Şimdi Ara

Seat Ateca 1.4 otomatik YERİNE DAHA İYİ NE ALINABİLİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. amcama seat bayisinde bu aracı öenrmişler. ben bunun yerine ne önererek amcamı kurtarabilirim. fiyat performans olarak bunun yerine ne tavsiye edersiniz?

• fiyat fayda oranı gayet iyi bir araç Ateca. Uygun fiyata ragmen sunduğu donanım ve kalite, başarılı 1.4 tsı 150 hp lik motoru yılın otomobili ödülü almasını sağlamıştı. 140 bin bandında 2017 düşük km alternatifler var 2.elde. Tek kötü yanı fazla siyah bir iç mekan olması bence. Satış rakamları çok iyi diyemeyiz şuan için.. Bunda markanın ilk suv u olmasının etkisi büyük. Piyasa hala aracı gozlemliyor ama hakkında şikayet duymadım. Giderek piyasaya tutunacaktır. Bütçenizi ve sıfır mı ikinci el mi istediğinizi belirtirseniz daha net fikir verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ötv ödemiyor 100 110bin bandında bir araç alacak gibi zannedersem 160 yerine 110 ödeyecek

• Otv odemiyorsa ne isi var 1.4 motorlu aracla. 2.0 mazda cx5 bakin. Otv indirimli 100bine veriyorlar. %100 otv oldugu icin 1.4 lerden daha uyhun. Bugün bayiide inceledim, gayet guzel.

Seat Ateca 1.4 otomatik YERİNE DAHA İYİ NE ALINABİLİR?

• Araba yanıyor. 2.0 motorlarda rapor geçmiyormuş maalesef.

• gurkan1985 G kullanıcısına yanıt
    O olat bitti. Suan 2yuz bin tl lik araba alabilitorsunuz en pahali. Motorun onemi yok artik.. 3008 e de bakin derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.