Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (1867. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57.736
Cevap
368
Favori
2.584.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18651866186718681869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2016 1.2 tsi leonlar hakkindaki dusunceleriniz nelerdir?yakit cekis vs.kullananlar varsa yorum yaparlarsa sevinirim.

Herkese iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cgty89 C kullanıcısına yanıt
    selam, 1.2 tsi dsg kullanıcısıyım, yakıtı kullanan kişiye göre değişir ama ekonomi isterseniz yapabilirsiniz, benim yakıt ortalamam genelde 7.5-8 litre oluyor, bunun üstüne çıkıyor ama altına inmiyor,
    çekişi, hızlanması vss. çok güzel, yine leon alacak olsam tsi alırdım, ama kesinlikle FR olurdu bu araç, ama 1.2 de fena değil, kesinlikle şuanda piyasadaki f/p oranı en yüksek araç bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

2016 1.2 tsi leonlar hakkindaki
    dusunceleriniz nelerdir?
    yakit cekis vs.kullananlar varsa yorum
    yaparlarsa sevinirim.

Herkese iyi forumlar.

merhabalar
    1.2 tsi manuel kullanıyorum
    yakıt olarak gayet ekonomik eski lpg li 1.4 polom ile kafa kafaya nerdeyse.
    ama gidişi, hızlanışı, araç sollarken motorun verdiği güven çok iyi.
    izmirde kasmadan 5-6 lt aralığını yakalıyor araç.
    1.2 gidermi diye bir düşünceniz olmasın. bastınızmıda gidiyor.
    ekonomik ve keyifli bir araç.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    merhabalar... 1.2 tsi basınca ne kadar yakıyor... mesela izmir- aydın otoyolda 130-140 km hız ile tüketim ne kadar olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thormentor

merhabalar... 1.2 tsi basınca ne kadar yakıyor... mesela izmir- aydın otoyolda 130-140 km hız ile tüketim ne kadar olur...

Aracı iki gün önce Samsun'dan aldım.123 km/h ortalama ile 7.2 yaktı.Kimi zaman 170'e bile çıkıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thormentor

benim araba 1050 km de
    çok zorlamadım o yüzden gerçi çok hızlıda kullanmıyorum ben aracı
    otobanda bile 100-110 bandında kullanıyorum genelde bu bantta 6 viteste 2000-2100 devirde görüyor 5 litre civarı yakıyor
    140 a geçen hafta sonu araç sollarken çıktım 6. vites 3000 devirde 9 litre civarındaydı. anlık tüketim.
    çok kısa olduğu için ortalamada bir şey diyemiyorum.
    bu arada otoban çeşme otobanı aydın otobanı gibi düz değil daha inişli çıkışlı.
  • http://m.hurriyet.com.tr/boluda-hareketli-gun-bolu-haberleri-40078811

• Fhistle-X kullanıcısına yanıt
    teşekkürler...
    teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

http://m.hurriyet.com.tr/boluda-hareketli-gun-bolu-haberleri-40078811

nasıl dövdülerse dayak yememek için kaçmış :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tunlab

selam, 1.2 tsi dsg kullanıcısıyım, yakıtı kullanan kişiye göre değişir ama ekonomi isterseniz yapabilirsiniz, benim yakıt ortalamam genelde 7.5-8 litre oluyor, bunun üstüne çıkıyor ama altına inmiyor,
    çekişi, hızlanması vss. çok güzel, yine leon alacak olsam tsi alırdım, ama kesinlikle FR olurdu bu araç, ama 1.2 de fena değil, kesinlikle şuanda piyasadaki f/p oranı en yüksek araç bence.

Sizin verinize gore manuel daha ekonomik oluyor otomatige gore?

Fr daha iyi tabiki ama fiyatta artiyor.ozellikle fr olsun derken stylde pakette gordugunuz eksikler nelerdir?

Izmir gibi yokuslu bir yerde 5-6lt yakiyorsaniz gercekten super bir tuketim.arqci sifirmi aldiniz?

• cgty89 C kullanıcısına yanıt
    evet sifir
    ocakta aldim son kalan 2015 modellerden
    standardin ustunde sadece led paket var aracta.
    dag tepeyle pek isim yok izmirde sehir merkezinde.
    bitek yazliga giderken cesme otabani ve mordogan yolunda dag tepe var o yoldada 4.9 fabrika verisini cokta kasmadan yakaladim.
    bu arada yanlış anlaşılmasın dağ bayırla işim yok derken düz ayak herşeyimi yürüyerek halledebileceğim yerleri yaşamak için tercih ediyorum. lüks müks değil yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 31 Mart 2016; 20:55:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pardon arkadaslar android beta uygulamasi sacmaladi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şöyle birşey çok şık durabilir, özellikle kapaklı göz olan araçlarda o ara kısımda geçiş kesintisiz olacaktır.

Bu mesaja eklenen görseller:

SEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• Araç içi telefon tutacağı kullanan var mı?Manyetik düşünüyorum ama emin değilim.Sizce en sağlıklısı hangisi olur?
  • thormentor kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • Fhistle-X kullanıcısına yanıt
    spiegen marka tel tutucuyu ön göğüsün üzerinde kullanıyorum tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: turkerr5032

quote:

Orijinalden alıntı: cenk_fb

Geri vites için ampul bakıyordum, buradan yada sct'den bir arkadaş link vermişti 10$'a samsung chipli.

Gezinirken farklı yerde 4$'a 2 adet cree olanını buldum araçlarına takanlar foto da göndermiş. Fotolardan aralarında ışıklandırma olarak bir fark yok gibi. Bizim araçlara uyar mı bu acaba?

4$'lık ürün :http://tr.aliexpress.com/item/High-Quality-P21W-1156-BA15S-10-SMD-5730-CREE-Super-Brightness-Brake-Parking-Reverse-Lights-Fog/32468664482.html

10$'lık ürün :http://tr.aliexpress.com/item/1156-BA15S-P21W-High-Power-80W-Turn-Signal-Tail-Light-Samsung-LED-Chip-Xenon-White-Yellow/32333839059.html?spm=2114.13010208.99999999.268.alOILJ

aşağıdaki ürünü geçen yıl Gürbüz ile aldık ve sorunsuz kullanıyoruz, öneririm

http://tr.aliexpress.com/item/CREE-XBD-30W-1156-LED-Backup-Reverse-Turn-Singnal-Light-Lamp-12V-24V-Xenon-White-S25/1876215174.html

Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lego gibi söküyor mübarek :)

• 
Sayfa: önceki 18651866186718681869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.