Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.905
Cevap
13
Favori
613.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu güne kadar çok telefon kullandım ama...hiçbirisi bende ve etrafımdakilerde böyle olumlu bir etki bırakmamıştı.....Arc tasarımından dolayı çok beğeniliyor.......çift çekirdek değilmiş, ön kamerası yokmuş....mış muş umurumda değil iyiki almışım....tek sorununm iyi bir kart ve kılıf......
  • 2.3.3 Sürümünü kullanan sevgili arkadaşlarım bu market sorunu ne olacak?
  • arkadaşlar barkod scanner ile taradığım uygulamayı direk markette arıyor bulamazsa açılan sitedeki download linkinden indirmiyor! bunun çözümü nedir. mesela haftanın android oyunlarını taratıyorum androidzoom.com a yönlendiriyor, downloada tıklıyorum ve uygulamayı markette arıyor bulamazsa da bulamıyor markette. direk o siteden neden indirmiyor? çözümü nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmo123

Arkadaşlar yeter artık bence..Bir imla muhabbeti aldı başını gidiyor ya resmen geyik muhabbetine döndü konu... SE'ye laf söylettirmeyen arkadaşlar son 3 sayfada bende dahil olmak üzere onlarca arkadaşımızın sorusu mevcut ama sizin imla teorisi tartışmanız yüzünden bizim sorular arada kaynıyor! Madem markaya ve ürüne bu kadar güveniyorsunuz sorularımıza gayet net birşekilde cevap verin bizde görelim kalitenin ne olduğunu. . .
    Sorularımıza cevap yazmak zorunda değilsiniz ama en azından bizim gibi sorularına cevap bekleyen insanlara saygısızlık etmeyin lütfen.P.M denen bişey var birinin yazdıkları seni imlasal olarak rahatsız ediyorsa yada ne rahatsız ediyorsa artık gider söylersin bitti bu kadar. Daha fazla laf salatası konusunu yapmayın burasını rica ediyorum.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

yanlız sızın bahsettıgınız kulaklıgında gırıs kısmı duz degıl L sekılde bu sıze problem teşkıl etmıyor ama pekı DÜZ gırıs takıldıgı zaman ne olacak.duz gırıs kullanan yada denıyenlerın yorumlarını gormek ısterım.

telefonun yanında gelen kulaklığın giriş kısmı düz mü L biçiminde mi_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN_06

quote:

yanlız sızın bahsettıgınız kulaklıgında gırıs kısmı duz degıl L sekılde bu sıze problem teşkıl etmıyor ama pekı DÜZ gırıs takıldıgı zaman ne olacak.duz gırıs kullanan yada denıyenlerın yorumlarını gormek ısterım.

gerçektende sürekli kot pantolon giyen,hareket halindeyken çeşitli sebeblerle telefonu kablolu kulaklıkla uzun süre kullanmak zorunda olan kişiler için çok önemli bir detay yakalamışsın.eğer sende bu kişilerdensen bu telefonu kesinlikle almamalısın.tabi senin durumunda olan başkaca arkadaşlarda varsa onlarda almasın bu telefonu.yok ben L jack kullanılmış kulaklıklada kullanabilirim diyen arkadaşlar için zaten sorun yok.onlar gönül rahatlığıyla alabilirler.

sırf kulaklık için kesinlikle almamalısın lafı ve o yüzden telefonu almamak ne kadar mantıklı orası tartışılırda ,sanki yılın 4 mevsimi kot pantalon tişörtle takılıyor insanlar.mont,kaban vs giyilme zamanlarıda var ya da telefon sadece kot pantalon cebinde taşınmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: komplocu

arkadaşlar bu güne kadar çok telefon kullandım ama...hiçbirisi bende ve etrafımdakilerde böyle olumlu bir etki bırakmamıştı.....Arc tasarımından dolayı çok beğeniliyor.......çift çekirdek değilmiş, ön kamerası yokmuş....mış muş umurumda değil iyiki almışım....tek sorununm iyi bir kart ve kılıf......

tek sorunun onlar olsun başka olmasın inş.yav bize olumlu veya olumsuz ama uygun dille yapılan yorumlar lazım.biz derken benim gibi telefonu alma niyetinde olanlar için diyorum.bazıları çıkıyor daha telefonu bırak almayı, görmemiş incelememiş vay efendim ön kamera yok,vay efendim hafıza çok az ileride sorun olur o yüzden kesinlikle alınmaz,bu para etmez,onun yerine şu telefonu alın vs vs gibi yorumlar yapıyor.doğru ve doğru kelimelerle yapılan her türlü olumlu veya olumsuz yoruma amenna ama pireyi deve yapmanın,bilmeden konuşmanında anlamı yok.lütfen yorumlara dikkat edelim.telefonu takip eden bir sürü kişi var yapılan her yorum onlara ışık tutacaktır.bunu bilerek yapalım yorumlarımızı.

• Arkadaşlar 2.El telefonları 1285 dolaylarında satmaya çalışanlara itibar etmeyin.
    Bunlar gayri ciddi çoluk çocuk! (Sen aç kullan telefonu sonra sıfır gibi 1285 TL de.)

Temmuz başında herkes 1200 liranın altıda alacak biraz bekleyin. 50-100 lira fark için 2. el almayın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goldman34

quote:

Orijinalden alıntı: komplocu

arkadaşlar bu güne kadar çok telefon kullandım ama...hiçbirisi bende ve etrafımdakilerde böyle olumlu bir etki bırakmamıştı.....Arc tasarımından dolayı çok beğeniliyor.......çift çekirdek değilmiş, ön kamerası yokmuş....mış muş umurumda değil iyiki almışım....tek sorununm iyi bir kart ve kılıf......

tek sorunun onlar olsun başka olmasın inş.yav bize olumlu veya olumsuz ama uygun dille yapılan yorumlar lazım.biz derken benim gibi telefonu alma niyetinde olanlar için diyorum.bazıları çıkıyor daha telefonu bırak almayı, görmemiş incelememiş vay efendim ön kamera yok,vay efendim hafıza çok az ileride sorun olur o yüzden kesinlikle alınmaz,bu para etmez,onun yerine şu telefonu alın vs vs gibi yorumlar yapıyor.doğru ve doğru kelimelerle yapılan her türlü olumlu veya olumsuz yoruma amenna ama pireyi deve yapmanın,bilmeden konuşmanında anlamı yok.lütfen yorumlara dikkat edelim.telefonu takip eden bir sürü kişi var yapılan her yorum onlara ışık tutacaktır.bunu bilerek yapalım yorumlarımızı.

iide kardeş yorum yapanlarada tepki hat safada...ben yorum yapmadım ama yapanları ya se düşmanı, ön yargılayıcı vs vs gibi itamlara maruz bırakılınca haliylede kimse yorum yapmak istemiyor..bir de belki ben yanlış düşünüyorum buradaki topic de arc konuşulacak, tartışılacak yorumlar yapılıp programlar paylaşılacak diye üşünüyordum. 4 sene önce n95 hakkında herşey topiğinde bu şekilde bir döngü vardı ve konu dışı yazılar tepki alıyordu. ben vakit buldukca arc topiğini baştan okumaya çalışıyorum 40. sayfaya gelebildim gördüğüm hala ip4 mü, arc mi s2 mi şeklinde. ben android hakkında hiç bilgim olmadığını söyelyip sorular sorduğumda sadece bir arkadaş (sağolsun) yardım etti. burad asorulan sorular hep arada kaynıyor. diyeceğim o ki (lafım size değil genel olarak söylüyorum) insanların yorumlarını dikkate alır ona göre varsa yanlışlık düzeltirseniz bence oldukca youm alabilirsiniz

• quote:

quote:

L
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN_06

quote:

gerçektende sürekli kot pantolon giyen,hareket halindeyken çeşitli sebeblerle telefonu kablolu kulaklıkla uzun süre kullanmak zorunda olan kişiler için çok önemli bir detay yakalamışsın.eğer sende bu kişilerdensen bu telefonu kesinlikle almamalısın.tabi senin durumunda olan başkaca arkadaşlarda varsa onlarda almasın bu telefonu.yok ben L jack kullanılmış kulaklıklada kullanabilirim diyen arkadaşlar için zaten sorun yok.onlar gönül rahatlığıyla alabilirler.

sırf kulaklık için kesinlikle almamalısın lafı ve o yüzden telefonu almamak ne kadar mantıklı orası tartışılırda ,sanki yılın 4 mevsimi kot pantalon tişörtle takılıyor insanlar.mont,kaban vs giyilme zamanlarıda var ya da telefon sadece kot pantalon cebinde taşınmaz

Arkadasim sana katiliyorum. Sirf kulaklik girisi yanda diye vazgecilmesini soylemek mantikli gelmiyor. Iphone ve S2 nin de ayni yerde olsaydi ozaman bir sorun teskil etmezdi ama.

Kulakligin L ve ya Duz olmasi cep de rahatsizlik vermemekte. 2 sekildede kullandim hem duz hem L . Artik gerisi size kalmis.

• arkadaşlar dün ankara yı 360 derece dolaştım ama hiç bir yerde yok alamadım anlıyacağınız cihaz ya 2 ya 3 ad gelmiş onlarda bitmiş gelen yerlerde.
    cok feciii
    6 ay bele almak için sonra da bulama
  • arkadaşlar fiyat yükseliyor mu ne hb 1378 olmuş aaaaaaaaa
  • HB her cihazda böle yapiyor çok çakallar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

arkadaşlar dün ankara yı 360 derece dolaştım ama hiç bir yerde yok alamadım anlıyacağınız cihaz ya 2 ya 3 ad gelmiş onlarda bitmiş gelen yerlerde.
    cok feciii
    6 ay bele almak için sonra da bulama

İyiki 1 haziranda satışa çıktı dimi, ya çıkmasaydı?

Biz buna satış değil numune göndermek deriz.
  • arkadaşlar istediğiimiz program yada dosyaşara şifre koyabiliyormuyuz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

quote:

quote:

L

cevap için taşekkür ederim.L şeklinde olması, düz olanına göre daha fazla kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

• 31 mayıs sipariş verdim Hepsiburada'dan, bugün mail gelmiş yarın (9) stoklara girecek denmiş. Çatlayacam ortadan o kadar alışverişim var HB'dan hiç bu kadar bekletmemişlerdi.
  • ARCadaşlar arka kapağın bazı yerlerine bastırınca gırc gıırc sesler sizlerde de var mı? normal değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

ARCadaşlar arka kapağın bazı yerlerine bastırınca gırc gıırc sesler sizlerde de var mı? normal değil mi ?

Yeni olduğu için gıcır gıcır olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narslanx -- 8 Haziran 2011; 12:47:42 >
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.