Şimdi Ara

Seat bocanegra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aracı kullananlar varsa nasıldır tavsiye eder mısınız ?

Ortalık cok Rocco doldu güzel arac ama bizim ünide bile 4-5 tane beyaz olunca

Neyse bu arac 1.4 180 hp ve teknik degerleri yakın ama performansı nasıldır ?

Tip performans konfor genc arabası kriterleri bakımından ne dersiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 0-100'ü 7 saniyelerde olması lazım,birde performans mı soruyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: RutkayErg

0-100'ü 7 saniyelerde olması lazım,birde performans mı soruyorsunuz

Orası Oyle de mesela Opel e Sutcu beygiri falan diyenler var yani Buda oyle mıdır

İç mekan olarak bilginiz var mı ?

• Neden özellikle Bocanegra?

Bildiğim kadarıyla Cupra'dan teknik olarak hiç bir farklılığı yok.

Aracı kullanmadım ama şahsi görüşüm Scirocco'dan daha yakışıklı olduğu yönünde.Performans konusunda da pek düşünmeye gerek yok sanırım
  • Konu hakkında bir bilgim yok ama geçen gün konusu açılmıştı, ikinci elde satılan bir tane varmış ama aslında test aracı gibi kullanılmış. İkinci eline dikkat ediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: "Ozan"

Konu hakkında bir bilgim yok ama geçen gün konusu açılmıştı, ikinci elde satılan bir tane varmış ama aslında test aracı gibi kullanılmış. İkinci eline dikkat ediniz.

O konudan keşfettim bu aracı 4 ilan vardı bordo olan o sanırım

Neden bocanegra derseniz

Valla tek tuk var piyasada normalde hiç düşünmem baskasında var falan diye de yine de okulda bile park yerinde yan yana 3-4 Rocco olunca degisiklik olsun :)

Bu arada almayı düşünmüyorum baba parası olucak ama babamda yeni bir is pesinde o yüzden şimdilik araştırma seyindeyim okul Servisi'ne devam

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: RutkayErg

0-100'ü 7 saniyelerde olması lazım,birde performans mı soruyorsunuz

Orası Oyle de mesela Opel e Sutcu beygiri falan diyenler var yani Buda oyle mıdır

İç mekan olarak bilginiz var mı ?

Yok sütçü değildir bu
    İç mekanı hakkında bilgim yok malesef

• ibiza bocanegra ve cupralar güzel araçlar. ancak scirocco'nun rakibi değil, polo gti'ın rakibidir. dizayn olarak polodan üstün olmasına rağmen yol tutuş olarak daha geride. bir de dizayn olarak biraz eskidi artık. peugeot 208 gti beklenebilir bence, sıradan bir araç istemiyorsanız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

ibiza bocanegra ve cupralar güzel araçlar. ancak scirocco'nun rakibi değil, polo gti'ın rakibidir. dizayn olarak polodan üstün olmasına rağmen yol tutuş olarak daha geride. bir de dizayn olarak biraz eskidi artık. peugeot 208 gti beklenebilir bence, sıradan bir araç istemiyorsanız..

Dediğim arac 2011 eskidi derken farklı bir arac mı acaba ben yeni yeni görüyorum ama dediğiniz dogru polo nun rakibi

Valla 208 gti ne kadar yakar acaba ? Benim
    Okul 70 km toplam ama Yani otoban gibi yol sehir ici gibi dur kalk yok yine de yakıt önemli 8 litre civarı olur mü Gti ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 20 Ocak 2013; 21:43:30 >
  • quote:

quote:

ibiza bocanegra ve cupralar güzel araçlar. ancak scirocco'nun rakibi değil, polo gti'ın rakibidir. dizayn olarak polodan üstün olmasına rağmen yol tutuş olarak daha geride. bir de dizayn olarak biraz eskidi artık. peugeot 208 gti beklenebilir bence, sıradan bir araç istemiyorsanız..

Dediğim arac 2011 eskidi derken farklı bir arac mı acaba ben yeni yeni görüyorum ama dediğiniz dogru polo nun rakibi

Okul 70 km toplam ama Yani otoban gibi yol sehir ici gibi dur kalk yok yine de yakıt önemli 8 litre civarı olur mü Gti ?

tasarım olarak eskidi diyorum. o kasa bayadır piyasada.
    208gti 200hp, 0-100'ü 6,7sn buna rağmen tüketim değerleri
    şehiriçi: 8.1
    şehirdışı: 4.9

ibiza cupra/bocanegra, 0-100 7.2sn
    şehiriçi: 8.3 L./100 km
    şehirdışı: 5.3 L./100 km

veriler ortada. dediğin yolda 5,5lt falan yakarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powermoon -- 20 Ocak 2013; 21:51:11 >

• quote:

quote:

quote:

tasarım olarak eskidi diyorum. o kasa bayadır piyasada.
    208gti 200hp, 0-100'ü 6,7sn buna rağmen tüketim değerleri
    şehiriçi: 8.1
    şehirdışı: 4.9

ibiza cupra/bocanegra, 0-100 7.2sn
    şehiriçi: 8.3 L./100 km
    şehirdışı: 5.3 L./100 km

veriler ortada. dediğin yolda 5,5lt falan yakarsın

Abi zaten benim okul Sile de ben sehir ici bakmıyorum artık

Yolları guzellestirdiler biraz bakım var ama otoban gibi oldu su aralar kamyonlar vae biraz

Neyse durum boyle 208 gti çıkana kadar durumlar da belli olur bizim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.