Şimdi Ara

SEAGATE XBOX Game Driver, STFT512400, 2.5', 512 GB SSD - 840TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ne zaman xbox hdd gorsem Vatanı otturen arkadaşlar aklıma geliyor. Ihtiyaci olup alana lafim yok. Satarken de dünyanın parasını istemeselerdi helal olsun diyecektim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat gerçekten iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

Ne zaman xbox hdd gorsem Vatanı otturen arkadaşlar aklıma geliyor. Ihtiyaci olup alana lafim yok. Satarken de dünyanın parasını istemeselerdi helal olsun diyecektim.

Ben de bugün o ürünlerden 1 (5 adet sipariş geçmiştim) tanesini almak için THH şikayet ettim.
    Son gelen hakem heyeti kararları hep tüketici lehine:

https://forum.donanimhaber.com/tuketici-hakem-heyeti-lehime-karar-verdi--129942177#129942177
  • Eksenin avukatı buralarda olabilir adamlar ram konusunda savunma verirken forumda kötü niyetli müşteriler organize olmus diyorlar :)

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Vatan artık mahkemeye gidiyor THH kararlarından sonra, gerçi ilk mahkemeyi bir bir arkadaşımız kazandı. Dava konusu packard bell dizüstü bilgisayarlar idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Vatan artık mahkemeye gidiyor THH kararlarından sonra, gerçi ilk mahkemeyi bir bir arkadaşımız kazandı. Dava konusu packard bell dizüstü bilgisayarlar idi.

Packard Bell ile ilgili bugün yeniden THH' ne şikayet ettim.

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Bekir bey inanın merak ediyorum, her sıcak fırsat konusunda mesajınız var bir şeyler satın aldığınızla ilgili, bu kadar şeyi alıp da ne yapıyorsunuz? Hediye filan mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.