Şimdi Ara

♦ • ♦ • ♦ • ♦ SEAT EXEO KULÜBÜ ♦ • ♦ • ♦ • ♦ (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
26
Favori
177.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hız limitini aşma uyarısıdır o menüden iptal edebilirsiniz
  • Sanırım o anki hızınızı limit koymuşsunuz sıkıntı yapmaz size
  • Nasıl kaldiracagiz
  • Uyarı işareti check tuşuna basınca en son 2 uyarı var ya bi yuvarlak yanında 1 var diğerinde 2 var işte o uyarıyı veriyor
  • Araç hareket halindeyken check tuşuna basarsanız sizde de verir büyük ihtimal
  • Hatayı kaldıramadım hala bilen yok mu
  • Menüden set sonra sp Waarning pasif edebilirsin
  • 2011 model 92000km de style versiyon beyaz renk lpg li(landi renzo) sadece sol ön kapıda çıta üstü bir karış boya var. Araç Adana da bulunmaktadır. Fiyat olarak 44000 tl düşünüyorum. Sizce fiyat nasıl arkadaşlar?
  • 42 ye bırakırsa al derim acelesi varsa satar yoksa bekle daha iyisini alirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat muratt

sevgili EXEO kullanıcı arkadaşlarım hepinize merhabalar.. sizlerle iki konu hakkında konuşmak istiyorum,, arabam 70.000 de triger seti için değişim ne zaman bilmiyorum, 90 bin diyenler var ben ne zaman değişmeliyim? birde 3 tane exeo sürdüm hepsinin direksiyonu çok yumuşak benimki çok sert, nasıl yumuşatabilirim ben bu direksiyonu? yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden :)

Servisi aradım sordum 130.000 de triger değişimi direksiyon sertliği lastikten yada direksiyon pompasından kaynaklanır bi ihtimal direksiyon kutusundan bence sen sert lastik kullanıyorsun bende continental vardı sakın almayın o lastiği direksiyon sertti çöpe attım onları michelin taktım 2 kat yumuşadı direksiyon
  • Arkadaşlar bu aracın Style ve reference donanımları arasındaki farkı gösteren bir tablo arıyorum ya da farklarını tam olarak sayacak biri var mı ?
  • @helsloot selam bende sayabilirim ama sahibindendeki ilanlarda teknik özellik kısmı var oradaki ilanlardan kıyaslayabilirsin soracağın bişey olursa cevaplarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar çok memnun olduğum aracımı bagaj ihtiyacı nedeniyle toledo ile değiştirmeyi düşünüyorum var mı yorumu olan

• Arkadaşlar seat exeo mu satmayı düşünüyorum. 2009 model 1.6 style siyah, 76.000 km de.Çalışmayan aksamı yok. Lpg takılı.44.000 TL düşünüyorum. Donanımları buradaki herkes biliyor zaten. Alıcı arkadaşlarla görüşebiliriz.Ciddi alıcı arkadaşlara fiyatta yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN-1976

Arkadaşlar seat exeo mu satmayı düşünüyorum. 2009 model 1.6 style siyah, 76.000 km de.Çalışmayan aksamı yok. Lpg takılı.44.000 TL düşünüyorum. Donanımları buradaki herkes biliyor zaten. Alıcı arkadaşlarla görüşebiliriz.Ciddi alıcı arkadaşlara fiyatta yardımcı olurum.

Kaza var mi

• apokhan kullanıcısına yanıt
    Bende hiçbir kaza yada en ufak bir çizik olmadı. Ama benden önceki sahibinde 400 tl ile 2000 tl arasında değişen rakamlarda onarımları olmuş. ilk sahibi İstanbulda bir profösördü ufak bir çizik bile olsa gidip serviste yaptırmış. Bunlarda onlar.Ön tampon serviste değişmiş ufak tefek belaltı boyalar var.
  • Merhaba arkadaşlar bir sorum olucak sahibinden.com da bi ilan gördüm exeo için yokuş kalkış desteği yazmış aracında bu özellik olan var mı

• firatblg F kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile yok öyle bir şey.
  • merhaba arkadaşlar yeni sürekli seat kullanıcısıyım fakat yeni exeo sahıbı oldum.

bir sorum var şanzıman da uğultu sesi şikayetleriniz oldu mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnyvz032

merhaba arkadaşlar yeni sürekli seat kullanıcısıyım fakat yeni exeo sahıbı oldum.

bir sorum var şanzıman da uğultu sesi şikayetleriniz oldu mu.

Merhaba hayirli olsun.benim olmamisti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.