Şimdi Ara

SCHWARZKOPF PROFESYONEL ÜRÜNLERİ İNCELEME, YORUM ve TARTIŞMA KONUSU (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
20
Favori
23.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kimsenin kimseyi bir yerden vurduğu yok. Burası bir forum ve bilmediğiniz konularda ahkam keserken iki defa düşünün siz de. Cevap verince de ikide bir vuruyorsun diyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

Hidrolize keratin, panthenol vs. gibi şeyler 7-8 liralık market şampuanlarında da var açıkçası gidip 3DMen'e 40-50 lira bayılmanıza gerek yok.

Gliss alabilirsiniz. Bu ikisi bu şampuanlarda bulunuyor. Kafein ve mentol olmasa çok bir şey kaybetmezsiniz ama 30-40 liranız da cebinizde kalır.

Hocam peki siz market şampuanları dışında ne öneriyorsunuz merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat
    Hocam peki siz market şampuanları dışında ne öneriyorsunuz merak ettim

Benim şu an kullandığım iki şampuan var.

TIGI Bed Head For Men Charge Up ayrıca Clean Up serisini de kullanmıştım.
    http://www.bedhead.com/en/#/products/b-for-men/wash-and-care/charge-thickening-shampoo

Tresan'ın özellikle bu linkteki papatyalı şampuanı.
    http://www.tresan.com/tresan-papatya-sampuani-500-ml-her-tip-sac/

Tresan markette de bulunabiliyor, Almanya'dan ithal ve fiyatı 17-21TL arasında. Tresan biraz daha ulaşılabilir ve çoğu kişi farkında değil ama gerçekten kaliteli bir şampuan. Tavsiye ederim. Açıkçası bu saatten sonra markete gidip para vereceğim tek şampuan budur desem abartmış olmam.

Dimethicone olursa, sonu -one ile biten tek bir şey görürsem zinhar kullanmam diyen arkadaşlar da kullanabilir. Tresan'da dimethicone yok. =)

H&S, Clear, Pantene, Dove, Loreal vs. en son ne zaman kullandım hatırlamıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 24 Şubat 2016; 22:48:15 >

• :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    Tamda bugün yeniden 3dmen almıştım ya TIGI yi bi denemek isterdim açıkcası 1-2 ay sonra belki artık aklımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 24 Şubat 2016; 22:09:42 >
  • Konuyu kesinlikle çok yararlı buldum.Bunun dışında çoğu arkadaş reklamdan fln bahsetmis.Buna kesinlikle katılmıyorum.Konu sahibi deepfear7'nin samimiyetine ve bilgilerine cok inaniyorum.Su kadarını soleyebilirim 1 haftadır sıkılmadan yorulmadan butun sorularimı cevapladı.Kendisinin deneyipte onerdigi urunleri temin ettim ve bir haftadir kullaniyorum cok memnun kaldım.Emegine saglik
  • uzayozer U kullanıcısına yanıt
    Schwarzkopfun dh gibi bir yerde reklam yapmaya ihtiyacımı var zaten ya bilen biliyor

Saç yapın Nasıl dostum. İnce tellimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: galatakontu

Saç yapın Nasıl dostum. İnce tellimi?

İnce tellidir diyemem hakikaten ince telli saçlı arkadaşları gördüğüm için. Ama kalın telli kesinlikle değil bundan eminim.
    Peki hangi saç şekillendirici leri kullanıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

Schwarzkopfun dh gibi bir yerde reklam yapmaya ihtiyacımı var zaten ya bilen biliyor

Bazı arkadaşlar reklam yaptığımı sanıyor.Çünkü ben kullanmadığım markanın ürünlerini önermem, şuan sadece schwarzkopf ürünlerini kullanıyorum çok kaliteli olduğu için ama bazıları reklam yaptığımı düşünüyor

• galatakontu kullanıcısına yanıt
    ?u an sadece wax kullanyyorum. Tigi Bed Head Matte Separation.
    Üzerine spray yok yani. Ozaman saçın durumu gerçekten iyi yani kalın telli sayılır

• galatakontu kullanıcısına yanıt
    Kalın telli değil ama kuaförüm saçımın iyi olduğunu söylerdi her zaman (belki de her müşterisine aynı şeyi söylüyordur. :P) ne güçsüz ince telli ne de kalın diyelim. Açıkçası gün içerisinde saçımı oynadığımdan sprey kullanmıyorum + spreyin saçımda bıraktığı tabakadan, o histen pek hoşlanmıyorum mümkün olduğunda sanki hiçbir şekillendirici kullanılmamış gibi olmasını daha çok istiyorum.

Evet belki sprey kullansam daha iyi tutuculuk sağlayabilir şimdilik böyle gidiyorum, ileride sprey vs. tekrar kullanır mıyım bilmem.
    Anladım dostum

• Benden tavsiye saçınıza ara makas veya ustura vurdurmayın saçı inceltiyor!

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Dostum forumda ki bir çok konudan anladığım kadarıyla saç ile aran iyi :) Bir sorunum var çözümünü biliyorsan yardımını bekliyorum.
    Saçlarım kısayken dalgalanma olmuyordu ancak uzadıkça dalgalanmaya başladı. Uzunluğu şuanda yaklaşık 5 - 5.5 cm vardır. Yukarı da saçlarım dalgalı diyen bir arkadaşa şampuanını sormuşsun ve clear için kötü demişsin. Ben de clear kullanıyordum. Dün gliss e geçiş yaptım. Saçımı yıkadıktan sonra fön çekiyorum ve sprey sıkıyorum. Kullandığım başka ürün yok. Her türlü öneriye açığım. Bir de ince telli mi kalın telli mi olduğunu nasıl ayırt ediyoruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: titironn.g.t.m

Dostum forumda ki bir çok konudan anladığım kadarıyla saç ile aran iyi :) Bir sorunum var çözümünü biliyorsan yardımını bekliyorum.
    Saçlarım kısayken dalgalanma olmuyordu ancak uzadıkça dalgalanmaya başladı. Uzunluğu şuanda yaklaşık 5 - 5.5 cm vardır. Yukarı da saçlarım dalgalı diyen bir arkadaşa şampuanını sormuşsun ve clear için kötü demişsin. Ben de clear kullanıyordum. Dün gliss e geçiş yaptım. Saçımı yıkadıktan sonra fön çekiyorum ve sprey sıkıyorum. Kullandığım başka ürün yok. Her türlü öneriye açığım. Bir de ince telli mi kalın telli mi olduğunu nasıl ayırt ediyoruz :D

Kalınlığını saçlarını gösterirsen ben anlarım.Gliss market şampuanları için iyi bir şampuan.Profesyonel istiyorsan saç yapını göstermelisin.Ama gliss clear dan bin kat daha iyidir

Önerilerini bekliyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi titironn.g.t.m -- 17 Mart 2016; 14:52:34 >
  • titironn.g.t.m T kullanıcısına yanıt
    Bişey sürdğüğün için kalınlığı tam çözemedim.Nasıl bir şampuan istiyorsun?
    Dostum yalnızca fön çekilmiş hali bu
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.