Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo V 1 GHz l 3.7'' 480x854 l 5 Mp l 720p l HDMI Out ^^ (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.935
Cevap
15
Favori
197.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kurmuş olduğunuz başka uygulamalar var ise onlar yer kaplıyordur. Ayarlar-uygulamalar kısmından sd karta taşıyabileceğiniz uygulamalar var ise onları taşıyarak telefon hafızasında yer açabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaqzilla

kurmuş olduğunuz başka uygulamalar var ise onlar yer kaplıyordur. Ayarlar-uygulamalar kısmından sd karta taşıyabileceğiniz uygulamalar var ise onları taşıyarak telefon hafızasında yer açabilirsiniz

Bende aynen öyle yaptım teşekkürler
  • Arkadaşlar neo v ye cwm touch yüklemenin bir yolu varmı acaba. xpart ı denedim olmadı.
  • arkadaşlar xperia neo telefonumu 1 hafta önce teleservice servisine yolladım arızalarından dolayı.teli değiştirmişler.xperia j yolluyorlar(mt26).bu dahamı iyi yoksa başka bir telefon isteme veya para iadesi hakkım varmı.ben alırken 2011 ocakta 850 tlye almıştım neoyu ama xperia j nin şimdiki fiyatı 600 civarı falan.neo ya fiyat olarak yakın xperia L var.sizce o telefonu isteme hakkım varmı.xperia L özellik olarak baya iyi.yardımcı olursanız sevinirim.
  • arızası neydi ben 3 kez aynı arızadan gonderdim ankaraya. tamir etmeyip geri gönderiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonumun arızaları öncelikle meşhur ekran yanığı,tuş takımı soyulmaları,usb şarj yerinin kapak kısmınun ucu biraz koptu,kasa gıcırdamaları,telefona çağrı geldiğinde herzaman dokunmatik çalışmıyor çağrı açılmıyor,sık sık reset atıyor,aşırı ısınma ve fazla uygulama yüklü olmadığı halde telefon çok kasıyor ve takılıyor,geri tuşu düzgün çalışmıyor,ses karşıya bozuk gidiyor,3g ve wifiden bağlandığımda bağlantı kopuyor ve telefon aşırı ısınıyor birde batarya çok çabuk bitiyor.sorunlar bunlardı yolladım telefonu ama xperia j ile değişim yapmışlar daha yollamadılar ama xperia j 600 lira cıvarı benim telin fatura bedeli 850 tl.xperia L 800 civarı.iade alsam çok rahat xperia L alabilirim bide üstüne para kalır.bakalım tkrar görüşücem servisle kabul etmezlerse tüketici mahkemesine başvururum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merter2006

telefonumun arızaları öncelikle meşhur ekran yanığı,tuş takımı soyulmaları,usb şarj yerinin kapak kısmınun ucu biraz koptu,kasa gıcırdamaları,telefona çağrı geldiğinde herzaman dokunmatik çalışmıyor çağrı açılmıyor,sık sık reset atıyor,aşırı ısınma ve fazla uygulama yüklü olmadığı halde telefon çok kasıyor ve takılıyor,geri tuşu düzgün çalışmıyor,ses karşıya bozuk gidiyor,3g ve wifiden bağlandığımda bağlantı kopuyor ve telefon aşırı ısınıyor birde batarya çok çabuk bitiyor.sorunlar bunlardı yolladım telefonu ama xperia j ile değişim yapmışlar daha yollamadılar ama xperia j 600 lira cıvarı benim telin fatura bedeli 850 tl.xperia L 800 civarı.iade alsam çok rahat xperia L alabilirim bide üstüne para kalır.bakalım tkrar görüşücem servisle kabul etmezlerse tüketici mahkemesine başvururum.

hangi servise gönderdiniz? bende aynı şikayetlerle yollamıştım ama hiç birşey yapmayıp geri gönderdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: merter2006

telefonumun arızaları öncelikle meşhur ekran yanığı,tuş takımı soyulmaları,usb şarj yerinin kapak kısmınun ucu biraz koptu,kasa gıcırdamaları,telefona çağrı geldiğinde herzaman dokunmatik çalışmıyor çağrı açılmıyor,sık sık reset atıyor,aşırı ısınma ve fazla uygulama yüklü olmadığı halde telefon çok kasıyor ve takılıyor,geri tuşu düzgün çalışmıyor,ses karşıya bozuk gidiyor,3g ve wifiden bağlandığımda bağlantı kopuyor ve telefon aşırı ısınıyor birde batarya çok çabuk bitiyor.sorunlar bunlardı yolladım telefonu ama xperia j ile değişim yapmışlar daha yollamadılar ama xperia j 600 lira cıvarı benim telin fatura bedeli 850 tl.xperia L 800 civarı.iade alsam çok rahat xperia L alabilirim bide üstüne para kalır.bakalım tkrar görüşücem servisle kabul etmezlerse tüketici mahkemesine başvururum.

sıfır telefonu almışsınız, özellikleri de üç aşağı beş yukarı aynı. bence rahatlayın :)
  • Telefondan o kadar memnundum ki nazar değdi sanırım.

Android 4 e geçtiğimden beri giderek artan donma sıkıntısı var. Donuncada tam donuyor bataryayı çıkarmadan düzelmiyor. İyice sıkıntı vermeye başladı ve garantiye göndermeyi düşünüyorum. İnternete falan girdiğimde daha çok oluyor donma.

Sanırım bu telefonda android 4 le beraber gelen kronik sorunlar var ve donma problemi bunlardan biri. Bakalım güncelleme falan gelicek mi?
  • Pureness Rom kullanıyodum.(ICS) Dün gece itibariyle Super JellBean v8.0 ' e geçtim. Acayip akıcı. Donma yok. Çok güzel rom. Acayip hoşuma gitti.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2111941
  • Vay be ne günlermiş.Özlemişim keratayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dstroy

Vay be ne günlermiş.Özlemişim keratayı

benim neo hala duruyor. z3 e geçeceğim ama neo hala takır tukur çalışıyor. yapmış adamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrainDamaged

quote:

benim neo hala duruyor. z3 e geçeceğim ama neo hala takır tukur çalışıyor. yapmış adamlar

Şuan s4 mini kullanıyorum ama hala kurcalıyorum 3 dakikada rom kernel değiştirdiğim zamanlar geldi aklıma huzunlendim yine
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BrainDamaged

quote:

Şuan s4 mini kullanıyorum ama hala kurcalıyorum 3 dakikada rom kernel değiştirdiğim zamanlar geldi aklıma huzunlendim yine

Aynen romdan roma az mı geçtim ya. Oyun oynayacağım zaman lupus kernel sayesinde OC yapıyordum 1.8 GHz ye çıkartıyordum frekansı. Ah snapdragon ah az çekmedin elimden.

Şimdi Xperia Z3 Compact kullanıyorum henüz romluk seviyeye gelmedi ama 2 seneye onun da cılkını çıkarırız
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.