Şimdi Ara

SE Xperia Neo yerine Neo V almak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumdan bircok kisi neo'sunu vatan %25 indirimden almis.Gercekten de bircok yerde 1000 tl olmasina rağmen vatanda 850 cok iyi.Ancak 2 haftadır stokta neo yok.neo v var ve indirimli fiyatı 770tl.Yakin zamanda tekrar indirim var sizce neo v almalı mıyım tam farkları bilmiyorum tek farkın kamera olduğunu da zannetmiyorum...

• evet aralarındaki tek fark 3mp'lik kamera farkı. geriye kalan her şey birebir farklı. yani buradaki amaç tasarımı beğenilen ürünün kamerasını biraz kırpalım üç kuruş ucuza tasarım için ürün alan kişilerden de para kazanalım demek gibi geliyor bana. neo v neo'dan bir adım önde olsa ne bileyim işlemcisi biraz daha güçlü olsa, ön kamerası olsa falan anlayacağım da buna tasarım konusundan başka bir mana bulamıyorum.
  • Neo'da ışık sızması olayı olduğunu biliyormuydunuz ?
  • Bilmiyordum açıklarsan sevinirim.Neo v de yok mu o sorun ?
  • Neo kamerasıyla ön plana çıkıyordu kamerası gittikten sonra pek bir anlamı kalmıyor açıkcası.

Galaxy Sl var Optimus Black var Wawe III çıkıyor.

onların fiyatlarınada bak yakınsa neo V'den daha mantıklıdır bence.
  • Neo V nin beyaz rengi harika duruyor fakat rengi güzel diye kameradan ödün veremem şahsen bu yüzden Neo diyorum
  • Neo nun yerine artik Neo V nin satılacağı söyleniyor.Eger öyle bi durum varsa stok varken alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

Neo kamerasıyla ön plana çıkıyordu kamerası gittikten sonra pek bir anlamı kalmıyor açıkcası.

Galaxy Sl var Optimus Black var Wawe III çıkıyor.

onların fiyatlarınada bak yakınsa neo V'den daha mantıklıdır bence.

kesinlikle katılıyorum. tamam xperia neo donanım olarak da iyi bir ürün ancak ağırlıklı olarak çekici kılan tarafı 8.1 mp'lik exmor sensörlü kamerasıydı. ama şu anda o çekiciliğini kaybetti hatta 3.7" ekranı ile göze batan bir smartphone olmaya başladı. tek kurtarır yani kişiye göre şık bulunan tasarımı oldu denilebilir. galaxy sl ve optimus black karşısında bir adım geriden gelecektir diye düşünüyorum bundan sonra.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.