Şimdi Ara

Sayısaldan mezuna kalıp tmye geçmek??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar mantıklı? Böyle yapıp başarılı olanlar var mı? Çok kararsızım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• riskli. sayısaldaki sıralamana da bağlı
  • 2017 mezunu arkadasim sayisaldi mf3 te 40k idi sozele gecti su an ankara hukukta

• edebiyat ve sosyale ilgin varsa olabilir yoksa çok zorlanırsın
  • Aslında o kadar da riskli değil. Matematiğin iyi olursa çok da bir şey fark etmiyor açıkçası. Benim EA için Ayt netim yanlış hatırlamıyorsam 45'ti (35 neti matematik), 5.4 bindeydim. Sayısal sıralamamdan daha iyiydi hatta :D.

Daha üstte bir hedefin varsa edebiyata falan bakman gerek tabii ki. Ben 1 soru edebiyat çözdüm geri kalanını tarih ve coğrafyadan yardırdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de sayisal cıkıslıyım sınava yakın zaman kala tmye gectim cok kotu bir sıralama yaptım ama su an mezunum ve gayet güzel gidiyor edebiyata okumaya ilgin varsa cok daha rahat çalışıyorsun

• Ben sayisaldan mezunum, hem tm hem mf hazirlanacagim. TM'den istedigim sadece bir bolum/uni var, o da ilk 2000. Ikinci donem cok zorlanirsam ve TM iyi gidiyorsa sayisali birakacagim.

• Geçtin mi?

• yapmakta bulunduğum şeydir kendileri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Ellis

yapmakta bulunduğum şeydir kendileri...
    hocam burası ekşi değil yalnız 😄

• Bjorn Ironside kullanıcısına yanıt
    hocam öyle bir içsel bıkkınlıkla yazdım ki bunu ne yazacağımı, nasıl yazacağımı bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arandiel

Ben sayisaldan mezunum, hem tm hem mf hazirlanacagim. TM'den istedigim sadece bir bolum/uni var, o da ilk 2000. Ikinci donem cok zorlanirsam ve TM iyi gidiyorsa sayisali birakacagim.
    hahahaha. sen ben misin hocam? ben de mf/tm beraber hazırlanıyorum. hedefim boğaziçinde ybs ya da ekonomi tm'de. sayısalda ise 10k ve üstü gelirse bilgisayar yazacağım farklı bir ünide. şuan boğaziçinde bir öğretmenlikteyim ama bu sene hazırlığı geçtim ve donduracağım birkaç gün içinde.

• Up

• içinde bulunduğum durum sene sonunda sonucumu uplarım,inşallah birilerine örnek olurum senenin sonunda.
  • L. Kilmister kullanıcısına yanıt
    Hayret ettim, kader kavusturdu bizi. :D
    Nasil bir yol izlemeyi dusunuyorsunuz hocam TM acisindan? Ben daha baslayamadim Sosyal ve Edebiyata.

• Sözele geçti ve ankara hukukta hımmmm

• Matematigin iyiyse riski yok.Zaten Tm nin ilk 1000 indeki bolumlere giden adamlarin %80 i sayisalci.Adama son 3 ay edebiyat kasip en kotu bi 30 net cikartiyor.Matematikleri de iyi oldugu icin marka bolumlere gidiyorlar.

• Sayısal terörü

• Ea girmeden 16k yapmıştım 2-3 soru işaretliyip matınız iyi ise çok rahat 3k

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.