Şimdi Ara

===>>SE Xperia™ Arc S ANA KONU (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.731
Cevap
37
Favori
261.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet onlar büyük sorun valla ben de sırf tipi kamerası ve müzik kalitesi için hala kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de z2 ye geçiş yaptım arc s imi anneme vererek.. tasarım olarak hala çok güzel ama artık batarya ve donanım yetmemeye başlamıştı.. galiba artık ömrünü tamamlıyor cihaz. :(
  • vay be bir zamanlar neydi bu cihaz.şimdi kimse kalmamış buralarda...ben kullanıyorum şuan yavaşlığından şikayet eden varsa super jelly romu var deneyin derim.,

• quote:

Orijinalden alıntı: carpediem81

vay be bir zamanlar neydi bu cihaz.şimdi kimse kalmamış buralarda...ben kullanıyorum şuan yavaşlığından şikayet eden varsa super jelly romu var deneyin derim.,

Ben de kullanmaya devam ediyorum, yavaşlığı çıldırtma aşamasına geliyor ama seviyorum telefonu. Zaten kimse atamamış herkes yakınına devredip yeni telefona geçmiş )

Önerdiğiniz super jelly hangi versiyon, bir link ve yükleme konusunda bilgi verir misiniz?
  • xda dan bulmuştum onu güzel rom ama türkçe olmadığından biraz uğraştırıyor.rom yüklemek istiyorsanız forumda var iyi diyorlar yükleyenler memnun ve yükleme adımları güzel açıklanmış linkhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90676290&p=1#90676290

• Ben de kullanıyorum ama sadece konuşup mesaj alabiliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gin2kitkat rom kullanıyorum harika bir rom

• ben de kullanıyorum hala orjinal ve internet hızlı.ama tel yavaşladı.
  • vay be kaç senelik xperia arc s iki senelik g2 den çok çok çok daha sağlam çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: peymacun

vay be kaç senelik xperia arc s iki senelik g2 den çok çok çok daha sağlam çıktı

Benim de arc hala çatır çutur çalışıyor o kadar düşürmeme rağmen.

G2'nizin başına ne geldi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    hocam valla 3. ekran değişiminden sonra bir daha servise göndermek istemedim daha da yeni miui rom yüklemiştim yere düştü telefon minibüsten inerken. Şu an çalışmaz durumda bende geri döndüm emektar telefonuma. O kadar yere düşürdüm banamısın demeden çalışıyor maşallah
  • Gömlek cebi hizasından betona düştü,mübarek kapanmadi bile yerden aldım kullanmaya devam.

• sağlam işlemci, ram, grafik işlemci ve hafıza ile tekrar gelse hiç düşünmem alırım. Boyut tasarım olarak çok ideal bir cihaz.

maalesef 1 hafta önce Xiaomi Mi4 geçti Arc S'in yerine, Arc S çekmecede duruyor öylece, hala taş gibi, kaplamalar döküldü, sol alt çerçeve sol üst çerçeve kalktı ama hala çalışıyor
  • Tam 3.5 sene kullandım arc s imi.piyasadaki en yakışıklı ikinci telefon hala benim için.1.si s6 edge.telefonu aşağı yukarı her gün düşürüyordum iki kere camı kırdım bir kere kasayı değiştirdim yine de kullandım.Ama anakart bozzulunca maalesef ayrılmak zorunda kaldım kıymetlimden.Artık mi 4 kullanıyorum ve çok da memnunum alacak olanlara tavsiye de ederim.
  • Benim arc s in kasasini kendim degistirdim,0 gibi oldu,hala çok yakışıklı çekmecede duruyor. Hatira olarak. Lg g3 ile devam ediyorum yola

• Ben de gri kasayla değişip anneme verdim değişmek isteyenlere gri öneririm çok yakışıklı oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu 4 yıldır kullanıyorum. Telefondan çok memnun kaldım. 4 yıl olmasına rağmen bataryası bir günü rahat kurtarıyor. Telefonun hafızası uygulama ihtiyacımı karşılayamadığından dahili hafızasını 1GB yaıp ramını arttırdım, Bi kaç ay hızlı çalıştı amma sonra cozuttu, yavaşladı, kendini resetlemeye başladı. Rom atmaktan artık bıktıydım. Kulaklık girişi bozuldu. Cihazın dahili hafızası birazcık fazla olsaydı GingerBreadla bu telefonu çürüyünceye kadar kullanacaktım. Son çare olarak yeni bir telefon almaya karar verdim. Arc s'i severim. Keşke arc s'in aynısını özelliklerini yükseltip satsalar tekrar arc s alırdım..
  • Bir efsane yav 5ci yilina girecek neredeyse hala tas gibi çalışıyor ama tabiki sistem yetersiz ikinci bir tel aldim ama arc s gibi saglam bir telefon yok yeni bur sistemle yine yapsalar hiç düşünmem alırım verdiğim paranın her kuruşu helal olsun

• Efsane devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Aralık 2017; 12:8:34 >

• sağlam telefonmuş amiral gemi modeli iken almıştım.Artık hafızası yetmediği için 2-3 yıldır annem kullanıyordu.1 ay önce artık gitti. Reset atsam hala çalışacak ama ses kısma tuşu bozulmuş çokta uğraşamadık artık miladını doldurdu.Zaten düşe düşe köşeleri kırıldı. Çalışsa da gören şaşırdı artık bu eski kırık dökük telefon nasıl çalışıyor diye :) . Helal olsun.
  • 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.