Şimdi Ara

Sayfanın tek yönetici profili kapatıldı, şimdi ne olacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 16 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mynisan (5 mesaj) ÖZELKUVVET (2 mesaj) Demi Lovato is Bipolar (2 mesaj) Regoan (1 mesaj) kerim4126 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İnternet >> Sosyal Medya ve Mesajlaşma >> Facebook >> Sayfanın tek yönetici profili kapatıldı, şimdi ne olacak.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    727 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar,

Aman saldırı olmasın, kimse bilmesin diye bir tane uyduruk profil oluşturup, onu sayfaya tek yönetici yaptık. Sonra facebook tüm sahte hesapları kapatma kararı alınca bu yönetici hesabımız kapatıldı.

- Hiç bir mailimize cevap alamadık.
    - Sayfa başkasının eline geçmedi ama müdahalede edemiyoruz.
    - Kapatılan kitlenen hesapla ilgili de kimlik bildirmeden sorularınıza cevap verilmeyecektir deniliyor.

Şimdi söyler misiniz? Bu durumla karşılaşan çözebilen ya da ne yapabileceğimizi söyleyebilecek kimse var mı?

Teşekkürler.

|
    |
  • Teğmen
    122 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mynisan

Merhaba arkadaşlar,

Aman saldırı olmasın, kimse bilmesin diye bir tane uyduruk profil oluşturup, onu sayfaya tek yönetici yaptık. Sonra facebook tüm sahte hesapları kapatma kararı alınca bu yönetici hesabımız kapatıldı.

- Hiç bir mailimize cevap alamadık.
    - Sayfa başkasının eline geçmedi ama müdahalede edemiyoruz.
    - Kapatılan kitlenen hesapla ilgili de kimlik bildirmeden sorularınıza cevap verilmeyecektir deniliyor.

Şimdi söyler misiniz? Bu durumla karşılaşan çözebilen ya da ne yapabileceğimizi söyleyebilecek kimse var mı?

Teşekkürler.

Arkadaşa oradan bi soğuk su verelim.
    |
    |

• Yüzbaşı
    727 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sağolun eyvallah :)
    |
    |
    SEANmirac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    110 Mesaj
    Sayfada başka mevkide olan hesap yok mu ?
  • Çavuş
    91 Mesaj
    hocam geçmiş olsun yapabileceğiniz birşey olduğunu sanmıyorum .
    |
    |
  • Teğmen
    132 Mesaj
    facebook cevap vermiyorsa bir daha alamazsınız
    |
    |
  • Binbaşı
    1214 Mesaj
    Aynı sorunu bende yaşıyorum grubumun yöneticisi kalmadı yönetici hesaplarını kapattılar.Kimliğimi dün yolladım facebooka bakalım nasıl bir cevap yazacaklar.Tek kelime ile skandal bir uygulama bu binlerce üyesi bulunan bir grubun yöneticisine neden böyle bir haksızlık yapılır ki !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    727 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Sosuke44

Sayfada başka mevkide olan hesap yok mu ?

Evet yok, tek yönetici hesabı kimlik doğrulaması yapamadığı için sorun yaşandı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    727 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: SEANmirac

Hocam neden sağolun dedinizki?

Soğuksu ikram etmiş arkadaşlar ondan :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    727 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: swatsat

Aynı sorunu bende yaşıyorum grubumun yöneticisi kalmadı yönetici hesaplarını kapattılar.Kimliğimi dün yolladım facebooka bakalım nasıl bir cevap yazacaklar.Tek kelime ile skandal bir uygulama bu binlerce üyesi bulunan bir grubun yöneticisine neden böyle bir haksızlık yapılır ki !

Bu durumun tek çözümü kimlik doğrulatmak. Hesaplarınızda ayrıca telefon numarası olmalı. Aksi taktirde benzer sorunlar yaşıyorsunuz. Siz çözersiniz sorun yok. Bizim hesap fake bir hesaptı sorunu bu yüzden yaşadık. En son sildireceğim sayfayı sanırım.
  • Binbaşı
    1214 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mynisan

quote:

Orijinalden alıntı: swatsat

Bu durumun tek çözümü kimlik doğrulatmak. Hesaplarınızda ayrıca telefon numarası olmalı. Aksi taktirde benzer sorunlar yaşıyorsunuz. Siz çözersiniz sorun yok. Bizim hesap fake bir hesaptı sorunu bu yüzden yaşadık. En son sildireceğim sayfayı sanırım.

2 ayrı hesapta aynı numara kullanılabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.