Obdeleven ile ilk operasyonu gerçekleştirdik. İlk olarak kadran selamlamayı ve araçtan inince otomatik kilitlemeyi yaptım. Sonuç çok güzel. Cihaz çok pratik. Obd girişine tak, telefondaki uygulamadan yapılacak işlemi seç ve işlem tamam.

Bu uyar mı bilemedim ama ünite ile birlikte olduğu için uyum sağlar sanırım.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-seat-leon-fr-8-inc-ekran-815019312/detay

Mesela bu tam sizin araç için. Ünite de mevcut. Fiyat da uygun.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-seat-leon-buyuk-ekran-5.5-inc-set-814810757/detay

• 
Sayfa: önceki 27552756275727582759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.