Şimdi Ara

Seat Cordoba 1.6 Signo ( Klima nasıl açılıyor? Yardım) ÇÖZÜLMEDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bizim arabanın ekranı kırık o yüzden hiçbirşey gözükmüyor. Fakat ezbere yapılabilir mi diye soruyorum. Bir kaç şey denedim yapamadım kırmızıya basıyorum, maviye basıyorum auto basıyorum AC basıyorum söyle güzel üfürerek vermiyor. Sadece hafif esiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turk Cizgi Dizi -- 23 Mart 2024; 22:50:49 >

• Güzel üfürtmesi gereken tuşlar delinmiş gibi gözüküyor buradan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • motograter M kullanıcısına yanıt

O tuşlara basmadan önce birşey yapmam gerekiyor mu? Tuşlar olmamasına rağmen basılabiliyor ama herhangi bir değişiklik olmuyor. Heralde öncesinde başka bir tuşa mi basmam lazım?

• Turk Cizgi Dizi kullanıcısına yanıt

Tuşların sağlam hali böyle.

• motograter M kullanıcısına yanıt

o soldaki + ve - denedim hakikaten de üflemesi yükseldi ve alçaldı tuşlar çalıştı. Ertesi gün çalışmadı. Ne kadar basarsam basayım olmadı. Daha sonra aradan 3-4 gün geçti pek ellemedim bi deneyeyim dedim bu sefer yine oldu. Şimdi ekran çalışmadığı için nedir ne değildir anlaşılamıyor. Araba şöyle 30 saniyede bir 3-4 saniye boynuca sağlam üflüyor duruyor. + ve - tuşları tamamen inaktif durumda. Auto tuşuna basıyorum deniyorum olmuyor, a/c tuşuna basıyorum olmuyor, kırmızı ve mavi tuşlar var soğuk sıcak onları da deniyorum olmuyor fakat gelin görün ki bazen de hiç birine basmadan + ve - tuşları aktif oluyor. Bir arkadaş yardımcı olursa çook memnun oluruz.

• Bende stella vardı. O zaman içerde kaset kalmıştı kaseti çıkarmak için tornavida kullanınca klima tamamen of olmuştu. Klimanın tüm teçhizatı teyp içindeki kartın üzerinde iyi bir elektronikçi ile karta bir baktırın.
    Çıkma panel bulunur değiştirin en sağlamı teyple birlikte değiştirmek

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt

Ben o zaman bi karta baktırayım kardeş eyvallah sağolasın

• Sorunun tuşlardan olduğunu düşünmek fazla naif bir yaklaşım. Bu kadar yaşlı ve yıpranmış bir araçta klimanın sağlam olması mucize olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt

Kompresör kilitlemiş.

Radyatörde değişecek.

Arkadaş 15 bin hazırlasın.Seat Cordoba 1.6 Signo ( Klima nasıl açılıyor? Yardım) ÇÖZÜLMEDİ 

• kaçak olma ihtimali de %99.9999999 Seat Cordoba 1.6 Signo ( Klima nasıl açılıyor? Yardım) ÇÖZÜLMEDİ 

• beyinsis B kullanıcısına yanıt

Ne kaçağı hocam anlayamadım? Seat Cordoba 1.6 Signo ( Klima nasıl açılıyor? Yardım) ÇÖZÜLMEDİ 

• Turk Cizgi Dizi kullanıcısına yanıt
    Klima gazı.. Kaçak dediği odur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

aynen, ya boruda, ya bağlantıda, illa ki bir yerlerde bir kaçak vardır. bulması zor olabilir. benim 10 yaşındaki -ilk sahibi olduğu ve düzgün baktığım- aracımda olmuştu, neyseki kolay bulmuşlardı. bu ara resmen milattan kalma. kaçak olmaması mucize olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.