Şimdi Ara

seagate sata 2 ncq 16 mb cache hdd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu hddyi almayı düşünüyordum fakat pek bulunmuyor sanırım. buna denk bir şey almak niyetindeyim, makina p4 2.66 + asus bord p5ld2 1gb ram, 2 hdd daha var ata,

yalnız bu 300 gblik hddnin veya diğer modelri de olabilir ama yine segate hdd lerde aşırı gürültü varmış, böyle bir şey yaşayan var mı? tecrübesi olan var mı? makinadaki 2 hdd segate ata hiç ses sorunu yok, ilk aldığmda 2 sene evvel biraz ses vardı zamanla yokoldu. bu yeni hddleri merak ediyorum.

• seagette biraz daha fazla ısınma war samsunga göre o kadar ses problemki yok bence artık...seaggete de war bende samsunda...seagette de o kadar kulağa batar bi ses olduğunu söyleyemem ama samsungdan hiç ses gelmiyor..bence samsung tercih et..hatta alırken de forumda number_oen nickli arkadaş war ankarada bilgisayarcı ben aldım kendisinden hiç sorun çıkmadı garantili we hiç açılmamış olarak yolladı hdd yi ilk formatı ben attım v.s..250gb samsung sata2 130 liraya aldım..biraz reklama girdi galba :p ama arkadaşa yardımcı olmak istedim malum dolar bu aralar fırladı pahalıya alma boşuna
  • önceden ben samsungcuydum fakat 3 tane seagate aldım önce birini aldım denedim tabi önerimi zbilimsel değil kullanıcı bilgisi özelikle ısı ve ses konusunda yeni nesil seagatelerde proplem yok
    9 yada 10 serileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikrethoca -- 21 Mayıs 2006; 23:56:22 >
  • seagatenin yeni serilerinde ses problemi eskisine göre çok az.performans ise çok iyi.kesinlikle tavsiyemdir.
  • .10 serisi 250gb mavide var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.