Şimdi Ara

Seat Ateca (ANA KONU) (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.692
Cevap
89
Favori
273.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjkoptimus

Ateca yenilenen fiyatlarıyla karşınızda;

http://www.seat.com.tr/yeniseat_files/25012017_Ateca_Tavsiye_Edilen_Anahtar_Teslim_Liste_Fiyati.pdf

Koç be aslan aslan, kapış kapış gider artık

Bu gün trafikte gördüm ateca'yı gerçekten çok hoş bir araçtı. Tiguan sever bir insan olarak bu aracın dış görünüşü daha hoştu bence. Sonra alıntı yaptığım arkadaşın paylaştığı fiyatları görünce hayallerim kısmına aldım aracı :) o listedeki paralar benim için çok büyük rakamlar, parası olup alanlara da saygı duyar, kazasız belasız sürüşler dilerim. Hatta sol şeritten gelirseniz direk yol veririm size ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün 1.4 tsi style paket ile test sürüşü yaptım.4-5 km full trafikte dur kalk test yapık(test sayılırsa)yakıt 10 lt .Ama araçtan keyif aldığımı söyleyebilirim.Ancak ellerinde 2017 gelecek ara sayısı 10 adeti geçmiyor ve istediğim renk ve donanım yok.Bu sene seat vw taktiği uygulayacak sanırım . yüksek fiyat az araç.
    Uzun süre kullanan arkadaşlar araçtan memnunmu aceba? yakıt tüketimi nasıldır.
    Tiguan ile bu araç arasında kaldım ama tiguanın yakıtı bununla kıyaslanınca 1 lt yüksek olacak gibi.
    şubat sonu gelecek 2017 ateka+ excellence +lansman paket+kablosuz şarj+ileri sürüş paketi+full link 152000 atekamı yoksa
    1,4 tsi higline 2016 tiguan+panaromik cam tavan +anahtarsız giriş ve çalıştırma 154000 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drberti

Bugün 1.4 tsi style paket ile test sürüşü yaptım.4-5 km full trafikte dur kalk test yapık(test sayılırsa)yakıt 10 lt .Ama araçtan keyif aldığımı söyleyebilirim.Ancak ellerinde 2017 gelecek ara sayısı 10 adeti geçmiyor ve istediğim renk ve donanım yok.Bu sene seat vw taktiği uygulayacak sanırım . yüksek fiyat az araç.
    Uzun süre kullanan arkadaşlar araçtan memnunmu aceba? yakıt tüketimi nasıldır.
    Tiguan ile bu araç arasında kaldım ama tiguanın yakıtı bununla kıyaslanınca 1 lt yüksek olacak gibi.
    şubat sonu gelecek 2017 ateka+ excellence +lansman paket+kablosuz şarj+ileri sürüş paketi+full link 152000 atekamı yoksa
    1,4 tsi higline 2016 tiguan+panaromik cam tavan +anahtarsız giriş ve çalıştırma 154000 ?

Benim tercihim Tiguan olurdu, ama madem bu fiyatlara kadar çıkmaya niyetlendiniz, Kodiaq'ı da bekleyebilirsiniz. Onun da full benzinli modeli 150 - 155 civarı olacak sanırım.
    Bu arada Ateca 4x2 mi , 4x4 mü?

• Seat ateka 2016 1.4 excellence +lansman paketi+18 performance machined beyaz 137,500 kapora yolladım.
  • drberti kullanıcısına yanıt
    4x4 mü bu araç? Hangi bayiden fiyat aldınız? Ne zaman teslim ediyorlarmış? Hayırlı olsun bu arada.
  • Teşekkür ederim.4×2 araç bayide hazır.istanbul kayadibi.
  • 1.6 dizel otomatik gelecekmis

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

1.6 dizel otomatik gelecekmis

Kaca, 200 bine mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

quote:

Kaca, 200 bine mi?

Onu bilemem

• Kodiaq görmeden olmaz
  • quote:

quote:

Kaca, 200 bine mi?

Ne yani 200 k etmez mi bu koskoca araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

quote:

quote:

Kaca, 200 bine mi?

2.000 motorun liste fiyatı 199.000 ₺. 1.6 DSG 150- 160 civarı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carser

Üstad başka araç al geç, ateca ölü doğdu.

İnş kar etmek isteyenlerin elindr kalır 134 bin fiyat çekiyolar sahibnden de

Ateca ölü dogdu.

Cok dogru bir tespit, fiyatlar da indirim de yapsalar satamaz bu arac artik, güven kayboldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 23 Şubat 2017; 0:45:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirmania

Ben atecadan vazgeceli cok oldu hocam. Bu gidisle chevrolet gbi olacak turkiye pazarinda. Ben sadece meraktan izliyorum. Sakarya bayisi sahibinden.coma ilan vermisti. Style + 1.6 Tdi dizel +lansman paket+sunroof+ kis paketi 134 bindi. Simdi 150bine dayanmistir. bakalm kac tane daha satacaklar. bide 2016 model fiyatiymis... Ne atecaymis bee

Simdide kodiaq forumunda 1.4 dsg tsi orta paket icin 120 bin civari bekleti var. Bende atecayi ole bekledim ama sonuc ortada. Kodiaqdan da benim hic umudum yok.

Kodiaci sabirsizlikla bekliyordum, ama Otv artisi, ulkenin ekonomik durumu, dunyadaki belirsizlik arac degistirme kararimi olumsuz yonde etkiledi.

Kodiacin en dolusu 150.000 den asagi olmaz, bu kadar para da Kodiaca vermek insani dusundurur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 23 Şubat 2017; 0:45:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: namre3kutuk

quote:

quote:

quote:

Kaca, 200 bine mi?

Sanırım Doğuş seat ile Audi'yi karıştırıyor.

• lodosunoglu L kullanıcısına yanıt
    Nasılsa peynir ekmek gibi aliyorlar neden indirim yapsin adamlar daha cok zam gelir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: namre3kutuk

quote:

quote:

quote:

Kaca, 200 bine mi?

Sanırım Doğuş seat ile Audi'yi karıştırıyor.

Fiyatları Q2 ile aynı nerdeyse. Bence Doğuş'un derdi Ateca satmak değil, öyle olsa mutlaka bir hamle yapardı.

• Arkadaşlar bagaj sizce yeterli mi. Ben sedan kasa kullanıyorum bagaj 500 lt fakat sedanlarda bagaj yatay olarak büyüyor. Bu tarz arabalarda dikine büyüdüğü için sıkıntı olur mu. Yani 5 kişilk bir aile yazları memleketten dönerken bagajı bayağı doldurduğum için(kavanozlar falan oluyo) sıkıntı olur mu diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerotobil

Arkadaşlar bagaj sizce yeterli mi. Ben sedan kasa kullanıyorum bagaj 500 lt fakat sedanlarda bagaj yatay olarak büyüyor. Bu tarz arabalarda dikine büyüdüğü için sıkıntı olur mu. Yani 5 kişilk bir aile yazları memleketten dönerken bagajı bayağı doldurduğum için(kavanozlar falan oluyo) sıkıntı olur mu diye düşünüyorum.

500 litre arka camı kapamayacak şekilde perdeye kadar olanki kısım, tavana kadar yüklersen daha fazla alır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.