Şimdi Ara

Scarface: The World Is Yours Türkçe Yama Çıktı(swathack) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
7.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Remastered modun nasıl yapıldığını söyleyebilir misiniz yapamadım, teşekkürler şimdiden.

• aninol A kullanıcısına yanıt
    scarface archive explorer indir sonra mod uen son sürümü indir  cement.rcf, sound1.rcf, sound2,rcf bu dosyaları oldugu gibi oyunun kurlu oldugu yere prgramla extract yap sonra indirdiğin moddakilerle değiştir.Sonra bu 3 dosyayı sil  cement.rcf, sound1.rcf, sound2,rcf oyuna gir zaten remastered yazcak.Ama önce 1.2 versiyonu indir ana sayfada 1. mesajda youtube bağlantısında link te oyun son sürüm var ve kurulum var silentpatch i de yap sorunsuz oynamak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 15 Mayıs 2021; 18:28:45 >
  • İkinizinde emeğine sağlık.Teşekkürler.İsterseniz burada ya da isterseniz ayrı konu açıp yayınlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 15 Mayıs 2021; 18:26:37 >
  • ben bu verdiğin linkteki oyun dosyasını indiriyorum ama iso dosyasını çıkarırken hata veriyor, nasıl düzelecek bu ya. winrarı sildim yükledim, 7 zip indirdim olmadı, ek olarak dosyayı bir daha indirdim yine olmadı, oyunu başka yerden indirdim yine hata veriyor. nasıl çözülecek bu, power iso indirdim yine hata veriyor

• Argeause kullanıcısına yanıt

Ben dediğiniz hatayı almadım ve daemon tools ile açtım ve çıkartmadan direk tıklayarak winrar ın içinden açarak kurdum.Dosya sağlam aynı şekilde swathack te indirdi kurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 15 Mayıs 2021; 20:35:35 >
  • selamlar acaba ramastered modun kurulumundanda bahsedermisiniz?  

• AaaYıldızGeldi kullanıcısına yanıt
    Önce scarface archive explorer indir nexus ta remastered indirecekken modu yazıyor. Sonra remastered mod un son sürümü indir.  cement.rcf, sound1.rcf, sound2,rcf bu dosyaları oldugu gibi oyunun kurlu oldugu yere prgramla extract yap sonra indirdiğin moddakilerle değiştir.Sonra bu 3 dosyayı sil  cement.rcf, sound1.rcf, sound2,rcf oyuna gir zaten remastered yazcak.Ama önce 1.2 versiyonu indir ana sayfada 1. mesajda youtube bağlantısında link te oyun son sürüm var ve kurulum var silentpatch i de yap sorunsuz oynamak için.Ama youtube da ilk mesajda ki sürümü indirip orada anlatıldığı gibi kur.1.2 sürüm oyunun son ve remastered e uyumlu sürümüdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 4 Haziran 2021; 14:0:53 >
  • Bende 640 dan öteye gitmiyor ekran ayarı. Bu sorunu yaşayan varmı? Piksel saymakdan gözüm yaşardı 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt

İlk mesajda youtube kanalında paylaştığım videodaki olan oyunu indirin videoda ki gibi harfi harfine yapın.Ben ordan indirip yaptım O hem w10 da ki hatasız ve günümüz sistemlerinde hatasız oynatıyor.4k bile oynayabilirsiniz sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 4 Haziran 2021; 19:11:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

İlk mesajda youtube kanalında paylaştığım videodaki olan oyunu indirin videoda ki gibi harfi harfine yapın.Ben ordan indirip yaptım O hem w10 da ki hatasız ve günümüz sistemlerinde hatasız oynatıyor.4k bile oynayabilirsiniz sonra.

Deneyeceğim sağ olun. Yama içinde elinize sağlık  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.