Şimdi Ara

Seagate Harici 4TB:147 TL/2TB:90 TL/12TB:631 TL FİYAT HATASI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
14
Favori
20.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece kuru bir iptal mail i geldi gerekçe belirtilmemiş MM gibi kıvırma yapmamışlar stok yok diyerek. Adamlar suçunu bilip kuyruklarını kıstırıp sade bir mail atmışlar gonderselerdi alırdım ama thh ye de gitmeyecem illa alabilmek icin. Gidenede neden thh ye gidiyorsun denmez herkesin kendi bileceği iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Diğeri konular silinirken bu neden silinmedi hayret. İlk konuyu ben açıp silinmesini istemiştim. Sonrakileri yönetim kendi sildi. Her bu tarz konu altında aynı tartışmalar. Eksen büyük zarara girer, benim görüşüm anlayışlı olmak. Kimseye şunu yapın bunu diyemem. Herkes kendi bilir.
    Gece sikayet etmistim hala beklemede gorunuyor yoneticiler suan yoklar

• İptal ettikten sonra aradılar, efendi efendi hata olduğunu söylediler. Sorun değil dedim.

Bir hata yüzünden bir firmanın batmasına sebep olmak istemem.

• hiçbir hareket yok siparişimde ne arama ne iptal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karnivor84 K kullanıcısına yanıt
    Bir mailden kuyruklarını kıstırdılar gibi saçma bir mana nasıl çıkardın🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Piyasa koşulları belli ama size ne yazsak boş. Belki iki para birimi de hatalıdır, aslında Hindistan Rupisi yazılmalıydı. Kesin değil tabi.. Ben gidip biraz epistemolojiye kafa yoracağım...

• auslaender kullanıcısına yanıt
    söylediğiniz şeye gayet mantıklı bir cevap verdiğimi düşünüyorum. Piyasa koşulları ne alaka onu anlamadım. Satıcı istedigi fiyata satabilir. Ucuza satıyorsa o kendisiyle alakalıdır. Tüketiciyle değil. Tüketici ona sunulanı alabilir. Alınca da hakkını arayabilir hoşunuza gitse de gitmese de. Sözleşme varken diğer şeyler ikinci plandadır. Dolar fiyatının yazması sözleşme varken önemli bir şey değil. Ekran görüntüleri için de aynı şey geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8D922CDB

Bu mesaj silindi.
    Belli olmuyor. Kafalıkları doğrudan bağlantı olabilir.
  • Havale ile almıştım. İptal olduğuna dair e-posta geldi. Ödemeyi yapmamıştım. Thh ye başvuru yapabilir miyim?

• şöylede bişey var ben ödememi yaparken bile 2 kere soruyor bazı sistemler şu kadar tutar ödeme geçilecektir onaylıyormusunuz diye , internetten satış yapan hele ki teknoloji ürünü satan firmaların bir ürünü yayına alırken 2-3 kere kontrolden geçirmeleri zor olmasa gerek. Burada herkes satın alanları art niyetli görmüş ama kimi firmalarda bunu bilerek yapıyor nakit toplamak vs için. Kanunda Satıştan kaçınma adında maddede varken ben satıcı olsam 2-3 onaydan geçiririm yayınlamadan önce.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/11/20131128-1.htm

quote:

Satıştan kaçınma

MADDE 6 – (1) Vitrinde, rafta, elektronik ortamda veya açıkça görülebilir herhangi bir yerde teşhir edilen malın, satılık olmadığı belirtilen bir ibareye yer verilmedikçe satışından kaçınılamaz.

(2) Hizmet sağlamaktan haklı bir sebep olmaksızın kaçınılamaz.

(3) Ticari veya mesleki amaçlarla hareket edenler; aksine bir teamül, ticari örf veya adet ya da haklı bir sebep yoksa; bir mal veya hizmetin satışını o mal veya hizmetin, kendisi tarafından belirlenen miktar, sayı, ebat gibi koşullara ya da başka bir mal veya hizmetin satın alınması şartına bağlayamaz.

(4) Bakanlık ve belediyeler, bu madde hükümlerinin uygulanması ve izlenmesine ilişkin işleri yürütmekle görevlidir.

• atomcu kullanıcısına yanıt
    her tür siparişiniz için başvurabilirsiniz

teknosa j7 pro için thh başvuranlara alt limitsiz kategorisiz 700 liralık hedaye çeki verince havaleli siparişlerimi şikayet ettim işleme aldılar

• Ben kapıda ödeme almıştım THH gitsem birşey çıkar mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    Herkes satıcıyı tutmuş. Ben bir firma sahibi olsam fiyatı düşük göstererek haksız rekabet oluşturduğunu düşünemez miyim? Ellerinde 10bin stok var mıdır sizde bu HDD den?

İşini ya bilerek düzgün yapmıyorlar ya da bilemem ama ortada haklılık payımız var.

• Hocam siz sipariş geçtiniz sözleşme kuruldu mu? Sözlesme kurulduysa ve sipariş iptal olduysa thh'ye gidilir. Sipariş iptalindeki gerekçeleri sizin ödeme yapmamanız değil ki. havale ile alanlarda da aynı şey geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 21 Nisan 2018; 16:36:32 >
  • chatlaxs kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi..

Satıştan kacinilamaz.

Adam öldürmenin suç olmasi, hırsızlığın suç olması ile bunun bir farklı yoktur.

Kurallara uymak herkesin görevidir. Ha şimdi bazı olumsuz yorumlari bile hakaret diye şikayet edebiliriz. Haklarımızı kullanmamanızı söyleyen insanlara farklı bir gözle bakıyorum. Bu fırsat değil haktır.

• Yazıklar olsun, dolandırıcılıktan farkı ne bunun?
  • YuBa2 Y kullanıcısına yanıt
    Konuştukça batıyosun. Hediye çeki falan isteyerek de kendini rezil etme ayrıca.
  • Arayıp samimi bir özür dilediler, dilemeyebilirlerdi de, ben takibini yapmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Partir -- 21 Nisan 2018; 17:03:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bariz fiyat hatası var dolar yerine tl girilmiş 2000 tane sipariş olsa her sipariş 5 ürün alsa 10000 tane adam batar
  • Partir kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum en azından fiyat hatası olduğunu kabul ettiler bazıları temin edemedik diye mail atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuBa2 -- 21 Nisan 2018; 18:30:5 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.