Şimdi Ara

Seagate Barracuda 500 gb 7200.12 Raid Gücü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kimi arkadaşlar Seagate Disklerin 7200.11 Sorun Çıkardı Diye Kötülüyolar Herkez Hata Yapabilir Bu Bütün Hddleri Bozuk Hatalı Anlamına Gelmez

Seagate Barracuda 500 Gb 7200.12 X2 Raid 0 Yaptım İşte Sonuç

Seagate Hatalarını Telafi Etmiş Bence 500 Gb Seagate Alın Derim Benim Gibi 2 Adet Alırsanız 1 Tb süper Hızlı Hdd Olur Hdd Çalışırken Hiç Ses Çıkmıyor Ve Isınmıyor

Seagate Barracuda 500 gb 7200.12 Raid Gücü

• Maaşallah, değerler gerçekten çok iyi.

Seagate 500GB 7200.12, tek başına bile 120MB/sn civarı averaj okuma sunuyordu zaten.
  • evet bende western digital cavair black 1tb hdd de var ama seagate kadar iyi değil sesli çalışıyor kim ne derse desin birde fazla ısınıyor seagate tavsiyem
  • quote:

Orijinalden alıntı: serafettindincer

evet bende western digital cavair black 1tb hdd de var ama seagate kadar iyi değil sesli çalışıyor kim ne derse desin birde fazla ısınıyor seagate tavsiyem

raid 0 yaparken stripsize ı kaç ayarladınız?
  • stripsize 128 ayarladım raid menüsünden Hdd yi 2 böldüm 108 gb stripsize 128 yaptım geri kalanınıda raid menüsüden tek yapıp onunda stripsize 128 yaptım sonra windows kurarken 108 gb bölüme kurdum diğer 900 gb bölümüde 2 ye böldüm 500 gb gerikalanıda 400 gb e oldu performans harika
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.