Şimdi Ara

Seat Arona & Ford EcoSport & Opel Crossland ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53
Cevap
1
Favori
6.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam selamlar, bayramdan sonra teslim almak üzere ben de seat arona xcellence opsiyonlatmıştım. Ancak aracın liste fiyatını 189.000 tl den 202.000 tl ye çıkarmışlar. Bu şartlarda vazgeçmek niyetindeyim. Opel crosslandx gördüm araç hoşuma gitti ancak 6 ileri otomatik vites olması düşündürüyor. Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz seat için?
  • Araçları kağıt üstünde kıyaslayınca Seat arona üstün bana göre ama teoride nasıl olur bilmiyorum. Sürüşü, konforu da önemli tabi.
    İzlediğim inceleme videolarında geneli seat arona'dan memnun.
  • 200 bin ustunde ben olsam chr veya puma dusunurum. Chr tipi eskisede cok daha guzel. Pumada o fiyata alt donanim olsada yeni ve tasarim daha guzel. Araclari fiyatina gore degerlendirmek lazim bence. 200 bini arona veya corssland a vermeyip alternatiflere bakarim ben olsam. Yukaridada yazdim ben 165 e style ecosport aldim. Fiyati dusuk olsugu icin aldim. Tasarim, donanim ve malzeme kalitesi icime sinemsede surus karakteri, konforu, yuksekligi, tork konvertorlu sanzimani ve fiyati mantikli geldi. 1.0 125 beygir benzinli. Arti olarak carpisma onleyici var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 2 Ağustos 2020; 17:0:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halit G

Hocam selamlar, bayramdan sonra teslim almak üzere ben de seat arona xcellence opsiyonlatmıştım. Ancak aracın liste fiyatını 189.000 tl den 202.000 tl ye çıkarmışlar. Bu şartlarda vazgeçmek niyetindeyim. Opel crosslandx gördüm araç hoşuma gitti ancak 6 ileri otomatik vites olması düşündürüyor. Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz seat için?
    Merhabalar,

Opel’egidip aracı inceledik ama hiç içimize sinmedi. Bagajı çok küçük ve aracın ön tarafında iki kişi oturunca darlığını çok fazla hissediyorsunuz. O yüzden incelemenizde fayda var bence.

Biz büyük ihtimalle vazgeçeceğiz araçtan. 13 bin TL az bir fark değil. Mevcut aracını kullanmaya devam edecek babam. Piyasa normalleşirse tekrardan düşünürüz.

• gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Chr çok basık geliyor bana. Puma ve ecosport bayilerde incelemek için bile yok 😑
  • Arona ile ilgili sorularınıza cevap verebilirim. 2019 Kasım çıkışlı
    1.6 tdı xcellence donamımlı full Led ve full link opsiyonlu olarak 13000 km de.
  • Seçenekler arasında Seat Arona kadar kötü sürüş dinamikleri olan bir araç yoktur sanırım.

Ani bir direksiyon hamlesinde çiftetelli oynamaya başlıyor.

• Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde araba kullanan kaç kişi var aranızda
  • bybursa B kullanıcısına yanıt
    Önüne ani bir şekilde çocuk, bisiklet, köpek veya araç fırlarsa "bu şekilde" kullanmak zorunda kalıyorsun. Yok ben önüme bir engel çıktığında dümdüz üstünden geçerim diyorsan bilemem tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acil Stop -- 3 Ağustos 2020; 1:17:36 >
  • https://www.ahaber.com.tr/galeri/otomobil/2018-seat-arona-1510647190/16
    önce aldığı güvenlik puanına bakın sonrada kullananlara danışın derim.
  • Kusura bakma gavurların oyununa geldim. Hemen Km77.com'a mail atıyorum bir daha geyik testi yapmasınlar sirüş dinamiklerini, yol tutuşunu ve esp çalışma şeklini kullanlara sorsunlar.
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    He he öyle yap sen en iyisi. Zaten o testte en kötü araba arona. Uğraşamıcam seninle
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.