Şimdi Ara

Seagate Barracuda 1 Tb Sabit Disk (Amazon)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başka siteler de bu fiyatlara bulamadım.

Fiyatı 245 TL idi yükseltmişler

https://www.amazon.com.tr/Seagate-ST1000DM010-1000-GB/dp/B01LNJBA2I

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankMorris10 -- 22 Mart 2021; 17:58:7 >

• Sabah dolardan dolayı fiyat artar diye almıştım. İptal edip tekrardan sipariş verdim. Teşekkürler haber için.

• Fiyat güzel

• :) yav bir tane sabah almıştım 2. yide yarın alırım dedim ikisini de bugün aldırdınız bana :) ayrıca kullanmayanlar için app25 aktif mobilde

• Amazon kargo paketlemeyi sağlam yapamıyor.Bazı alıcılar kargoda ürünlerin taşıma esnasında zarar gördüğünden dert yanmış

• arkadaş ya başlığa ya içeriğe fiyat yazın artık. 100 lira mıydı da sıcak fırsatlara girdi ne bilelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

arkadaş ya başlığa ya içeriğe fiyat yazın artık. 100 lira mıydı da sıcak fırsatlara girdi ne bilelim.

Başlığa ekledim

• Fiyatı 245 TL idi

• İndirim 7 gün sürecek diyordu ama yükselmiş fiyatı :/

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

:) yav bir tane sabah almıştım 2. yide yarın alırım dedim ikisini de bugün aldırdınız bana :) ayrıca kullanmayanlar için app25 aktif mobilde

Hocam, app25 için geçersiz kod diyor. Nasıl kullanabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hypnosemir

Hocam, app25 için geçersiz kod diyor. Nasıl kullanabiliriz?

Alıntıları Göster

APP25 kodu mobil uygulamada ilk sipariş için geçerli

Seagate Barracuda 1 Tb Sabit Disk (Amazon)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 22 Mart 2021; 23:51:12 >

• economist52 kullanıcısına yanıt

amazonda da kargo paketlemesi kötü diyemezsin ya.

• economist52 kullanıcısına yanıt
    3 alışverişimdede çok sağlam kargolamışlardı. Havalı köpük ve 2 kutu seklinde gelmişti
  • Ürünü garip ince bir karton kutuya koyup gönderiyorlardı..Balonlu naylon kültürü yok yani..Benim amazontr alışveriş tecrübelerim hep böyleydi.

Ama bu durum değiştiyse, artık özenli ve sağlam bir şekilde kargo paketlerini hazırlıyorlarsa bilemem. Ekstra sevinirim.

Çünkü ilk tercihimdir..

@Warrior70

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 23 Mart 2021; 0:48:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.