Şimdi Ara

seat firmasından araba seçmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bügün seat firmasına toledo araç alımı için gittim. karşılaştığım manzarayı anlatayım. bir müddet bakındım toledo araç yok. ilgilenen zaten yok. siz yokmuşsunuz gibi, kimse ilgilenmedi. ben gidip müşteri temsilcisine aracı sordum ve ellerinde sadece test aracı olduğunu ve onunda şirket çalışanlarının kullanımında olduğunu belirti. bari araç için pazarlık yapayım dedim, 1 tl inen yok . opsiyon seçelim dedim, opsiyon seçemeyeceğimi söyledi. internet sitenizde birsürü opsiyon var dedim. 2017 de eğer fabrika kataloktaki opsiyonlardan araçlar üretmeye karar verirse seçebilirmişim. ozaman neden bu opsiyonları koydunuz diye soruyorum. ben satıcıyım bilemem diyor.adamdan iki şey istedim. renk kırmızı olsun ve olan opsiyonlu araçları oğrenebilirmiyim dedim.başladı bilgisayarı kurcalama ve listelere bakıyor. ben olmasını istediğim opsiyonları belirtim. ama satıcı kafasına göre size şu renk verelim . olmaz diyorum. şu motor seçenek ve renk verelim diyor. olmaz diyorum. 6,5 inç ekranlı beyaz model var diyor ve 2 ay sonra alırsınız diyor ve euro kuru artarsa fark alırım diyor. baktım beni dinlemiyor , kaltım gittim. BU KADAR DAYATMACI VE KENDİNİ BEĞENMİŞ BİR FİRMA GÖRMEDİM. ADAMLAR KENDİNCE ARABALARI SEÇMİŞ VE GETTİRTMİŞ. SİZE ZORLA ONLARI SATMAYA ÇALIŞIYOR. kısacası hevesimiz kursağımızda kaldı. şöyle anahtarsız giriş ve çalıştırma , ön bölge asistanı , 6,5 inc ekranlı ve kış paketli bir toledo asla var olamayacak bunu anlamış bulunmaktayım. BUNLAR SAHTEKAR BAŞKA BİRŞEY DEĞİL.

• Haziran ayında Leon bakmıştım, satıcı arkadaşlar direk ilgilendi. İstediğim opsiyonları ekleyip siparişi verdim (gerçi sonra iptal etmek zorunda kaldım).

Bence sizin gittiğiniz bayide iş yokmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.