Şimdi Ara

Scarlet Legacy ( 18.08.2011 - OBT ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
1
Favori
11.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taaa ki buralara birisi gelecek ve diyecek " Xp kullanıyorum bende sizin gibi oyuna giremiyorum veyahut Win 7 kullanıyorum ama oyundayım" o zamana kadar biz win 7 liler sorunu böyle bilecegiz. Oyun köşede dursun .
  • Beyler forumlarını okudum oyun Windows 7 de çalışmıyor. Ekran kartından dolayı değil işletim sistemiyle alakalıymış , hatta oyunun sistem gereksinimlerinde Windows XP / Windows Vista yazıyor yani Windows 7 yok üzgünüm.

---------------------------------------------------------------------------------------------
    EDIT !! : Beyler bi gelişme var PC'nin dilini İngilizce yaparsanız oyuna giriş yapabiliyomuşsunuz forumda bi konuda öyle yazıyo ve altına atılan yorumların hepsinde gerçekten işe yaradığını söylüyolar deneyin derim.

Denetim masası > Bölge ve Dil seçenekleri > İngilizce (A.B.D) Seçip PC yi yeniden başlatın kolay gelsin.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valientee -- 5 Ağustos 2011; 0:14:09 >
  • yani saçmalık w7 ler giremiyorsa çözüm bulamazlarsa işleri zor harbiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valientee

Beyler forumlarını okudum oyun Windows 7 de çalışmıyor. Ekran kartından dolayı değil işletim sistemiyle alakalıymış , hatta oyunun sistem gereksinimlerinde Windows XP / Windows Vista yazıyor yani Windows 7 yok üzgünüm.

EDIT !! : Beyler bi gelişme var PC'nin dilini İngilizce yaparsanız oyuna giriş yapabiliyomuşsunuz forumda bi konuda öyle yazıyo ve altına atılan yorumların hepsinde gerçekten işe yaradığını söylüyolar deneyin derim.

Denetim masası > Bölge ve Dil seçenekleri > İngilizce (A.B.D) Seçip PC yi yeniden başlatın kolay gelsin.

deneyn varmı arkadslar ?

• quote:

Beyler forumlarını okudum oyun Windows 7 de çalışmıyor. Ekran kartından dolayı değil işletim sistemiyle alakalıymış , hatta oyunun sistem gereksinimlerinde Windows XP / Windows Vista yazıyor yani Windows 7 yok üzgünüm.

teşekkürler oldu walla

• Evet oyundayım. Bilgisayarın dilini değiştirmeye gerek yok. Bölge ve dil/Biçimlerden Biçimi İngilizce(Amerikan) yaparsanız da oluyor.
  • eed arkadaslar oldu cok tesekkur ederim
  • İyi oldu bu.Yarın denerim artık, teşekkürler.
  • quote:

Giriyorum walla teşşekkür ederiz.
    Nick : ANIL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 5 Ağustos 2011; 1:05:18 >

• Yardım edebildiysem ne mutlu bana en azından tek başıma oynamam oyunu 1 hafta boyunca =D Nicklerinizi yazın buraya party kurarız ^^
  • tesekkurler dostum pcye reset atmaya gerek yok ama o kadar saattır bı dıl yuzune gıremedık
  • Nick : ZeroLance oyundayim sohbet etcek adam arıyorum :D
  • eftalit pm at
  • hüssrana ugramıs bır haldeyım oyun gercekten kotu adamlar bı gorev koymus saten lvl 8 hala neredeyse hayvan kesmedım gıt gel amelelık yaptırıyorlar
  • Sorunun Çözümü ;

English ;

I found the solution!
    You'll need translate the following for whatever language your machine is running, but in Windows 7:
    1. Click the Windows Button (usually, lower left corner of your Windows Desktop)
    2. Choose "Control Panel"
    3. Inside the Control Panel, click on "Clock, Language, and Region"
    ...4. Inside Clock, Language, and Region; click on "Region and Language"
    5. In the drop-down box below "Format:" choose "English (United States)"
    6. Click on the "Apply" button and then the "Ok" button
    Added: Actually you only need to change the formats language.
    To do that, go to: start > control panel > Regional and language options > Formats.
    Choose English (United states) as your current formats.

Türkçe ;

Çözümü buldum
    Makine çalışırken ne olursa olsun dil için aşağıdaki çevirmek gerekiyor, ama içinde olacak.

1.Denedim masasını açıyoruz.
    2.Saat , Dil ve bölge seçeneklerine tıklıyoruz.
    3.Bölge ve dili seçiyoruz.
    4.Biçim - İngilizce (Amerikan) ; Konum - ABD ; Yönetimsel - Sistem yerel ayarlarını değiştir - İngilizce (Amerikan) Yapıyoruz.
    5. Pc reset atıyor.
    6. İyi oyunlar

Sorunun çözümüzü anlamayanlar için yazıyım yinede.

Birkaçda ss koyalım :)

• sen sımdıden kaybetme zamanını oyun klasık tarz chın oyunlarından
  • quote:

Orijinalden alıntı: SworderDante

Bi Arkadaş Oyunun Grafiklerini En ileri seviyeye alıp Resim atabilirmi Talisman Gibi Grafikler varsa zaman kaybetmeyelim boşuna :)

Talismandan çok daha iyi grafiklere sahip ama yine de 2011 çıkışlı bir oyun için pek de iyi sayılmaz. Yine de oynanış her zaman grafiğin 1 adım daha önündedir bana göre o yüzden denemelisin.
  • Arkadaşlar oyunu deneyin. Çin yapılı oyunlarından pek haz etmem ama bu oyun hoşuma gitti. Martial Empires-Loong-Kingdom Heroes-PW serisi gibi oyunları 5 dakika oynayıp, silmiştim. Bu olmuş gibi. Sadece o font latin karaterler için uygun değil ve düzeltilmeli. Birde dublaj çekilirse Prius online'daki gibi şahane olur. Ama daha çeviriyi bile düzgün yapamamış ekipten bunu beklemek zor. Bir please bile plase diye yazmışlar Allah'ım ya. . Ama yinede oyunun dinamikleri, oynanışları fena değil. Double jump olayını sevdim. Oyundaki arayüzde gayet güzel tasarlanmış bir çok özellik var. Biraz daha keşfedeyim, birşeyler daha eklerim.
  • Oyuna giremeyenler saat ve dil ayarlarını amerikaya göre ayarlasınlar sorun düzelecek.
    Fontları open betaya düzelteceklermiş.Fontlarla ilgili şikayet etmeyin diyorlar.Oyun güzel hoşuma kaçtı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SworderDante

Oynayış Tabiki Önemli Fakat 2011 de CBT yapan Bir oyunun Grafiklerinin İyi olmasını istiyorum Talisman gibi geldi grafikleri
    Talisman
    http://www.gameogre.com/reviewdirectory/upload/Talisman%20Online.jpg
    Paylaşılan Resim
    http://b1108.hizliresim.com/11/8/4/12983.jpg
    Bana Benziyor gibi geldiler tabiki denicem gakat zamanımızı boşuna kaybediyormuşuz gibime geliyor

Bence grafikleri çok hoş.Bu arada nickim Laxus oyunu çözmeye çalışıyorum anladığım kadarıyla yardımcı olurum.
    Not:Grafikler konusunda priustan bile kat kat daha güzel diyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.