Şimdi Ara

SCHWARZKOPF PROFESYONEL ÜRÜNLERİ İNCELEME, YORUM ve TARTIŞMA KONUSU (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
20
Favori
23.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kurt551

http://urun.n11.com/briyantin-wax/schwarzkopf-osis-flex-wax-krem-wax-50-ml-P34932842 ben her zaman buradan alıyorum hiç bir sorun yaşamadım şimdiye kadar ertesi günde hemen geliyor

şu an ellerinde ürün yok heralde satışa kapalı yazıyor ilk defa böyle bi durumla karşılıyorum 1 yıldır hep buradan alyordum

Başka nerden alabilirim ki hocam ya :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 comda başka dükkanlar var flex wax satan alabilirsin ordAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

quote:

Orijinalden alıntı: kurt551

http://urun.n11.com/briyantin-wax/schwarzkopf-osis-flex-wax-krem-wax-50-ml-P34932842 ben her zaman buradan alıyorum hiç bir sorun yaşamadım şimdiye kadar ertesi günde hemen geliyor

şu an ellerinde ürün yok heralde satışa kapalı yazıyor ilk defa böyle bi durumla karşılıyorum 1 yıldır hep buradan alyordum

Başka nerden alabilirim ki hocam ya :/

sachaneden alsaydın keske 24 kasımda kargo bedavaydı, ben 3dmen texture clay aldım

• Arkadaşlar konuda bu ürünlerin orijinalliğini sorgulamak için bi site paylaşılmıştı sanırım hangi siteydi o bulamadım ya :/

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Arkadaşlar konuda bu ürünlerin orijinalliğini sorgulamak için bi site paylaşılmıştı sanırım hangi siteydi o bulamadım ya :/

Checkcosmetic
  • beğenerek kullanıyorum ürünlerini
  • Schwarzkopf 3dmen saç vücut şampuanı bugün kuaförüm bunu verdi vücut derken noluyor tam olarak duş jeli olaraktamı kullanabiliyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saintvicious22 -- 22 Şubat 2016; 17:07:01 >
  • Saintvicious22 kullanıcısına yanıt
    Duş jeli gibi duruyor o ya şeffaf tam olarak şampuanmı saça ne kadar bakım yapar bilemiyorum :)

• Taft hacim köpüğü nasıldır hacim köpüğü tavsiye eder misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: melih2316

Taft hacim köpüğü nasıldır hacim köpüğü tavsiye eder misiniz

Tam f/p ürünü. @melih2316

Evet vücut için de kullanılabiliyor, o kadar zararsız bir ürün. @Saintvicious22

3dmen yapısı o kadar hafif ki sonradan istediğin şekillendiriciyi kullan saçta ağırlık yapmıyor.
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam açıkcası biraz hayal kırıklığına uğradım içeriğinde hiçbirşey yok gibi saçın ihtiyaçlarını bakımını ne kadar karşılar ne kadar faydası olur merak ediyorum umarım memnun kalırım

• Saintvicious22 kullanıcısına yanıt
    Hidrolize keratin, panthenol, kafein, mentol daha ne olsun :D
  • Hidrolize keratin, panthenol vs. gibi şeyler 7-8 liralık market şampuanlarında da var açıkçası gidip 3DMen'e 40-50 lira bayılmanıza gerek yok.

Gliss alabilirsiniz. Bu ikisi bu şampuanlarda bulunuyor. Kafein ve mentol olmasa çok bir şey kaybetmezsiniz ama 30-40 liranız da cebinizde kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

Hidrolize keratin, panthenol vs. gibi şeyler 7-8 liralık market şampuanlarında da var açıkçası gidip 3DMen'e 40-50 lira bayılmanıza gerek yok.

Gliss alabilirsiniz. Bu ikisi bu şampuanlarda bulunuyor. Kafein ve mentol olmasa çok bir şey kaybetmezsiniz ama 30-40 liranız da cebinizde kalır.

Glisslerde normal market şampuanları gibi dimethicone var bak istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Hidrolize keratin, panthenol vs. gibi şeyler 7-8 liralık market şampuanlarında da var açıkçası gidip 3DMen'e 40-50 lira bayılmanıza gerek yok.

Glisslerde normal market şampuanları gibi dimethicone var bak istersen

Yani?

Dimethicone silikon polimeri olarak nem tutuculuğu için kullanılır ve ayrıca diğer saç bakım ürünlerini (WAX, sprey vs.) kullanan bir insanın en son dert edeceği maddedir. Bu şey gibi oldu biraz, 1.5 iskender + pide + tatlının yanında diyette olduğunu söyleyip coke zero içmek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 23 Şubat 2016; 22:24:39 >

• Dimethicone ve sonu -one ile biten kimyasal maddeler silikon ve yağıdır.Saçın yıkadıktan sonra güzel görünmesini sağlar ama deriyi kapladığı için derinin nefes almasını engeller.Kullanmayı bıraktıktan sonra yıpranmış ve cansız saç olarak geri döner.Fakat bu maddeyi en az kullanan marka Schwarzkopf'tur, ürünlerinde kullandıkları miktarı belirtmekten çekinmemişlerdir.Genelde bütün markaların ısı koruyucularının hepsinde silikon vardır, çünkü saçı kaplar.Fakat silikon ve yağı gün sonuna doğru saçta ağırlık yapar ve çökmeye sebep olur.Schwarzkopf buna karşılık olarak bonacure ve 3DMEN ürünlerinde ekinezya çiçeği karışımı ve yağı gibi vb ürünler kullanmıştır.
  • quote:

Dimethicone ve sonu -one ile biten kimyasal maddeler silikon ve yağıdır.Saçın yıkadıktan sonra güzel görünmesini sağlar ama deriyi kapladığı için derinin nefes almasını engeller.Kullanmayı bıraktıktan sonra yıpranmış ve cansız saç olarak geri döner.Fakat bu maddeyi en az kullanan marka Schwarzkopf'tur, ürünlerinde kullandıkları miktarı belirtmekten çekinmemişlerdir.Genelde bütün markaların ısı koruyucularının hepsinde silikon vardır, çünkü saçı kaplar.Fakat silikon ve yağı gün sonuna doğru saçta ağırlık yapar ve çökmeye sebep olur.Schwarzkopf buna karşılık olarak bonacure ve 3DMEN ürünlerinde ekinezya çiçeği karışımı ve yağı gibi vb ürünler kullanmıştır.

"Sonu -one ile biten kimyasal maddeler silikon ve yağıdır." diyen birine daha cevap vermeli miyim bilmiyorum?

Ama sayenizde;

Acetone
    Hydroquinone
    Butanone
    Methyl isobutyl ketone
    Chlordecone

gibi maddelerin de silikon olduğunu öğrenmiş olduk.

• quote:

quote:

Dimethicone ve sonu -one ile biten kimyasal maddeler silikon ve yağıdır.Saçın yıkadıktan sonra güzel görünmesini sağlar ama deriyi kapladığı için derinin nefes almasını engeller.Kullanmayı bıraktıktan sonra yıpranmış ve cansız saç olarak geri döner.Fakat bu maddeyi en az kullanan marka Schwarzkopf'tur, ürünlerinde kullandıkları miktarı belirtmekten çekinmemişlerdir.Genelde bütün markaların ısı koruyucularının hepsinde silikon vardır, çünkü saçı kaplar.Fakat silikon ve yağı gün sonuna doğru saçta ağırlık yapar ve çökmeye sebep olur.Schwarzkopf buna karşılık olarak bonacure ve 3DMEN ürünlerinde ekinezya çiçeği karışımı ve yağı gibi vb ürünler kullanmıştır.

"Sonu -one ile biten kimyasal maddeler silikon ve yağıdır." diyen birine daha cevap vermeli miyim bilmiyorum?

Ama sayenizde;

Acetone
    Hydroquinone
    Butanone
    Methyl isobutyl ketone
    Chlordecone

gibi maddelerin de silikon olduğunu öğrenmiş olduk.

Sonu -one ile biten bütün kimyasal maddeler dememişim iyi oku ya da Türkçe çalış gel

Amodimethicone, Behenoxy Dimethicone, Stearoxy Dimethicone

Cetearyl methicone, Cetyl Dimethicone, Cyclomethicone, Dimethicone, Stearyl Dimethicone, Trimethylsilylamodimethicone

Bak bakalım hepsinin sonu neyle bitiyor git araştır gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 24 Şubat 2016; 8:39:34 >

• Üstteki bir önceki talihsiz açıklamayı geçtim.

quote:

Cetearyl methicone, Cetyl Dimethicone, Cyclomethicone, Dimethicone, Stearyl Dimethicone, Trimethylsilylamodimethicone

Silikon ailesini sonu -one ile biten maddelerle sınırlı sanıyorsun. Sonu -one ile biten silikonlar çok çok sınırlı sayıdadır.

Kusura bakmayın ama kulaktan dolma, ordan burdan derlenen bilgilerle bu iş yürümez. Daha ne olduğunu tam olarak bilmediğiniz kimyasal bileşikler hakkında ahkam kesmeye kalkıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 24 Şubat 2016; 22:11:44 >
  • quote:

Üstteki bir önceki talihsiz açıklamayı geçtim.

quote:

Silikon ailesini sonu -one ile maddelerle sınırlı sanıyorsun. Sonu -one ile biten silikonlar çok çok sınırlı sayıdadır.

Kusura bakmayın ama kulaktan dolma, ordan burdan derlenen bilgilerle bu iş yürümez. Daha ne olduğunu tam olarak bilmediğiniz kimyasal bileşikler hakkında ahkam kesmeye kalkıyorsunuz.

Ben sonu -one ile biten silikonlara örnek gösteriyorum.Sen sürekli bir yerden vurmaya çalışıyorsun.Ya da anlama yönünde mi sorun var orasını bilemiyorum.Silikonların iyi bişey olduğunu söyleyen tek kişisin.Daha seni kale alacağımı sanmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.