Şimdi Ara

Seagate 2TB 3.5' USB 3.0 249 TL -(25 Kupon) -(15 TL Wp) (Kliksa) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

Satıcı hatası diyorsunuz ama mediamarkt tekrar kod verdi ve o kodla 115TLye tekrar satınaldım ürünü. Daha cumartesi gününe kadar kombinelerle 2adet 1Tb Toshiba 2,5" 205TLye maledilebiliyordu. Hatta şuanda nuvoyla 128TLye 5yıl garantili 2,5" toshiba almak mümkün.

Dayanıklılık konusu şans işi ama mantıken 2.5" taşınabilir sistemler için geliştirilmiş 3.5" masaüstü Pc. Benim yıllardır kullandığım hddlerin sadece biri 3,5" 11tane 2.5" var birtanesi bile tık demedi şimdiye kadar. Uyarmama rağmen yakın bir arkadaşım güvenilir olsun diye 3.5" Western almıştı 2 defa servisten yeni cihaz aldı ve doğal olarak verileri uçtu.

2,5" hdd ve 3,5"hdd yi yanyana koyunca 3,5" boyutları cidden rahatsız edici üstelik adaptörde ayrı bir dert. Elektrik yokken 2,5" hddyi laptoba tak kullan ama 3,5"te öyle bir şans yok

Neticede yine ihtiyaca göre ürün almaya giriyor. :)

ama arkadaşını 3.5 alma 2.5 al onlar bozulmuyor vs diyerek yanlış yönlendirmişsin bence. bozulsa 2.5 ler de bozuluyor :) kimse onun garantisini vermez, forumda seagate diskler bozuluyor diye yazıdlı çizildi, gidin wd alın dediler ben seagate aldım, hatta dahili 4 tane diskim de seagate ama bozulan olmadı. ek olarak wd olarak şirkette pek çok pert ettikç özellikle blue serisi olanlar. tabi seagate/samsung olanlar da var. bu işin garantisi yok malesef.

Ek olarak, yukarda birisi eski teknoloji vs demiş, ona hiç girmiyeyim

3.5alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fx1018 kullanıcısına yanıt
    2TB üstü diskler GPT olarak formatlanıyor ve malesef onları başka cihazların çoğu göremiyor henüz. MBR olarak formatlayabilirsen 2 TB olarak kullanmayı da göze alırsan işini görür belki :)

@turkeytv, sen 4G olmayan telefon alınmaz geyiklerine devam et. ilkokul talebesi gibi elektrik lazım buna, yaramaz geyikleri yapma.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    O şekilde formatlayınca media player görüyor ancak bütün filmleri oynatmıyor en sağlıklısı sadece pc için kullanılmayacaksa 2tb üzeri kapasitelerden uzak durmak

• Sıcak fırsat diye açılan 2 tb hdd nin 2.5" olduğunu düşündüm yazım yanlışıdır dedim başlık hatasıdır dedim girdim baktım ama yazım yanlışı değilmiş paranıza yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

2TB üstü diskler GPT olarak formatlanıyor ve malesef onları başka cihazların çoğu göremiyor henüz. MBR olarak formatlayabilirsen 2 TB olarak kullanmayı da göze alırsan işini görür belki :)

@turkeytv, sen 4G olmayan telefon alınmaz geyiklerine devam et. ilkokul talebesi gibi elektrik lazım buna, yaramaz geyikleri yapma.

benim seagate 3tb disk tek partition ve MBR formatlıydı (partition programlarıyla kontrol ettim.yanılmıyorsam Easeus Partition Masterdı.2+1tb olarak kullanıyorum şuan.lg tv 3tb olarak da görmedi.2+1 yapınca da. ama uydu alıcısı 3tbyken görmezken.2+1 olunca ilk 2tblik bölümü okuyabiliyor.hem tv hem uydu alıcısı partition desteği var.disk kapasitesinden dolayı bir uyumsuzluk var.2tb wd disk hiçbir ayar yapmadan görüyor 2 cihazda da.)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.