Şimdi Ara

SAÜ de okuyorum YGS ye tekrar gireceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • saü makina 1.sınıf öğrencisiyim ygs'ye başvuru yaptım kocaeli üniverstesinde yine makina bölümü kazansam orada 2. sınıftan devam etme gibi bi imkan var mı ya da geçtiğim dersleri almama gibi sorum saçmaysa eğer cahilliğime verin

• quote:

Orijinalden alıntı: hdrmydn802

saü makina 1.sınıf öğrencisiyim ygs'ye başvuru yaptım kocaeli üniverstesinde yine makina bölümü kazansam orada 2. sınıftan devam etme gibi bi imkan var mı ya da geçtiğim dersleri almama gibi sorum saçmaysa eğer cahilliğime verin

tabi bölümünün öğrenci işlerinden alabileceğin transkript ile şimdiki okulunda verdiğin dersleri diğer okulda saydırabilirsin.

ben de bıraktım okulu tekrar hazırlanıyorum. geç olmadan kararımızı vermişiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Theven

quote:

saü makina 1.sınıf öğrencisiyim ygs'ye başvuru yaptım kocaeli üniverstesinde yine makina bölümü kazansam orada 2. sınıftan devam etme gibi bi imkan var mı ya da geçtiğim dersleri almama gibi sorum saçmaysa eğer cahilliğime verin

tabi bölümünün öğrenci işlerinden alabileceğin transkript ile şimdiki okulunda verdiğin dersleri diğer okulda saydırabilirsin.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: TraVeLL

quote:

Orijinalden alıntı: Theven

quote:

+1

teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.