Şimdi Ara

SEAT LEON'A SÜPER UYUMULU LPG HANGİSİ ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar seat leon almayı düşünüyorum ama malum benzin fiyatları ortada Lpg uygulaması yaptırcam ama süper uyumlu birşey istiyorum...

birde ben ankarada oturuyorum yaptıracagım markanın ankaradaki bayisinin yeri ve kaliteli usta olması önemli benim için

şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~mtnsyn~ -- 22 Şubat 2011; 20:37:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: efecan06

Arkadaşlar seat leon almayı düşünüyorum ama malum benzin fiyatları ortada Lpg uygulaması yaptırcam ama süper uyumlu birşey istiyorum...

birde ben ankarada oturuyorum yaptıracagım markanın ankaradaki bayisinin yeri ve kaliteli usta olması önemli benim için

şimdiden teşekkürler...

süper uyum güzel hitab alsında. bu hitabla akla gelen sistem prins vsi sistemidir.. ankara bayileri içerisinde işini iyi yapan doğru montahcılar var.. kayra otogaz tufan usta. memduh usta prins lpg. turkuaz otogaz. bunlar vaforim. farklı marka düşünürseniz zavoli polaris lpg.. brc mocan otogaz. saygılar
  • doğru herkes prins diyor ama onun da fiyatı biraz bütçemi aşıyor ondan sonra gelen marka hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efecan06

doğru herkes prins diyor ama onun da fiyatı biraz bütçemi aşıyor ondan sonra gelen marka hangisi?

brc ,zavoli, mtm, romano, tartarini.
  • teşekkürler ustam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.