Şimdi Ara

Scalebound Geri Dönebilir (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ps4'de özel çoğu oyun senin gözünde 20 tl etmeyebilir ama hepsi oyun dünyasında çağ açan oyunlar bunu dünya kabul ediyor.Xbox one'ı aldım Rise of the tomb raider haricinde oynayacak oyun bulamadım.Ayrıca daha bugüne bugün PSN ile alakalı online oyunlarda 1 kere bile sıkıntı yaşamadım bu ''sağlam online altyapısı'' lafı nereden geliyor anlamıyorum.Multi hiçbir oyunda sıkıntı yaşamadım 8 yıldır Sony kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zarbo257

Ps4'de özel çoğu oyun senin gözünde 20 tl etmeyebilir ama hepsi oyun dünyasında çağ açan oyunlar bunu dünya kabul ediyor.Xbox one'ı aldım Rise of the tomb raider haricinde oynayacak oyun bulamadım.Ayrıca daha bugüne bugün PSN ile alakalı online oyunlarda 1 kere bile sıkıntı yaşamadım bu ''sağlam online altyapısı'' lafı nereden geliyor anlamıyorum.Multi hiçbir oyunda sıkıntı yaşamadım 8 yıldır Sony kullanıyorum.

Hiç incelemelere falan bakmiyosun herhalde.ne ps4 deki ne xbox daki oyunlar çığır açıyo.çığır açabilecek tek oyun vardı oda halo 5 onunda hikayesini mahfettikleri için açamadı sadece multisi mükemmel ötesi.ps4 deki oyunlarin unuttugu ve hepinizin gozunden kacan buyuk bir eksiği var.ayni eksik tomb raider dada var.bunlar daha çok oyun değil film gibi.ilerle ilerle kareye yada x e bas mantigi oldugu icin ben bunlara oyun bile demiyorum.Oyun dediğin half life 2 gibi olur.çığır açacaksa eğer.yada ilk çıkan halo gibi olur.yada gears of war 1 gibi olur.Bunlar çığır açmış hatta citayi o kadar yukzeltmişdir ki suanda uzerine hala cikilamiyor.gears of war 4 oynadiysan bak.gears of war 1 ile ayni mantik.neredeyse ustune konulan hiç bir yenilik yok.ayrica milletin half life 3 den beklentisi bu yuzden o kadar yuksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Psn ve live ı karsılaştıramazsın bile.live sayesinde evde konsolu modem uzerinden bilgisayarina bağlar bilgisayarindan oyun oynarsin.psn de boyle bir şey yapamazsin.live sayesinde oyunlarda yeni etkinlikler telefonuna mesajla gelir.Arkadasin mesaj atar arkadasina istedigin yerden mesaj atarsin.sohbette sıkıntı yaşamazsın.Ve daha nice özelliği var live ın.Ayrıca ping vs. Bakim sorunu 0.Ps3 ve ps4 ün ilk yillarında psn i kullananlar bilir.

• memo1231 M kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeş The Last of Us 150 ödül almadı zaten hatta Uncharted seriside tırt bir seri zaten.God of war desen çöp zaten sende haklısın.Bende ciddiye alıp cevap veriyorum sıkıntı bende.
  • Zarbo257 kullanıcısına yanıt
    Git sony senide muhendis yapsin naughty dog gibi.5-10 saat oynayacaginiz oyuna 300 tl verin super exclusive demeye devam edin.

• Bu oyundan beklentim büyüktü. Bir şekilde çıkışını yapar umarım.
  • dön bebeğim dön çaresiz başım dön dön

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo1231

quote:

Psn ve live ı karsılaştıramazsın bile.live sayesinde evde konsolu modem uzerinden bilgisayarina bağlar bilgisayarindan oyun oynarsin.psn de boyle bir şey yapamazsin.live sayesinde oyunlarda yeni etkinlikler telefonuna mesajla gelir.Arkadasin mesaj atar arkadasina istedigin yerden mesaj atarsin.sohbette sıkıntı yaşamazsın.Ve daha nice özelliği var live ın.Ayrıca ping vs. Bakim sorunu 0.Ps3 ve ps4 ün ilk yillarında psn i kullananlar bilir.

PS4 oyunları da aynı yöntemle PC'de oynanabiliyor. PSN için android ve IOS uygulamaları mevcut, istediğin gibi mesajlaşma imkanı yine PSN üyeleri için mevcut. Bakım sorunu diye bir şey ise yok, bilakis son dönemde Live daha fazla kesintiye uğradı. Hatta bu kesintiler yetmezmiş gibi 2016 yazında oyuncuların almış oldukları Gold üyelikleri 2-3 ay kadar bir süre içinde almamış gibi farz eden bir sistemdi, ancak güncelleme ile çözüldü. Ping işleri ise sizin gibi kişiler tarafından şehir efsanesine dönüştürülmüş bir masal sadece. Adamlar oyunları için İstanbul'a dedicated server kurdular.

Vallahi buradan bakınca yazdıkların baştan aşağı yalan ve bilgisizlikle dolu görünüyor. Kullanmadığınız, bilmediğiniz şeyler için yorumda bulunmayın.

• He kardeş he. Ben yalan söylüyorum.. Sen çok doğru konuşuyosun..Daha Xbox ın nasıl bir bişey olduğunu anca google resimler kısmından gören kişi gelmiş burda xbox forumunda ona buna laf çarpıtacam diye uğraşıyor.Gidip sen ps4 forumlarında takılsana ne işin var buralarda.Oralarda kendine yeterince eğlence falan bulamadığınızdan mı buralara gelipte ona buna laf çarpıtacam diye uğraşıyosun anlamıyorum.Yada oynayacak exclusive oyunun mu kalmadı? Forumda Xbox kullanan arkadaşlara bi bak kaç tanesi ps4 forumunda bir yere yorum yazmış.Biriyle tartışma çıkartmış.Nasıl kullanacağını bilene xbox gayette güzel konsol.Hatta o ps4 ün atari bozması arayüzünü görmektense xbox ta hiç oyun oynamam oturur arayüz izlerim daha iyi.
    Dip Not ps3-ps4-Xbox360-Xbox one Xbox one s kullanmış biriyim.Hepsinin nasıl bir konsol olduğunu da gayet iyi biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo1231

He kardeş he. Ben yalan söylüyorum.. Sen çok doğru konuşuyosun..Daha Xbox ın nasıl bir bişey olduğunu anca google resimler kısmından gören kişi gelmiş burda xbox forumunda ona buna laf çarpıtacam diye uğraşıyor.Gidip sen ps4 forumlarında takılsana ne işin var buralarda.Oralarda kendine yeterince eğlence falan bulamadığınızdan mı buralara gelipte ona buna laf çarpıtacam diye uğraşıyosun anlamıyorum.Yada oynayacak exclusive oyunun mu kalmadı? Forumda Xbox kullanan arkadaşlara bi bak kaç tanesi ps4 forumunda bir yere yorum yazmış.Biriyle tartışma çıkartmış.Nasıl kullanacağını bilene xbox gayette güzel konsol.Hatta o ps4 ün atari bozması arayüzünü görmektense xbox ta hiç oyun oynamam oturur arayüz izlerim daha iyi.
    Dip Not ps3-ps4-Xbox360-Xbox one Xbox one s kullanmış biriyim.Hepsinin nasıl bir konsol olduğunu da gayet iyi biliyorum.

Madem yalan söylemiyorsun, bunları da açıklarsın o zaman...

Al bu da resmi indirme linki;
    https://remoteplay.dl.playstation.net/remoteplay/lang/tr/index.html

Bak bu da android uygulaması, yani telefonun da bile uzaktan oynama imkanın var, Xbox'ta var mı bu özellik?
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playstation.remoteplay&hl=tr

Gelelim Playstation Application'a;
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scee.psxandroid&hl=tr

Bu da mesajlaşma uygulaması;
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playstation.mobilemessenger&hl=tr

Son olarak Killzone SF İstanbul dedicated server'ları;
    http://community.killzone.com/t5/Killzone-Shadow-Fall-PS4/Turkish-Servers-and-UK/td-p/1532814/highlight/true/page/5

Kısaca kim boş konuşuyor, kim kaynakla konuşuyor ortada. Bir de bana akıl vermişsin, burada ne işin var diye, yahu kendin PS hakkında yalan yanlış dünyanın yalanını dizmişsin arka arkaya, elbette birisi cevabını verecek. Burası açık bir platform ve yalanlar anında ortaya çıkartılır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 28 Mayıs 2017; 23:45:26 >

• oyun diye slayt gösterisi izlersin ancak

https://www.youtube.com/watch?v=maSNf_SC7Ok Alda şunu izle.ki bu 2 yıllık video suanda bundan çok daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.