Şimdi Ara

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) (131. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.324
Cevap
55
Favori
481.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rallier_61

burçlardandır burçlardan; bende ikisi de titriyor devirli kalk ki titremesin;asfalt ağlasın

Yok üstad kalkışta değil frenlemede..Ben görmedim askere baktırdım ama sadece solda frenlemede lastik frenleyince geri geliyor oynuyor gibi sanki..Tek başıma sağ tarafıda göremedim sadece sola bakabildim..Kalkışta bizimkilerin debriyaj gaz ayarı biraz garip olduğu için ayak alışması gerekiyor onu biliorm da..Muratada sordum oda bi bakcak acaba dedik normalmi yoksa ön takımdamı birşey var yoksa direksiyonda fren pedalında problemden eser hissedemedim.

• benimki de geri frenlemede yapıyor tekeri elimle bile ileri-geri sallıyorum sıkıntı yok..
  • quote:

benimki de geri frenlemede yapıyor tekeri elimle bile ileri-geri sallıyorum sıkıntı yok..

Ama bu normal değil biliyorsun değilmi ? Seat tan kaportacım emre ile cepte görüstüm..Yarın gündüz gidicem.Bakacak bi benm ön takıma..AH dostum şu senin nm lerine bitiorm arada gözüm imzana takılıyorda
    Bugün mobildeki eleman digital göstergemi resetleyemedi..Abi olmaz senin gösterge çubuğunda sorun varsa..Bende dedim vagdan bağlayın.Yok abi o öyle olmaz diyor...Egr valfi içinde kesinlikle iptal etme diyor nedeni ise turboya direk sıcak hava gider iptal edersen.Bende nedeninin emisyonu düşürmesi olduğunu söyleyince abi valla ben böle biliorm dedi güldüm içimden.Açıkçası burdaki arkadaşlarımın bildiklerini kesin doğru sayıyorum artık çünkü tecrübeyle sabit...

• sert bir şekilde çukur-tümseklere girmezsem sorun yok..bakımda levyeyle kontrol ettik,iş görüyor şimdilik..sonraki bakıma cupra burcu taktıracağım, etrafı metal-içi dolu olanlardan
  • Hmm ben burda bulamam birde garantiden yaptırma olayına giricemya..Bu arada senin ismi unuttum dostum birde pm den tel vs verirsen bulunsun iyi olur...Öyle darda kalırsam araba ile ilgili ararım.Seninde aramanı bklerim tabi erzuruma gelirsen çayımı içmedende göndermem
  • quote:

sert bir şekilde çukur-tümseklere girmezsem sorun yok..bakımda levyeyle kontrol ettik,iş görüyor şimdilik..sonraki bakıma cupra burcu taktıracağım, etrafı metal-içi dolu olanlardan

abi cok merak ediyorum ne zaman 2007 ibiza tamponu(cupra benzeri) taktiracaksin. Yakinda Turboyu buyutuyorum mesaji da bekliyorum senden.
  • Gittim servise.Yağ değişimi öten zımbırtısını kapattırdım.Lastiğe tekere baktırdım sürdüm eleman baktı dışardan.Bunlarda böyle hiçbir sorun yok dedi..
  • arkadaslar merhaba yeni üye oldum . sorlarım olacak sizlere yardımcı olursanız sevinirim . 1,4 tdi signo cordoba aracım var 2004 ..
  • Merhabalar 1999 model seat cordoba aracımın iç sirkülasyon havalandırması düğmeye bastığım zaman ışık yandığı halde çalışmıyor yani dış hava gelmeye devam ediyor fan motorunun içerisinde bir klepe veya kapak mı var mekanik olarak kapanmıyor belli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drozia -- 29 Ağustos 2011; 16:31:27 >
  • hOŞGELDİN mustafabey..Bir ses geliyor bizimkinde klık diye muhtemelen kapak var o aktif olmuyordur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

hOŞGELDİN mustafabey..Bir ses geliyor bizimkinde klık diye muhtemelen kapak var o aktif olmuyordur..

hoşbulduk ama ismim İsmail.
    Dostum o kapağı kontrol eden bir motor var dimi düğmeye basıyorum yanıyor yani elektriksen komut gidiyor ama kapak çalışmıyor nerede o kapak biliyomusun veya bir doküman var mı ulaşabileceğim?
  • Valla bizim araçların elektrik elektronik dökümanı hakkında pek bir bildiğim yok.Bir elektrikçiye gidersen bence daha yardımcı olur...
    Bu arada service insp yazısını sildirdim ama arkadaş dedi dışarda yaptırdığını bilseler para isterler.Ki gerçektende ordaki arkadaş ücretli yanlız vs dedi..Yaw sizin orada iyi niyetli servisler var heralde..Netten ebaydan bulsam vagcom muhabbetini alıcam da eski sürümü var sanırım.
  • hosbulduk arkadaslar. marım buradan faydalı bılgıler edınır ve de faydalı olurum. benım cordobam var 2004. aldıgımdan bu yana yaptırmadıgım yerı kalmadı dıyebılırım. bıde ben hassas biriyim en ufak bı tık sesını sorun ederım . heralde o yuzden cok eleyıp sık dokudum boyle bı araba bana nasıp oldu. ama su an sorun yok gibi insallah .. :)
  • ınsp yazısını sılme i
    şlemi kıtapcıkta yazıyordu onu silmek kolay ben sılmiştim. vagcom muhabetı nedır anlayamadım.
  • quote:

Valla bizim araçların elektrik elektronik dökümanı hakkında pek bir bildiğim yok.Bir elektrikçiye gidersen bence daha yardımcı olur...
    Bu arada service insp yazısını sildirdim ama arkadaş dedi dışarda yaptırdığını bilseler para isterler.Ki gerçektende ordaki arkadaş ücretli yanlız vs dedi..Yaw sizin orada iyi niyetli servisler var heralde..Netten ebaydan bulsam vagcom muhabbetini alıcam da eski sürümü var sanırım.

vag com la o yazıyı silebiliyomusun?
  • benım klima dijital kontagı ılk actıgımda 20 sanıye kadar klima ekranın yanıp sönüyor sonra devreye giriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafabeyoglu -- 29 Ağustos 2011; 20:16:57 >
  • benıde üye yapınız buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: drozia

quote:

Valla bizim araçların elektrik elektronik dökümanı hakkında pek bir bildiğim yok.Bir elektrikçiye gidersen bence daha yardımcı olur...

vag com la o yazıyı silebiliyomusun?

Aynen mobil serviste böyle demişti abi silinmez diye..BUgün seat serviste bağladılar vag kablosuyla çat diye sildiler valla..Bulursam kablo alacam bir tane zaten...Dostum konuyu başlatan başka bir arkadş.Üyelik vs yapmıyoruz burda hep beraber muhabbet işte...Kahretsin mustafa bende senin gibi titizim o yüzdenen ufak bişeyi dert ederim

• dün leon 1.2 tsi aracı test ettim. 11.2 motordan beklenmeyecek bir performansı var. özellikle alt devirler çok canlı. ibiza 1.2 tsi almaya karar verdim. lendan 600 kg kadar hafif olduğunu düşünürsek yüksek bir performans sunacağı kanısındayım. 2004 aracımı 17 bin liraya saydılar 18 bin lira kredi ile beyaz renk bir ibiza alıyorum. abt chiple 140 bg ve 220nm torq olduğu söyleniyor. aracı aldıktan sonra ilk izlenimlerimi paylaşırım. forumda 1.2 tsi kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını duymak isterim...
  • kazasız belasız kullanman temennisiyle :)

eski araban da ibizaydı yanlış anlamadı isem :) bak ağzımı sulandırdın simdi
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.