Şimdi Ara

Scroll of Resurrection ile ilgili (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
4
Favori
14.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 nisandan once demissin de 6 nisanda frozen oldu benim hesap olmuyor mu o zaman?
  • Beyler hicbisi anlamadim yazilanlardan bu sor nedir falan. Ama yinede sorayim

Benim hesap cata ve 5 aydir frozen. Ulke tr

Sor dan faydalanabiliyomuyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende anlamadım 1 gun ile mi kaybettim simdi :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Beyler hicbisi anlamadim yazilanlardan bu sor nedir falan. Ama yinede sorayim

Benim hesap cata ve 5 aydir frozen. Ulke tr

Sor dan faydalanabiliyomuyum.

Evet ya da hayir yazin bari ben arastiririm gerisini
  • Buradan 1 arkadaşa yolladım guilde geldi,sonra kendi arkadaşını da getirdi.İsteyen olursa atarım,mounta ihtiyacım yok söyliyeyim
  • biri bana davet gönderebilirmi acaba twisting nether hordeyim gerek varmı bilmiyorumda söylim dedim yinede serverı. konuyu pek anlamadım ama davet gönderende kazançlı alanda kazançlı olduğunu öğrendim. oyüzden davet istemeyi yüzsüzlük olarak görmüyorum ve davet istiyorum :). ha belki bilmediğim ayrıntı felan vardır hani bikere davet atma falan öyle bişey varsa bana atmak zorunda değilsiniz sadece kaybedeceğiniz bişey yoksa atında 7 gün takılim oyunda bide 80 warrior ım olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z.K

Buradan 1 arkadaşa yolladım guilde geldi,sonra kendi arkadaşını da getirdi.İsteyen olursa atarım,mounta ihtiyacım yok söyliyeyim

senin için sakınca yoksa bana davet gönderebilirmisin.

ayrıca hesabım Türkiye bu sorun oluyomuydu. kimisi oluyo yazmış kimisi olmuyo.

gönderebiliyosan pm atarım
  • quote:

quote:

Buradan 1 arkadaşa yolladım guilde geldi,sonra kendi arkadaşını da getirdi.İsteyen olursa atarım,mounta ihtiyacım yok söyliyeyim

Benim hesabım Türkiye kayıtlı ama davet yollayabildim,mountu da aldım sana da gelir pm atarsın.
  • quote:

quote:

quote:

Benim hesabım Türkiye kayıtlı ama davet yollayabildim,mountu da aldım sana da gelir pm atarsın.

yaw bende arkadasa attim bi ara girdi cıktı. şimdi nekadar sure icinde prepaid yuklerse ben mountu alıyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

quote:

quote:

quote:

yaw bende arkadasa attim bi ara girdi cıktı. şimdi nekadar sure icinde prepaid yuklerse ben mountu alıyorum ?

Önemli değil o süre,yeterki SoR yollanabilen bir hesap olsun.Benim yolladığım arkadaş yaklaşık 2 ay sonra aldı pre paid

• sor u aldı arkadasım giriş yaptı onda sorun yok sanırım.yolladım gitmiş ondan girdi. şimdi prepaidi yukleyince bana mount gelecek yani nezaman yuklerse
  • Z.K saolsun şuan 80 lvl warriorum oldu alışmaya çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

1. Bu scroll'u aldığımızda bende sadece tbc hesabı var. Şu anki oyuna uyumlu hale mi gelecek paketlerim ücretsiz?
    2. Annual pass'ın Diablo 3 ve Dota 2'yi almakta ne gibi avantajlar var?
    3. Sadece takılmak için seviyeli arkadaşlık ortamları hala var mı?
    4. Bu arada bölgem Türkiye imiş.
    5. En son 2008'de ödeme yapılmış.

bu arada hesaba girdim de eski karakterler gitmiş ???

?
  • bana da SoR invite gönderebilecek var mı? uzunca bir aradan sonra oyuna geri dönüyorum mountunuz garanti.
  • isteyene SoR gönderebilirim Al'Akir Horde tarafında oynuyorum türk guildimiz var baya bi yardımcı olacağım
  • Al'Akir %95 Horde - %5 Alliance oyuncu oranı olan bir sunucudur.Dolayısıyla World PVP arayan arkadaşlar için Al'Akir'i önermemekteyim ancak amacınız bu değilse gayet uygun bir server.Oyuna girip her iki factionda karakter açarak Stormwind ve Orgrimmar'da bunu görebilirsiniz.Oranlar tam olarak net olmasada bu linkten serverlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php
  • Bir arkdaş bana da sor atabilirse sevinirim. Özel mesaj yoluyla battle.net name i paylaşırım. Server'ına gittiğimde yardımcı olabilecek biri olursa daha güzel olur çünkü ödeme yapıp devam edicem oyuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dady123

Bir arkdaş bana da sor atabilirse sevinirim. Özel mesaj yoluyla battle.net name i paylaşırım. Server'ına gittiğimde yardımcı olabilecek biri olursa daha güzel olur çünkü ödeme yapıp devam edicem oyuna.

Pm attım
  • İsteyen olursa mailinizi pm atın sor yollayabilirim .
  • mail adresini pm atana bende gönderebilirim gün içerisinde
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.