Şimdi Ara

Scarface: The World is Yours [SwaT] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
5.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Az önce denedim, bu şekilde çalışması ilginç olmuş ama evet çalışıyor. Çevirmenin dediklerini aynen yapın ve çıkartılan dosyaların üstüne Türkçe yama dosyalarını atın.

Ve tüm açık klasörleri ve dosyaları direk oyunun olduğu dizinin içine yapıştırın. Tekrar paketleme için bir araç aradım fakat yok galiba 10 binlerce dosya açıkta duruyor bu şekilde.

Scarface: The World is Yours [SwaT]

• claudecan kullanıcısına yanıt

Extract yaptıktan sonra 5 dosyayı sildim ama oyunun konumu gördüğünüz gibi boş. O klasörler falan oyunun dosya konumuna hiç gelmedi bile. Tool da gözüküyor ama oyunun konumunda yok. Şansımı deneyip oyunun ıçine klasörleri attım ama işime yaramadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SerdarS. kullanıcısına yanıt

Rica etsem oyununuzun dosya konumunun resmini atar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Argeause kullanıcısına yanıt

oyun şuan bende kurulu değil.

ama extract ettiğiniz konumu doğrulayın.

yanlış anlamıyorsam siz oyunun exesinin olduğu yere bakıyorsunuz. yanılıyor da olabilirim.

oyunun kendi ana dizinine çıkartmanız gerekiyor.

• Elinizde duran açık klasörleri ve dosyaları olduğu gibi oyunun kurulu olduğu klasörün içine kendiniz yapıştırın. O açık halde duran klasör ve dosyaları kastediyorum.

Resim atamam kaldırdım çok aşırı dosya yığını oluyor tekrar kurmak istemiyorum, yapamazsan team ile filan2 dakikada hallederiz

• Argeause kullanıcısına yanıt

teamviewer ile çözdük.

• Kod

Yığını:
    Merhaba arkadaşım, .p3d dosyalarını düzenlemek için hangi aracı kullandığını söyleyebilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MistoExe -- 21 Mart 2022; 0:25:1 >
  • Oooo çocukluğumun oyunu. 13 yaşında anlamaya anlamaya sıka sıka gidiyordum. İyi bir nostalji yapacam saol dostum eline sağlık. Hafta sonunu iple çekiyorum valla. Scarface: The World is Yours [SwaT] 

Edit: Yama 2021'de yayınlanmış ben daha yeni görüyorum. O kadar boşb eleş konu var ki Türkçe yamalarda. Takip edemiyorum artık. Kim bilir daha kaç tane var böyle. Bulamıyorumda çıkmıyorda 5-6 sayfa ilerleyince 'sayfa bulunamıyor' diyor. Yine de tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabqu22 -- 22 Mart 2022; 1:31:50 >
  • swat kullanıcısına yanıt

kardeşim videolu anlatım varmı yardım eder misin?

• SerdarS. kullanıcısına yanıt

kardeş yARDIM EDER MİSİN BEN YAPAMADIM

• Türkçe yamayı oyuna yükledim, malesef çeviri çok vasat. İngilizceye özgü anlamların türkçe karşılığı çok saçma ve berbat. Orada Ball kelimesine toplar diye çevirmişsin ki bu senin usa kültürünü kavrayamadığını gösterir. Ayrıca İspanyolca kelimeleri çevirmeyi de unutmuşsun.

Ball kelimesi türkçede kaba tabirle t.şak anlamında kullanılır, sen bunun anlamı olarak yürek, cesaret olarak çevirebilirdin ya da direk t.şak olarak yazabilirdin.

Bu hatalı ve berbat çeviriler oyunun akışının içine etmiş, bazı dosyalara ulaşamadığın için bazı yerler ingilizce kalmış anlarım fakat bu çevirinin yeniden düzenlenmesi gerek.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.