Şimdi Ara

SD KART BEKLENMEDİK BİR ŞEKİLDE ÇIKARILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonum son günlerde sd kart çıkarıldı diye bi bildirim gösteriyor çıkarıp takıyorum en fazla 30 saniye sonra aynı bildirim geliyor ve galerimdeki resimleri ve müzik açamıyorum telefon:HTC DESİRE C biraz eski bir telefon ama ondan olduğunu sanmıyorum çok canımı sıkmaya başladı ! Lütfen yardım edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murselat -- 7 Kasım 2017; 22:14:21 >

• Konu yanlış yerde. Mobile bölümünde daha hızlı yanıt alabilirdiniz.

Kartınızı bilgisayara takabiliyorsanız içinde ki verilere bakıp (kurtarabilirseniz) biçimlendirmeyi deneyin. Telefona taktıktan sonra yeniden biçimlendirmeyi deneyin. Hâlâ hata verirse bozulmuş olma ihtimali yüksek.
  • Prokizya kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara takıyorum 4-5 aydır sorun çıkartıyor açılmıyor.Telefondan biçimlendirmeyi deneyeceğim ama içindeki dosyalarım biryere kopyalamadan alırsam gider.Buyüzden ya PC de açmanın yolunu bulacağım yada telefondan sd kartı yedekleyeceğim Google Drive`a.Google Drive`a müzik yedek olarak aktarılabilir mi ?
  • Murselat M kullanıcısına yanıt
    Pc ye takınca hiç mi görmüyor ?

Kurtarma programları ile bir deneyin. Telefon kartı okuyorsa tabiki google tüm yedekleri atabilirsiniz.
  • Bugün içerisinde deneyeceğim,bakayım eğer görmesse yine sd kartı kurtarma programlarını kullanacağım.Google Drive`a yükleyemem çünkü sd kart hemen çıkarılma hatası veriyor sonra yedekleyecek sd kart gözükmüyor.SD Kart Kurtarma Programları Neler ?

• Murselat M kullanıcısına yanıt
    Recovery olarak aratırsanız ir çok program karşınıza çıkacaktır.

Easy recovery bunlardan birisi.
  • Prokizya kullanıcısına yanıt
    Telefonu biçimlendirdim şimdi içine disk yerleştirin diyor pcye taktığımda zaten oda şimdi gitti pcdede çalışmıyor kurtarma programlarınıda bir deniyim olmassa karta elveda etcez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.