Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (171. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
57.735
Cevap
368
Favori
2.584.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar olumlu bir yanıt aldım. Anlaşılan istediğim gibi evimin önündeki araç leon olacak. Beni bir süre daha bekleme konusunda teşvik edecek gereken tepkiyi satıcımdan aldım. Olumlu düşünen, bu anlamda bana desteğini eksik etmeyenlere teşekkür ederim. Sağolun varolun.
  • Yaw sat sen eskiyi kap yeniyi boswer muhalefeti eski kasa olaydi bu leon beni kazanamazdi bircok insanida bircok insan golf tarzi tercih a3 tipi tercih ediodu leonda eski kasada yumurta kasa yapiodu goze hitabi yani ok gibi at gibi gorunmuodu suan super bi gorsellik olustu eski kasanin pabucu dama degil elbet ama yeni dururken :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevindim adina bence su arac golfden cok satmali eksigi yok artisi far hayirlisini bekle hocam ins

• quote:

Orijinalden alıntı: Mordeaur

Arkadaşlar olumlu bir yanıt aldım. Anlaşılan istediğim gibi evimin önündeki araç leon olacak. Beni bir süre daha bekleme konusunda teşvik edecek gereken tepkiyi satıcımdan aldım. Olumlu düşünen, bu anlamda bana desteğini eksik etmeyenlere teşekkür ederim. Sağolun varolun.

Ne güzel sizin adınıza sevindim. Artık aracı alınca 06 plakalı Leon'un fotolarınıda görmek isteriz, şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _batistuta_ -- 12 Haziran 2013; 10:25:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccoc

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Ben hala bir önceki kasa daha güzel diyorum MK2 kasa olan araç benim

yapma hocam bariz yeni kasa daha temiz çizgilere sahip

Üstelik fotodaki yeni Leon, fr değil.
    Edit: Eskiside fr değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _batistuta_ -- 24 Ağustos 2013; 15:52:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _batistuta_

quote:

Orijinalden alıntı: ccoc

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Ben hala bir önceki kasa daha güzel diyorum MK2 kasa olan araç benim

yapma hocam bariz yeni kasa daha temiz çizgilere sahip

Üstelik fotodaki yeni Leon, fr değil.

Sizler leon sahibi olacaksiniz cok uzuluyorum

Daha hangi leon fr hangi leon fr degil onu bilmiyorsunuz

Ya arkadaslar benim leon yani soldaki leonda fr degil FR TAMPONU BOYLEMİ OLUYOR YA

İki aracta style paket sadece benim aracta ek copa paket var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 12 Haziran 2013; 11:08:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ferithhh

quote:

Orijinalden alıntı: emreemre2

Ben haftasonu ikinci benzinimi aldım. 1.2 TSI DSG aracım ile 44 litre ile 700 km yol yaptım. Araç bilgisayarı % 6.3 gösterdi. Aldığım litre ile karşılaştırdığımda sağlamasını yapabildim.

Araç ile bir kere sabah ve öğlen saatlerinde halkalı - maltepe - halkalı , bir kere de halkalı - k.yatağı - halkalı yaptım. Kalanı hep kısa mesafe ve 110 un üstüne hiç çıkmadım. Hoş pek çıkacak fırsat da olmadı ama çok zorlamadım yani. Bazı durumlarda vitesi "S" ye alarak kullandım.

Hafta sonu da yeni depo ile otobanda 200 km. yol yaptım. Bu seyahatin yakıt tüketimi de % 5.4 idi. 120 nin üstine çıkmadım. dönüşün ciddi bir kısmını CC 110 ile geldim.

emre hocam bilgi için teşekkürler! 1.4 tsi 140 bg ve dizel motor kullanan arkadaşlar da yakıt bilgilerini paylaşırsa memnun oluruz

Dün üçüncü depomu aldım. 47 Litre ile 810 km. yaptım. Araç ortalaması 5.8 gösterdi.Tamamı şehir içi % 60 trafikte geçti. 120 nin üstüne hiç çıkmadım. Hiç "S" de kullanmadım.

• 18 inç jant alan kafama edeyim resmen.

araba gitmiyor atik değil hiç. vericem mecburen geri. 17 lik alacağım
  • emreemre2 E kullanıcısına yanıt
    demek ki motor rodaj dönemini tamamladıkça yakıt sarfiyatı daha da uygun hale geliyor... eyvallah emre hocam
  • Mordeaur kullanıcısına yanıt
    06 plakalı fotoyu bekliyoruz dostum
  • ccoc C kullanıcısına yanıt
    hocam bu sitede çok güzel bir karşılaştırma motoru var ...hatta 10 numara

hertürlü bilgiyi yazdıktan sonra karşılaştır diyorsunuz..bütün benzinli mi dizel mi tartışmalarına son noktayı koyuyor...

http://www.otokritik.com/benzinli-dizel-karsilastirma/
  • quote:

Orijinalden alıntı: rslcnatk

18 inç jant alan kafama edeyim resmen.

Hocam spor yay taktınız mı? Aracın yazılımı buna göre düzenlendi mi? Bir de bu tür sonradan takılan jantlar orjinale göre ağır olduklarından genelde fabrika çıkışını tutmaz. Orjinali neyse ona dönün ya da dediğiniz gibi 17 ama orjinal hafif bir jant almaya bakın.
    hayır henüz o dedikleriniz yapılmadı. replika janttı zaten.

ama aracı yorar bu. ya yazılım yapmam lazım ya da 17 lik hafif almam lazım
  • 2005 yılında Peugeot 307 aracımda 15" teneke janttan direk 17" çelik janta geçtiğimde bende sizin hislerinizi yaşamıştım. Son hızım 170 km'den 160 km'ye düşmüş ve yakıtımda çok artmıştı. Tek iyi yanı göze çok hoş geliyor olmasıydı. Eğer imkanınız varsa jantları küçültmeye bakın derim.
  • quote:

hayır henüz o dedikleriniz yapılmadı. replika janttı zaten.

ama aracı yorar bu. ya yazılım yapmam lazım ya da 17 lik hafif almam lazım

Kesinlikle orjinal, orjinal olmasa bile ona yakın ağırlıkta ve nitelikte 17 jant almaya bakın. 18 i başta fabrika çıkış alsaydınız neyse de bu aşamada 17 en mantıklı yatırım olarak duruyor. Hem yay da gerektirmeyecektir.
    hocam çok sağolun. bugun en gec yarın götürüp daha hafif ve 17'lik jant alacağım.

Sadece aptallığma yanıyorum bunu düşünmem lazımdı ama maalesef o jantları görünce kafa bir anda gidiyor ve performanstan çok görsellik daha önemli oluyor.

Bunu da ilk arabam olduğu için tecrübesizliğime veriyorum
  • Yarın sabah araçlar bayide olacakmış , istanbul doğuşdan araç alan ve aracı 2 gün önce gümrüğe girenler için söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burdengn -- 12 Haziran 2013; 12:22:12 >
  • arkadaşlar bugün leon 1.6 tdi dsg style +led paket aracın ödemesini yapıp alıyorum. son pazarlıkla 58800 e indiler. bayiden isteyebilieceğim ya da dikkat etmem gereken konular var mıdır? bu ilk aracım olucak birz acemiyim. yardımcı olursanız sevinirim.
  • Aracimin faturasi kesildi cok sukur zam yemedik ancak sevkiyat icin bun cikmaz belki yarin dedi

• quote:

18 inç jant alan kafama edeyim resmen.

Leon icin 17 bile fazla

16 duduk gibi durdugu icin mecbur 17 aliyoruz

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.