Şimdi Ara

##SEAT İBİZA TSI MOTOR ARAÇ SAHİPLERİ BURAYA ## (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
756
Cevap
18
Favori
44.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: sseker

Selamlar.
    İbizanın benzin otomatik versiyonu, "1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S" versiyonuyla fiyat listesinde yerini almış.
    Liste fiyatı 54.500TL.

Bana biraz pahalı geldi
    Birde 3 silindir motoru sevmiyorum

Bana da itici geliyor 3 silindir olayı. sesli çalışması falan. Belki de alışkanlıktır 4 silindir.
    izleyelim bakalım, alanlar ne diyecek.
    fiyatlar aldı başını gidiyor, bizim maaşlar hep aynı.
    ne olacak böyle bilmiyorum :(
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Selamlar.
    İbizanın benzin otomatik versiyonu, "1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S" versiyonuyla fiyat listesinde yerini almış.
    Liste fiyatı 54.500TL.

Bana biraz pahalı geldi
    Birde 3 silindir motoru sevmiyorum

Bana da itici geliyor 3 silindir olayı. sesli çalışması falan. Belki de alışkanlıktır 4 silindir.
    izleyelim bakalım, alanlar ne diyecek.
    fiyatlar aldı başını gidiyor, bizim maaşlar hep aynı.
    ne olacak böyle bilmiyorum :(

İbizaya 40,000 'den lira fazla vermem DSG olursa oda
    Bu paralar imkansız bence

• fiyatın bu denli yüksek olmasının sebebi şehir içi 5.3 litre değere sahip olması fiesta 1.0 ecoboost ta abartı bir fiyata sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakaleite22

fiyatın bu denli yüksek olmasının sebebi şehir içi 5.3 litre değere sahip olması fiesta 1.0 ecoboost ta abartı bir fiyata sahip.

Evet söylediğiniz de mantıklı aslında.
    Çok km yapmayanlar için dizele alternatif olabilir belki.
  • Bu araca son 2 uzun yol yolculuğumdan sonra daha da bağlandım açıkçası.

son güncel tüketim verisi bu hafta sonu istanbul - çanakkale, çanakkale - istanbul toplamda 5 kişi ve bagaj full dolu şekilde

150 TL lik yakıt ile 620 km yol aldım. araç dolu olmasına rağmen her hangi bir sıkıntı yaşamadım.
  • sseker S kullanıcısına yanıt
    Bu motor çok cazip görünüyor, düşük yakıt vs. Fabia DSG ile bu 2sini karşılaştırmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman

Bu motor çok cazip görünüyor, düşük yakıt vs. Fabia DSG ile bu 2sini karşılaştırmak lazım.

Fabia'da da aynı motor mu var bilmiyorum.
    Aynıysa, geriye kalan zevk+fiyat seçimi kalıyor.
    Ben tip olarak ibizayı daha çok beğendiğim için ibiza aldım.
    Ama sonuçta zevk meselesi. Değerlendirmek lazım.
  • arkadaşlar kışlık lastik ihtiyacı olan varsa eski ibiza st'nin kışlıklarını (175/70/r14 goodyear ug8) satıyoruz. İlan dükkanımdadır.

Herkese iyi forumlar...
  • Arkadaşlar, aracım satılıktır, ilgilenenler arayabilir.

http://www.sahibinden.com/241734135
  • son 1 2 haftadır kalorifer problemi yaşıyorum.kalorifer kapalı olmasına rağmen belli bir süreden sonra içeri sıcak oluyor kaloriferi açmışım gibi,havalandırmadan sıcak hava geliyor.dışarının derecesi düşük olduğu için,motor ısındıktan sonra havayı içeri mi üflüyor ? bir problem var mıdır ?

teşekkürler
  • quote:

son 1 2 haftadır kalorifer problemi yaşıyorum.kalorifer kapalı olmasına rağmen belli bir süreden sonra içeri sıcak oluyor kaloriferi açmışım gibi,havalandırmadan sıcak hava geliyor.dışarının derecesi düşük olduğu için,motor ısındıktan sonra havayı içeri mi üflüyor ? bir problem var mıdır ?

teşekkürler

Bunun çözümü yok her araçta var
  • Son 15 gün arkadaşlar, ilgilenenler arayabilir.

Kazasız, temiz, ekstralı araçtır. Pazarlık payım vardır.
  • Seat Ibiza 1.2 DSG TSI Style 2014 model de hangi marka model teyp var soyleyebilirmisiniz arkadaşlar
  • Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracı Ocak ayında 2. yılı bakımına götüreceğim. Aracım 2013 model ama daha 16000 km'de. Araç gaza basmadan gittiğimde, yani çok yavaş giderken frene hafif ayağımı değdirdiğimde bi sürtünme sesi çıkıyor. Onu soracağım. Çalışırken marş süresi biraz fazla geliyor bana onu kontrol ettireceğim. Ayrıca dikkat etmem, kontrol ettirmem gereken neler vardır. Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omkkio

Arkadaşlar, aracım satılıktır, ilgilenenler arayabilir.

Efenim fiyatınız çok düşük değil mi, istirham ediyorum lütfen fiyatınızı 54,500 seviyesine çekip ibiza 1.0 dsg "0" km araçlara rakip olunuz.

Ahh sabah bi uyansak da şöyle doları 2 seviyesinde görsek peşine bir de "ÖTV" indirimi şöyle sıfırlar 40-45 seviyesine inse de sizin elinizdeki araçları 25-30'a satmaya 1000 takla atsanız. Ahh nerde o günler ahhhh!!!

• quote:

son 1 2 haftadır kalorifer problemi yaşıyorum.kalorifer kapalı olmasına rağmen belli bir süreden sonra içeri sıcak oluyor kaloriferi açmışım gibi,havalandırmadan sıcak hava geliyor.dışarının derecesi düşük olduğu için,motor ısındıktan sonra havayı içeri mi üflüyor ? bir problem var mıdır ?

teşekkürler

Soğuğa çevir gakkom
  • Konuya bir guncel verelim ya

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Çözüm olarak klima değerini 22 veya altı olarak ayarla ve kapat bu şekilde sıcak hava gelmez!..
  • quote:

Orijinalden alıntı: espandos

Çözüm olarak klima değerini 22 veya altı olarak ayarla ve kapat bu şekilde sıcak hava gelmez!..

23-24 de baya bir hava ufluyor alistim artik ya :)

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.