Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (131. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
57.736
Cevap
368
Favori
2.584.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam FR test aracı Konya Attarlar'da Ankara yolu üzeri fevzi çakmak mahallesi .
  • teşekkürler hocam bilgi için!
  • eyvallah çok saol hocam!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferithhh

eyvallah çok saol hocam!!

Rica ederim efendim ne demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metomurti

quote:

Orijinalden alıntı: ccoc

quote:

Orijinalden alıntı: Sert-aç

quote:

bugün arabayı servise götürdüm. yazılım aktivasyonu yaptılar. arabayı aldım ilk gözüme çarpan direksiyon hafifleşmesi. multimedyada bazı iyileştirmelerin yapıldığını söylediler. ama arabanın direksiyonu çok iyi oldu. önceden biraz sertti hatta birkaç gün önce kullandığım golf7 nin direksiyonu daha hafif demiştim. leonunkide en az onun kadar yumuşadı. bu hali çok hoşuma gitti doğrusu. ayrıca servisteki test aracını kullandım. leon 1.2 tsi style. inanılmaz sessiz ve yumuşak geldi araç bana tüketimide 6,5 lt çok iyi doğrusu acaba benzinlimi alsaydım diye hayıflandım biraz. aracın üzerindeki lastikler conti premiumcontact 5 benim arabadaki dunloplara göre çok sessizler ayrıca çukurlarda çok iyi esniyorlar. arkadaşlar benim arabada aldığımdan beri ön cam otomatikleri tutuk çalışıyordu. yani bazen çift tık yaptığımda camı otomatik indirmiyordu. servisteki eleman bunun yeni leonların çoğunda olduğunu ispanyaya bildirildiğini ve yakın bir zamanda düzeltileceğini söyledi. aracını alan arkadaşlar böyle bir sorun var mı sizlerde?

suanda uretım de olan yanı ıspanyada olan araclar bu guncelleme ıle mı gelır acaba..yol bılgısayarında yazılımın kodunu ogrenebılıyormuyuz bu sayede guncelmıyız degılmıyız anlarız?

yol bilgisayarında araç menüsünde var. kuvvetli ihtimal yazılım yüklü gelir veya yükleyerek sizlere teslim ederler.

Merhaba. Size teknik bir soru sormak istiyorum. Ornegin yokuş yukarı bir yolda lambalarda durdunuz. Araç bu esnada start stop ile kendini durdurdu. Yokuş yukarı olduğu icin de Hill holder devreye girdi. Acaba bu esnada isiklardaki 30 sn boyunca ayak frenden çekildiğinde araç çalışana kadar yerinde sabit kalıyor mu? Yoksa aracın motoru durduğu esnada geriye kaymamasi icin illa frene basmak gerekiyor mu? Golf te bu isi auto hold hallediyormus. Acaba Leo'nda nasıl oluyor ?

METOMURTİ KARDEŞ LEONDAKİ HİLL HOLDER LA GOLFTAKİ AUTOHOLD FARKLI ÇALIŞIYOR. LEONDAKİ AYAĞINIZI FRENDEN ÇEKTİKTEN SONRA 1 SANİYE İÇERİSİNDE FREN DEVREDEN ÇIKIYOR. GOLFTA İSE FRENDEN ÇEKSENİZDE GAZA BASANA KADAR FREN DEVREDEN ÇIKMIYOR.YANİ SİZİN DEDİĞİNİZ LEONDA YOK.

• Sizlere bir sorum olacak, Eğer konyalı olanınız var ise Kasko konusunda yardım bekliyorum hangi şirkete yaptırayım ? Malum 24 yaş altında olduğum için 2 katı fiyat veriyorlar. Aracı kendi üstüme almak istiyorum uygun bir fiyat bulamazsam kendi üstüme almayacağım.
  • Teşekkür ettim. Ah bu VW hep kendine kıyak geçiyor.
  • BİR KAÇ GÜN ÖNCE LASTİKLERLE İLGİLİ ŞİKAYETLERİM VARDI KONFORSUZ DİYE .TÜM CÜMLELERİMİ GERİ ALIYORUM. LASTİKLERDE SIKINTI YOK. ALDIĞIMDAN BU YANA LASTİK HAVALARINA HİÇ BAKMADIM. 3 AYDIR BAYİDEN ALDIĞIM ŞEKLİYLE KULLANIYORDUM. BUGÜN BİR BAKAYIM DEDİM.HER LASTİKTE YAKLAŞIK 38 PS GİBİ HAVA VARDI.BUNLARI KILAVUZA BAKARAK ÖNLERDE 32 YE ARKALARDA 30 A İNDİRDİM. ARACIN SÜSPANSİYON KONFORU 180 DERECE DEĞİŞTİ DİYEBİLİRİM. GOLFÜN SÜSPANSİYONLARI DAHA YUMUŞAK DİYE YORUM YAPMIŞTIM. YANILMIŞIM. ARACINI ALAN ARKADAŞLAR MUTLAKA LASTİK BASINÇLARINI KONTROL ETSİNLER. SERVİSLER SALLA PATİ DOLUM YAPIYORLAR ÇÜNKİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

Merhaba bende Temmuzda aracımın ilk bakımını yaptıracağım sizin aracınız MK 2 mi MK 3 müydü? Bu yazılım olayını bende gidince söylemek istiyorum, eğer ki faydası olacaksa?

Aracım 2012 Leon 1.4 TSI Copa Plus,

MK-3 YANİ YENİ KASA. 2012 MODELLERDE BÖYLE BİR GÜNCELLEME VAR MI BİLMİYORUM.
  • YENİ GOLF VE AURİS'İN FORUMLARINA BAKIYORUM DA. ÇOK DÜZEYSİZ VE GEREKSİZ TARTIŞMALAR VE ATIŞMALAR VAR. HATTA HAKARETE VARABİLECEK İFADELER KULLANILABİLİYOR. BUNLARI GÖRÜNCEDE ÜZÜLÜYORUM DOĞRUSU.NE GEREĞİ VAR Kİ? ELİN ALMANI,JAPONU,İSPANYOLU ARAÇ YAPMIŞ BİZ KAVGASINI EDİYORUZ. YENİ LEONUN FORUMUNA BAKIYORUM VE ÇOK ŞÜKREDİYORUM. GERÇEKTEN ÇOK DÜZEYLİ VE PAYLAŞIMCI BİR DİYALOG VAR.TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM BU KONUDA. ARAÇLARINI GÜLE GÜLE KULLANSINLAR.
  • quote:

BİR KAÇ GÜN ÖNCE LASTİKLERLE İLGİLİ ŞİKAYETLERİM VARDI KONFORSUZ DİYE .TÜM CÜMLELERİMİ GERİ ALIYORUM. LASTİKLERDE SIKINTI YOK. ALDIĞIMDAN BU YANA LASTİK HAVALARINA HİÇ BAKMADIM. 3 AYDIR BAYİDEN ALDIĞIM ŞEKLİYLE KULLANIYORDUM. BUGÜN BİR BAKAYIM DEDİM.HER LASTİKTE YAKLAŞIK 38 PS GİBİ HAVA VARDI.BUNLARI KILAVUZA BAKARAK ÖNLERDE 32 YE ARKALARDA 30 A İNDİRDİM. ARACIN SÜSPANSİYON KONFORU 180 DERECE DEĞİŞTİ DİYEBİLİRİM. GOLFÜN SÜSPANSİYONLARI DAHA YUMUŞAK DİYE YORUM YAPMIŞTIM. YANILMIŞIM. ARACINI ALAN ARKADAŞLAR MUTLAKA LASTİK BASINÇLARINI KONTROL ETSİNLER. SERVİSLER SALLA PATİ DOLUM YAPIYORLAR ÇÜNKİ.

Dunlop tu dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

BİR KAÇ GÜN ÖNCE LASTİKLERLE İLGİLİ ŞİKAYETLERİM VARDI KONFORSUZ DİYE .TÜM CÜMLELERİMİ GERİ ALIYORUM. LASTİKLERDE SIKINTI YOK. ALDIĞIMDAN BU YANA LASTİK HAVALARINA HİÇ BAKMADIM. 3 AYDIR BAYİDEN ALDIĞIM ŞEKLİYLE KULLANIYORDUM. BUGÜN BİR BAKAYIM DEDİM.HER LASTİKTE YAKLAŞIK 38 PS GİBİ HAVA VARDI.BUNLARI KILAVUZA BAKARAK ÖNLERDE 32 YE ARKALARDA 30 A İNDİRDİM. ARACIN SÜSPANSİYON KONFORU 180 DERECE DEĞİŞTİ DİYEBİLİRİM. GOLFÜN SÜSPANSİYONLARI DAHA YUMUŞAK DİYE YORUM YAPMIŞTIM. YANILMIŞIM. ARACINI ALAN ARKADAŞLAR MUTLAKA LASTİK BASINÇLARINI KONTROL ETSİNLER. SERVİSLER SALLA PATİ DOLUM YAPIYORLAR ÇÜNKİ.

Dunlop tu dimi

evet hocam dunlop .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Dunlop tu dimi

evet hocam dunlop .

Sizden sonra baya bi arastirma yaptim ve cogu formu okumustum dunlop a hep ovgu vardi...duzeldigine sevindim..simdi bizim aracin onler 32 arka 30 mudur bole mi ayarlicaz

• bu gün avekten yetkiliyle konuştum sunroof problemi için oda teyid etti ve elinde açığa araç olmadığını söyledi, bu arada sadece avek de mayıs sonuna çok araç teslimi varmış kendime üzüldüm ama bekleyen vardır diye söyleyeyim dedim araçlarınız geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozfidelio

bu gün avekten yetkiliyle konuştum sunroof problemi için oda teyid etti ve elinde açığa araç olmadığını söyledi, bu arada sadece avek de mayıs sonuna çok araç teslimi varmış kendime üzüldüm ama bekleyen vardır diye söyleyeyim dedim araçlarınız geliyor :)

Başta nisan sonuyla başlamıştık, mayıs sonunu buldu. En azından haziranı görmeyeceğime seviniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mordeaur -- 22 Mayıs 2013; 21:08:33 >
  • Hocam ben 19 Mart'ta sipariş vermiştim 17 Mayıs'ta aracımı teslim aldım. Allah'a şükür hiçbir aksama olmadı. Aracın hild hold sisteminden bahsedenler biraz abartmış. Kesinlikle kusursuz. Araç şuan 285 km'de full trafikte kullandım sabah işe gidiş akşam geliş ortalama 6.4 lt. Uzun yolda 4-4,5 , normal şehir içinde 5-5,5'u rahatlıkla görür tabi slalom yapılmadığı takdirde. Maslak doğuş otodaki alakadan da gayet memnunum. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuk_3277

Hocam ben 19 Mart'ta sipariş vermiştim 17 Mayıs'ta aracımı teslim aldım. Allah'a şükür hiçbir aksama olmadı. Aracın hild hold sisteminden bahsedenler biraz abartmış. Kesinlikle kusursuz. Araç şuan 285 km'de full trafikte kullandım sabah işe gidiş akşam geliş ortalama 6.4 lt. Uzun yolda 4-4,5 , normal şehir içinde 5-5,5'u rahatlıkla görür tabi slalom yapılmadığı takdirde. Maslak doğuş otodaki alakadan da gayet memnunum. Tavsiye ederim.

Aracinuz dizel sanirsam...hangi opsiyonlari eklettiniz..izlenimlerinizi paylasirmisiniz aktaracaginiz puf noktalari varmidir..genelde forumda benzinli arac sahipleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sert-aç -- 22 Mayıs 2013; 21:55:57 >
  • Dizel dsg, 17" jant, led paket, sunroof. Aracıda Mercedes beyazı varya hani kırık beyaz kremsi (bunu daha öncede yazmıştım) ona kaplattım. Aynalarda siyah, araç dehşet bişey oldu valla

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dunlop tu dimi

evet hocam dunlop .

Sizden sonra baya bi arastirma yaptim ve cogu formu okumustum dunlop a hep ovgu vardi...duzeldigine sevindim..simdi bizim aracin onler 32 arka 30 mudur bole mi ayarlicaz

araçta 3 kişi ve yarı bagaj ağırlığa kadar ön 32 arka 29 ps, araç tam dolu iken arka 36 ps ön aynı olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dunlop tu dimi

evet hocam dunlop .

araçta 3 kişi ve yarı bagaj ağırlığa kadar ön 32 arka 29 ps, araç tam dolu iken arka 36 ps ön aynı olması lazım.

lastikleriniz kaç inç

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.